folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hangi Ülkede Yaşanır

Hangi Ülkede Yaşanır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Canada 1 Yeni Zellenda 2 fırsatım olsa 1 dakka durmam hatta gel kardeşim bnen sana yardımcı olacam desin birisi akşamda giderim : )

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RunAway
    RunAway's avatar
    Erkek

Yeni Zelanda iyi diye biliyorum. Sosyal imkanları vs. Üniversite İşletme / İktisat tarzı bölümleri 3 yılda bitebiliyormuşuz ( Tabi iyi bir İngilizce eğitim şart)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:
    -----------------------------

drakan bunu yazdı:

bekar olsaydım ilk gidecegim ülke litvanya olurdu herhal :D 2,5 milyon nufusu var 2 milyonu bayan  :D

beyler kalkın cabuk uçak biletlerini alalım. ben valizi hazırlayıp geliyorum 1 saate.

aliden sicak espiriler :D

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

kanada

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

bu ulke gibi dunyada baska ulke yok. o kadar guzel bir ulkemiz ve insanimiz var kusurlari da illaki var ama sadece anlasmalarla yasamamiza izin veriliyor. topraklar bizim olabilir ama devlet bizim degil. biz yonetmiyoruz bu ulkeyi. biz dedigim ataturk u anlayan ve onun isiginda calisan ilerleyen yolunda devam eden insanlar. tarihin baslangicindan bile once var olan Turkler. 2003 den beri irak in kuzeyiyle baglantimiz kalmadi. 1 tane istihbaratci yok. olan da abd izniyle orda. daha da bi dunya mesele.
    Jason Statham in Killer Elite ve The Bank Job filmlerindeki ingiliz derin devletinin uzanti birimleri gibi takir takir calisan bir birimimiz yok.
    en iyisi para bulun ve kacin kurtulun. kacmak ozgurlukse eger !!!

bit.ly/JlhfXL

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

1-Vancouver (Kanada)

Genel puan: 98.0

İstikrar: 95
    Sağlık: 100
    Kültür ve çevre: 100
    Eğitim: 100
    Altyapı: 96.4

2-Melbourne (Avustralya)

Genel puan: 97.5
    Kültür ve çevre: 95.1
    Altyapı: 100

3-Viyana (Avusturya)

Genel puan: 97.4

Kültür ve çevre: 94.4
    Altyapı: 100

http://fotoanaliz.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=44667&rid=4369&p=1

http://tr.wikipedia.org/wiki/D%C3%BCnyan%C4%B1n_en_ya%C5%9Fanabilir_%C5%9Fehirleri

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

avusturalya güzel olabilirdi sürekli surf yapar, amerikadan kanadadan tatile gelenlere yazardım. tabi nerde olursak olalım düzenli bir gelirde önemli, türkiyede iş gücü ucuz ama emek çok yani fiziksel olarak kasan işlerdeyseniz gerçekten yaşamak ve para kazanmak zor. güçlü dayıların ve kaliteli işlerle uğraşan bir çevren yoksada tek başına hayata tutunmak bir yerlere gelebilmek çok zor. köhne bir şehirde de olsanız işler yolundaysa ve mutluysanız pek bir sorun yoktur. hayalinizdeki yerlere tatile gidersiniz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

eXceptioN bunu yazdı:

yaşamayı isterdim; isveç.

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

HeyQirs bunu yazdı:

canadada yasanir ama ottowa toronto degil ben biraz daha iliman iklimciyim vancouver iyi gelmk isteyen gelsn kendi evim arabam herseyim var ogrenciyim :D takiliriz paff cufff para sikintim yok  her turlu clubde restorantta seklim var :D kucuk bi cevrem var acikcasi burada mutluyum okulunun amk bu arada :D

not hayat pahali aylik ortalama 15-16 bin arasi harciyorum ama mutluyum amk :D

Ben bi kanada konslolosluğa gidip geliyorum :D Ordan senin yanına. Ordan bi china bide pattaya yaparız :D

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Bu arada okuyorum hepsini millet. Maalesef Türkiye'nin yeri başka ... Aile gibi. NE kadar sevmesekte, aslında seviyoruz..

Toplam Hit: 15109 Toplam Mesaj: 116