Havalimanlarında Ki Eşitsizlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Atatürk Havalimanı'nı baz aldığımızda 

normal tarifeli uçak seferi yolcuları havalimanına girişte ve uçağa binmeden önce 2 kez güvenlik kontrolünden geçirilmekte fakat bu durum Türk Havayolları cip yolcularında geçerli değil cip denilen zengin kesimin kullandığı tarifede sadece uçağa binmeden önce tek kontrolden geçip uçağa binmekteler

havalimanlarının kontrolü, denetimi DHMİ (devlet havameydanları işletmesi) ve havalimanı mülki idare amirliği tarafından yapılmaktadır. 

Anayasanın eşitlik ilkesine aykırı bu durum sizce hangi maksatla senelerdir uygulanıyor olabilir ? 

Parası olanlara bu ayrımcılık devlet nezlinde neden var ?

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

hocam sadece orda mi var, paran varsa ayri muameleyi heryerde gorursunn.

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

parası olan ölmüyo bile la bakınız ibo 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Anlayamazsınız...

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

parası olan ölmüyo bile la bakınız ibo 

Michael Schumacher

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Anlayamazsınız...

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Anlayamazsınız...

:)))))

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

cip i değil de vip yi kıskanıyorum, lakin cip hizmeti o kadar da pahalı değil :/

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

normal tarifeli uçak seferi yolcuları havalimanına girişte ve uçağa binmeden önce 2 kez güvenlik kontrolünden geçirilmekte fakat bu durum Türk Havayolları cip yolcularında geçerli değil cip denilen zengin kesimin kullandığı tarifede sadece uçağa binmeden önce tek kontrolden geçip uçağa binmekteler

havalimanlarının kontrolü, denetimi DHMİ (devlet havameydanları işletmesi) ve havalimanı mülki idare amirliği tarafından yapılmaktadır. 

Anayasanın eşitlik ilkesine aykırı bu durum sizce hangi maksatla senelerdir uygulanıyor olabilir ? 

Hocam yanlış biliyorsun ben orada çalıştım.

cip salonuna yolcu harici kimse giremez bunu biliyormusun?

ama normal hava alanı bölümüne yolcu ve yakını felan girebiliyor bundan dolayı ilk kontrol herkes için ikinci kontrol sadece yolcular için dikkat edersen hava limanında çalışan personel bile ilk aramadan geçer 

esinti tarafından 19/Şub/14 12:30 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RebelliouS_SouL bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Hocam yanlış biliyorsun ben orada çalıştım.

cip salonuna yolcu harici kimse giremez bunu biliyormusun?

ama normal hava alanı bölümüne yolcu ve yakını felan girebiliyor bundan dolayı ilk kontrol herkes için ikinci kontrol sadece yolcular için dikkat edersen hava limanında çalışan personel bile ilk aramadan geçer 

bu cevap değil cip yolcularının nasıl bir aramadan geçtikleri de malum bende biliyorum her şeyi

normal limana da alınmasın o zaman ben yolcuyum yakınlarımı liman dışında bırakmaya razıyım neden ben 2 aramadan geçiyorum 

personellerle bir alakası yok konunun personeller çalıştıkları yere göre 2 kontrolden de geçebiliyorlar o ayrı mesele 

o zaman hiç bir yere çift kontrol koymayacaksın ayrıca sadece cip değil özel uçakların olduğu alan da da tek kontrol var 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bize sadece para kazanmak için ihtiyaçları var

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 7793 Toplam Mesaj: 79