Hitlerin Ordusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

HighElf bunu yazdı:
    -----------------------------

@zumsuk :D

ben sen hayranlık duyuyorsun demedim ki hayranlık duyan vardır dediklerine dedim yahu ;)

ok hoca kusura bakma :D

vardı bi kaç arkadaş yaw..Benim tanıdığım vardı yeryer 1941 de hitler saldırıcak dedim, baya bi tartışmışlardı yok bizi seviyordu falan die.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

cordelian bunu yazdı:

Adam katil fln olabilir milletin kemiğinden sabun yapmış olabilir falan ama zeki ve Atamızı saygı ile selamlamış hürmet etmiş.almanyada arasak hala hitlerci adamları buluruz heralde gamalı haç dovmeli.Hala delice saygı duyuyorlardır. ilkokulda istiklal marşı okunuyor.Ve sokakta yürümeye devam eden bir ton insan gördüm hayatımda.Soysuzlar çetesi isimli filmi tavsiye ederim zumsuk.anti hitler sonlu bir film ama bilgilendirici birazda olsa.

aynen hoca fıtık olduğum konulardan bri o var.

soysuzlar çetesini izlemiştim zaten :D soysuz piçler demişim nerden çıktıysa...

& Blackjack

bakayım hocam.Cidden mp44 s < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> üper silah.Hele call of duty oynerken kar98k vardı.Bilmiyorum almanların mı ama onunla mp44 ü falan baya bi kullanıyordum.

nolanded 

soysuzlar çetesi olacaktı :D soysuz piçler demişim yalnışlıkla.

edit:

gerçi filmin orjinali inglourious basterds , sanıyorum soysuz piçlerde aynısı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek

önemli değil ;) lakin türkleri sevse ne olacak sarı olduktan sonra... En güzel örneklerini şimdi görüyoruz işleri düştükleri zaman bizi çok seviyorlar işçi göçü gibi işleri bittikten sonra bizden nefret ediyorlar türk düşmanlığı gibi ;)

Bir Arnavut atasözü der ki: Burri pa arme si gruaja pa breke ! Silahsiz adam donsuz kadin gibidir !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

zaten almanya bize muhtaç.Bulgaristanda göç olunca işçi sınıfı bitti.Şimdi almanyada baya bi Türk var.Bilmem kaç milyon.Eğer gelirlerse hem almanya hem Türkiye batar :D Bulgaristan gibi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

tıp ve askeri alandaki teknolojiler hitlere çok şey borçlu

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

yalnız şöyle bir durum var.misal almanyanın bitek hitleri var cok goze batan.Türk tarihinde ise saymakla bitmez.Fatih sultan mehmetten tut.5.Murata.43 tane hitler eder bizim sultanlar:D ayrıca ruh hastası degiller:D.Zamanında adamdaki teknoloji bizde olsaydı bukadar toprak kaptırmaz sarıkamışta 90000 şehit vermezdik.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

cordelian bunu yazdı:

yalnız şöyle bir durum var.misal almanyanın bitek hitleri var cok goze batan.Türk tarihinde ise saymakla bitmez.Fatih sultan mehmetten tut.5.Murata.43 tane hitler eder bizim sultanlar:D ayrıca ruh hastası degiller:D.Zamanında adamdaki teknoloji bizde olsaydı bukadar toprak kaptırmaz sarıkamışta 90000 şehit vermezdik.

teknoloji degil zeka olsaydı sarıkamışta o kadar şehit vermezdik.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

ultrAsker bunu yazdı:

cordelian bunu yazdı:

teknoloji degil zeka olsaydı sarıkamışta o kadar şehit vermezdik.

orası öyle tabi.cümleyi yanlış bagladım:D.Hangi zihniyet ile o kadar askeri gönderdiler anlayamadım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckle
    knuckle's avatar
    Erkek

HighElf bunu yazdı:

önemli değil ;) lakin türkleri sevse ne olacak sarı olduktan sonra... En güzel örneklerini şimdi görüyoruz işleri düştükleri zaman bizi çok seviyorlar işçi göçü gibi işleri bittikten sonra bizden nefret ediyorlar türk düşmanlığı gibi ;)

Bu ırk vs.. olayı gebereli çok oluyor da sen Türklerin sarı ırk olduğunu nereden çıkarıyorsun bir aynaya bak bence bu bir. İkincisi mevzu sarı, mor, yeşil ırk mevzuu değil. Zira Yahudiler de beyaz ırktandırlar iş renge dökmekse...

fazla uzaklaşmış olamaz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek

knuckle bunu yazdı:

HighElf bunu yazdı:

Bu ırk vs.. olayı gebereli çok oluyor da sen Türklerin sarı ırk olduğunu nereden çıkarıyorsun bir aynaya bak bence bu bir. İkincisi mevzu sarı, mor, yeşil ırk mevzuu değil. Zira Yahudiler de beyaz ırktandırlar iş renge dökmekse...

süpriz misin sen ya :D

Bir Arnavut atasözü der ki: Burri pa arme si gruaja pa breke ! Silahsiz adam donsuz kadin gibidir !
Toplam Hit: 7307 Toplam Mesaj: 58