Havalimanlarında Ki Eşitsizlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

kapitalizmin olduğu yerde eşitlikten söz edemezsiniz ki.

=)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Eşitsizlik yok, sende çok para kazan ve harca sende aramıza katıl,

Mesela ikimizde bu bankanın bir şubesine gitsek hiç bir işlem yapmadan sadece (resimdeki) kartımı kullanarak sıra numarası alsam ben onlarca kişinin önüne geçerim işlemimi bitiririm, olması gerekende doğru olanda bu, mesela sen telefondan müşteri hizmetlerini aradığında beklersin ben hemen bana özel müşteri hizmetlerine bağlanırım, yani doğru ve güzel bir uygulama,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Mesela ikimizde bu bankanın bir şubesine gitsek hiç bir işlem yapmadan sadece (resimdeki) kartımı kullanarak sıra numarası alsam ben onlarca kişinin önüne geçerim işlemimi bitiririm, olması gerekende doğru olanda bu, mesela sen telefondan müşteri hizmetlerini aradığında beklersin ben hemen bana özel müşteri hizmetlerine bağlanırım, yani doğru ve güzel bir uygulama,

qylPhze.png%20%28299×169%29

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sabaha bırakıyorum... 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Sen niye bu kadar kendini begenmis Ve her maddi konuda boyle insanlari ezme derdindesin cok merak ediyorum ? Hani bunu cidden bu niyetle yaptigina kanaat getirdim artik her bu sekilde konuda aynisin.

Aramiza katil nedir amk, elysium filmi gibi oldu.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Atatürk Havalimanı'nı baz aldığımızda 

normal tarifeli uçak seferi yolcuları havalimanına girişte ve uçağa binmeden önce 2 kez güvenlik kontrolünden geçirilmekte fakat bu durum Türk Havayolları cip yolcularında geçerli değil cip denilen zengin kesimin kullandığı tarifede sadece uçağa binmeden önce tek kontrolden geçip uçağa binmekteler

havalimanlarının kontrolü, denetimi DHMİ (devlet havameydanları işletmesi) ve havalimanı mülki idare amirliği tarafından yapılmaktadır. 

Anayasanın eşitlik ilkesine aykırı bu durum sizce hangi maksatla senelerdir uygulanıyor olabilir ? 

Parası olanlara bu ayrımcılık devlet nezlinde neden var ?

anaysasının esıtlık ılkesıne mı aykırı? 

anayasada havalımanları ıle ılgılı bır kanun mu war da esıtlık ılkesıne aykırı olsun kardeseım ne sacmalamısın?

bence sen cipten gecmedıgın ıcın oyle olmasın

o boluımun ozellıgı aynı zamanda tek guvenlık kontrolu

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

herkes eşittir ama bazıları daha eşit

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Sabaha bırakıyorum... 

Önce bizim sormamız lazımdı ama serdar reis. Şimdi mi sabaha mı diye ^^

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ugurben bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Atatürk Havalimanı'nı baz aldığımızda 

normal tarifeli uçak seferi yolcuları havalimanına girişte ve uçağa binmeden önce 2 kez güvenlik kontrolünden geçirilmekte fakat bu durum Türk Havayolları cip yolcularında geçerli değil cip denilen zengin kesimin kullandığı tarifede sadece uçağa binmeden önce tek kontrolden geçip uçağa binmekteler

havalimanlarının kontrolü, denetimi DHMİ (devlet havameydanları işletmesi) ve havalimanı mülki idare amirliği tarafından yapılmaktadır. 

Anayasanın eşitlik ilkesine aykırı bu durum sizce hangi maksatla senelerdir uygulanıyor olabilir ? 

Parası olanlara bu ayrımcılık devlet nezlinde neden var ?

anaysasının esıtlık ılkesıne mı aykırı? 

anayasada havalımanları ıle ılgılı bır kanun mu war da esıtlık ılkesıne aykırı olsun kardeseım ne sacmalamısın?

bence sen cipten gecmedıgın ıcın oyle olmasın

o boluımun ozellıgı aynı zamanda tek guvenlık kontrolu

A.k laf konuşuyorsunuz bal kabağı az içini doldurun asıl saçmalayan sensin bence ayrıca anayasada kanun önünde her zümrenin eşitliğini savunur 10. Madde

kanunlarda çift kontrol araması söz konusuysa orada neden tek 

o bölümün özelliğini kimse kafasına göre koyamaz 

uluslararası kanunlarda tek arama noktası zorunluluğu varken sonraki düzenlemeyle çift yapıldı o zaman limanda neden 2 kontrol 

benim ordan geçip geçmememin konumuzla ne gibi alakası var ben geçiyor olsaydım bu durum limanda değişçekmiydi 

sen geçsen dile getirmezdin bunu gibi mantıklı konuşsan yine anlayacağım her neyse

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Sabaha bırakıyorum... 

ahahahah :F

niye eşitlik yok diyorsun hocam robinson'u örnek al. zenginlerdeki bu ego oldukça eşitlik zor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 7881 Toplam Mesaj: 79