folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hangi Ülkede Yaşanır

Hangi Ülkede Yaşanır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

Türkiye'nin insani böyle olmasa türkiye'de sorun yok. özgür degilim ben, adalet yok bisey yok, yani Atatürk'ün hayal ettiği Türkiye olsa sorun yok, ama darbeler ülkesi olmuşuz. neyse, İsviçre'yi tek geçerim, her türlü. Japonya'da çok iyi diyorlar görmedim. Kanada'ya da gitmedim ancak çok özgür diyorlar, merak ediyorum gidicem, iklim sorunu varmış yannız =) 

=)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bende ukraynada yaşıyorum ve Türkiye buradan sosyal şartlar ve maddi olarak üstün.İnsanları Türkiyedekinden daha sakin,kültürlü ve kesinlikle Türkiyedeki gibi ne götü kalkık erkek nede kadın göremezsiniz eski komunistlerden oldukları için herkes aynıdır mantığı hala korunuyor ve caka yapan kişileri dışlıyorlar.Ama nedense bu ülke gelişmemiş ( bence rüşvetden dolayı ).Türkiyede artık insanlar çok bokdan olmaya başladı.Özellikle kendini azınlık diye nitelendiren kişiler Türkiyeyi rezalet bir ülke haline getirdi her gün eylem her gün polise vatandaşa saldırı insanın burda katil olası geliyor sinir stresi tavan yapıyor.

Ben mesela beylikdüzünde yaşıyorum ordaki benim yaş grubum olan 18-25 yaş arası hiç kimseyi sevmem doğru düzgün.Hepsi kendini akıllı zanneden cahil,kibirli,üç kağıtcı adam satan çıkarcı,kendini birilerine zorla üstün kabul ettirmeye çalışan insanlar olmuş.Türkiyenin 10-15 sene önceki gibi değil durumu.

Ha hangi ülke dersen kesinlikle isveç derim.En yaşanası ülkeler hatta klasman bence şöyle.

1.ISVEC

Gerçekden herşey çok nizami.Gerek kültürel alanda gerek spor ve bilim alanında hiçde geri durmayan bir ülke bence Kanada kadar gelişmiş diyebiliriz.Göç oranı biraz fazla vede iklimi soğuk ama yaşanası bir yer.

2.Finlandiya

Burasıda İsvecden geri kalmayan bir ülke suç oranları düşük ve milli gelir gayet yüksek ama burasıda son zamanlarda özellikle çok göç almaya başladı.

3.Canada

Buda diğer 2 ülke gibi soğuk olan ülkelerden ama canada için 2.amerika denebilir gerçekden gelişmiş bir ülke.Maaşlar ve sosyal haklar sağlam göç konusunda bilgim yok.

Ve şunuda unutmayın beyler genellikle çok göç alan ülkeler bokdan ülkeler olmaya başlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Paran varsa Türkiyenin yerini hiçbir ülke tutmaz 

yoksa diğer alternatif İsviçre,Norveç vs

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

eğer paran varsa dünyanın en güzel şehri istanbul.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek

Napolyon ne demiş 
    Para Para Para

PAran varsa uzayda bile yaşarsın :))  

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habitrail
    habitrail's avatar
    Erkek

uygun bir gelir ve izmir gerisi yalan:D

Düşünmeden öğrenmek vakit kaybıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scheitann
    scheitann's avatar
    Erkek

ben amerikadayim new york ta yasiyorum.

haftanin 3 gunu benzin istasyonunda calisiyorum. onun disinda fotograf ve video cekimlerine gidiyorum burada.

aradigim herseyi bulmak mumkun. her urunden bol bol var.

kurallari cok sert ve asla affetmiyorlar. burada turklerin zorlandigi en buyuk sey. ama ben bu disiplini seviyorum.

insanlar yalandan da olsa her kelimesinde gulumseyip tesekkur ediyor.

bi de bu amerikalilar resmen gulmeye ac guldurmek cok komik. en kotu esprilerimizi bile hic duymamislar ve yariliyolar.

ben hayatimdan memnunum. kesinlikle zengin olmaya gerek yok. en kotu iste de calissan 3-5 ayda bmw falan alirsin.

ALLAH RIZASI ICIN BU PROFILI SILIN
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

Ülkemiz güzelde insanlarımız güzel değil.Halkın yarısı eğitimsiz ve cahil.

bknz : http://www.youtube.com/watch?v=-qJpX8sftAU

:D

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

belarus...beyaz rusya gidemedim içimde kaldı... :( çok temiz bir ülke ara sıra rusyanın iç dinamikleriyle oynamak isteyen ülkeler gelip bu ülkede arada bir bomba patlatsada (en huzurlu ülkenizi bile yıkar geçeriz ayağınızı denk atın demek için sanırım) gene de yaşanacak ülkce 

ama herşeye rağmen yinede türkiye...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

snnyk bunu yazdı:
    -----------------------------

sağlıklı bi afrika kabilesi

-----------------------------

güldürdün hocam :D

O da yok.
Toplam Hit: 15107 Toplam Mesaj: 116