folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hiç Bir İşte Uzman Olamamak ?

Hiç Bir İşte Uzman Olamamak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Klasik 1 konu belki benim için sürekli iletişim halinde oldugum insanlar biliyorlardır beni

Sanırım kızlar gibi benimde aylık dönemim var ya bildiğin .

Neyse konuya geçiyorum bakıyorum bazıları sürekli kendini geliştiriyor uğraşıyor didiniyor ediniyor ama ben hatta çoğu günümüz genci fıss.

Ulan geliştireyim diyorum kendimi insanın 1 tane bile mi ilgisini çeken 1 şey olmaz ? Bildiğin insanlık vasfı yok bende ? Hayır daldan dala atlıya atlıya bir bok olamadık onu anladım 

Diğer dönem inşallah psikaytr falan gidicem de büyük ihtimal tembellik yaparımgitmem amk.

Ben ne yapayım arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum ? Ha bu arada benden çok iyi danışman olur ya herhalde

Edit:Bilgi almayı çok seviyorum yani yeni birşeyler öğrenmeyi hani koy sabaha kadar birşey okıyım öğreniyim diye öğreniyorum veya muhabbet sırasında mesela Torpedo ile konuşuyoruz o kadar yeni bilgiler elde ediyorum ki araştırıyorum ediyorum ufkum açılıyor , ama bu bilgiyi çok fazla kullanamıyorum sanırım 

2.Si kendimi tanıyamıyorum sanırım orasıda var :(

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

vardır bişey sen bilmiyosundur

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

sevdigin isi yaparsan ancak onun hakkında uzman olabilirsin bence, öbür türlü zor.

bi seyi ne kadar istersen, seversen, ilgilenirsen o kadar uzman olursun.
    örneğin,
    bi bilgisayarcı düsün 10 senedir kullanıyor ama nasıl calıstıgının mantıgı bilmez, bilgisayar mühendisidir muhtemelen.
    bi bilgisayar kullanıcısı düsün 10 senedir bilgisayar kullanıyor sana gözü kapalı herseyi sayar.

insanın basına bisey ya meraktan ya da yaraktan gelir derler ya, yarra denk gelmedigin sürece merak et, kovala. sev bi de.

[22817//kaanabak]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nibun
    Nibun's avatar
    Dişi

bunu atmadan geçemedim la :D

hadi sevişelim..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bu sıkıntı herkesin sıkıntısı.yalnız değilsin.bu demek değil ki iş işten geçti yapacak bişi yok

neye ilgin oldugunu zamanla keşfedersin.bunu hızlandırmak için deneyişlerini arttırabilirsin.mesela programlamayla alakan yok atıyorum. yarın sabah oturur programlama bakarsın.denersin bi süre baktın olmuyor başka bişiye geçersin.oturduğun yerden de bişileri deneyemezsin.biraz çabalaman gerekir

bunlara rağmen yine bişi bulamayabilirsin.bi gün bi arkının evine gidersin resim yapmak hoşuna gider o yola gidersin yada müzik işi vs vs

geç kalınmış sayılmaz.30 yaşında adamlar uniye gelip diş hekimliği okuyorlar.36 sında adam okulu bitrecek vs vs

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

herşeyde de illa uzman seviyesinde olmaya gerek yok diye düşünüyorum şeyhi örnek vericem ama adam master piece yapmadan olayı bırakmıyo :W yani onun kadar olmasada herşeyden bilgi sahibi olmak yeter diye düşünüyorum işlev görmek yeter 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    nurk bunu yazdı

sevdigin isi yaparsan ancak onun hakkında uzman olabilirsin bence, öbür türlü zor.

bi seyi ne kadar istersen, seversen, ilgilenirsen o kadar uzman olursun.
    örneğin,
    bi bilgisayarcı düsün 10 senedir kullanıyor ama nasıl calıstıgının mantıgı bilmez, bilgisayar mühendisidir muhtemelen.
    bi bilgisayar kullanıcısı düsün 10 senedir bilgisayar kullanıyor sana gözü kapalı herseyi sayar.

insanın basına bisey ya meraktan ya da yaraktan gelir derler ya, yarra denk gelmedigin sürece merak et, kovala. sev bi de.

Hocam merak tamam accayip meraklıyımdır ama herşeye meraklıyım ben 1 şeye değil ki :(

Kendimi geliştirmek adına hiç birşey yapmıyorum çünkü birşeyi geliştirmeyi sevdiğimi düşünmüyorum yani hobim bile yok biir kedim bile yok .
    Tek bildiğim belki hobim ciddi konularda bile gülebilmek daşak geçebilmek üzülmemek ki buda yakın zamanda tersi kanıtlandı hep içime atıyorum vs.vs. 

nibun:Kafa yok herhalde napak bizde yanında çalışırız asdhasd:D

0x656e tarafından 13/Oca/15 00:35 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek

Hiçbir şey bilmediğini biliyosun

Bu bile uzmanlık

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu sitede uzmanlık alanı olmayan tek insan ben zannediyordum hocam neyseki yalnız değilmişim :D

konuya dönersek hocam resimle ilgilenebilir misin çok sarmaz ama arada bir bişiler karalamak güzeldir

ben böyle amatörce şeyler karalıyorum

ebedi devlet
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

cin adam bile çizemem hocam 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye