folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hiç Bir İşte Uzman Olamamak ?

Hiç Bir İşte Uzman Olamamak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    HolyOne bunu yazdı

Hocam arkeolojide de okuyarak ve kazılarda çalışarak baya bi uzman olunur tahmin ediyorum, ama kazıda bişi çıkması şans heralde.

Ayrıca konu ile ilgili baya uzmansın yani niye hiçbi uzanımım yok diyosun ki? sadece 2. bi uzanım arayışındasın belliki =) Yada paraya çevirecek uzmanlıktanmı bahsediyorsun? Sanırım iyi bir arkeolog olsan da firma açıp ben burayı kazacam diyip kendi adına kazamıyorsun ama başka iş dalları vardır o işin altında kesin.

Ayrıca git kendine bi dedektör al artık dedektörsüz arkeolog pcsiz bilgisayar muhendisi gibidir. :P

Hocam sevdiğim iş arkeoloji değil yüzmek o yüzden sualtı arkeoloji dedim :) kazıda şans işi tabi ki , hayır para falan hikaye birisi sorduğunda elinden ne gelir diye bende birşeyler söylemek istiyorum bi bok bilmem ben demek istemiyorum veya eh az buçuk biliyorum demek istemiyorum.

Dedektörle olcak iş değil bunlar :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek
    EnesErgun bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Hocam arkeolojide de okuyarak ve kazılarda çalışarak baya bi uzman olunur tahmin ediyorum, ama kazıda bişi çıkması şans heralde.

Ayrıca konu ile ilgili baya uzmansın yani niye hiçbi uzanımım yok diyosun ki? sadece 2. bi uzanım arayışındasın belliki =) Yada paraya çevirecek uzmanlıktanmı bahsediyorsun? Sanırım iyi bir arkeolog olsan da firma açıp ben burayı kazacam diyip kendi adına kazamıyorsun ama başka iş dalları vardır o işin altında kesin.

Ayrıca git kendine bi dedektör al artık dedektörsüz arkeolog pcsiz bilgisayar muhendisi gibidir. :P

Hocam sevdiğim iş arkeoloji değil yüzmek o yüzden sualtı arkeoloji dedim :) kazıda şans işi tabi ki , hayır para falan hikaye birisi sorduğunda elinden ne gelir diye bende birşeyler söylemek istiyorum bi bok bilmem ben demek istemiyorum veya eh az buçuk biliyorum demek istemiyorum.

Eğer yüzmeyi seviyorsan, zıpkınla balık avla derim.. Mükemmel bir deneyim olur senin için. Ama tüplü dalışlarda zıpkın kullanmak yasaktır o yüzden serbest dalış yaparak zıpkın kullan derim. Güzel bir aksiyon olur her açıdan.

TR-SCOPJE tarafından 13/Oca/15 15:45 tarihinde düzenlenmiştir

Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerekir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Sanırım Konfüç amcanın bir lafıydı: "Sevdiğiniz işi yaparsanız ömür boyu çalışmış olmazsınız" diye bir şeydi yani demek istediğimi aşağı yukarı anlatmış oldum sanırım. Bizim ülkede itibarın ölçütü paradır ve herkes nasıl parayı vururumun derdinde olduğu için mutluluklarını, sevdiklerini unutur hâle geliyorlar.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    TR-SCOPJE bunu yazdı
    EnesErgun bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Eğer yüzmeyi seviyorsan, zıpkınla balık avla derim.. Mükemmel bir deneyim olur senin için. Ama tüplü dalışlarda zıpkın kullanmak yasaktır o yüzden serbest dalış yaparak zıpkın kullan derim. Güzel bir aksiyon olur her açıdan.

Balıkçılık ile çok az köydeyken ilgilendim hocam ne yazıkki tez canlı birisiyim sanırım öyle olta beklemek falan hoşuma gitmiyor.

Hoşuma giden tek şey belkide Tarımdır yani tarımsal aletler , makinalar vs. :)

Avcılığa da karşıyım 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Tembelsen ondandır hocam. 

Düşünüyorum da bilgisayar ve internet hayatımda yokken ne kadar da yaratıcıydım.

Hiçbirşey olmasa kapıya çıkıp kuşu böceği çiçeği inceliyordum la, analiz falan yapıyordum. Kuşların uçuş prensibini falan.

Şimdi bi bok değilim bu gidişle olamıcam da...

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 6251 Toplam Mesaj: 46