İhtiyaçtan Satılık Pc

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Anakart        asus P5Q
    İşlemci        İntel E 8400
    Ekran kartı    Ati Rodeon hd 3850 256 mb
    Ram            2x 2 gb Kingston 667 mhz
    Hdd            Samsung 103sj ata 1 Tb.

OCZ Vandetta İşlemci soğutucusu link
    http://www.pcworld.com.tr/ocz-vandetta-inceleme-inceleme_2763.html

Cooler Master RC-534-KKPA-GP Bilgisayar kasası  (siyah )

Inform Informer 600XL  Güç Kaynağı

Monitör  15" Lg (L1510S)

Standart klavye mouse 1+1 Hoparlör

Pc yi satıyorum arkadaşlar hiçbir parçanın garanti süresi dolmuş değildir.Tabir-i caiz kız gibidir..
    Sessiz soğutmayı hız aşırtma için almıştım işlmeci bu soğutucu ile 3.8 ghz de stabil çalışıyor üzeri artık su soğutma filan ister.İşlemciyi bilenler bilir zaten vaktiyle hız şampiyonuydu.Kullandığım en performanslı pc lerdendir kendisi.Neyse uzatmayayım Tüm takım beraber satılık aslında üzüleceğim ayrılınca ancak ihtiyaçtan üzecek kişiyi bekliyorum. Fiyat vermiyorum aklımdan geçen bir rakam var tabii ama 2. el fiyatlarını bilmiyorum.ilgilenen arkadaşlar pm ile ulaşırsa sevinirim.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Up! Up!

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babybash22
    babybash22's avatar
    Erkek

ne kadar istiyorsun 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Yav burası donanımcı dolu piyasayı biliyorlardır ne kadar eder bilen söylesin ona göre hareket edelim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    similac35
    similac35's avatar
    Erkek

Bın lıradan asaagı yapmaz ozellıklerı baya ıyı her turlu ıs gorcek bı makına...

Adam uzaydan dünyaya atlıyor bızde hala sümüklünün teki mesaj atacak diye telefonla tuvalete giriyoruz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    similac35
    similac35's avatar
    Erkek

Adam uzaydan dünyaya atlıyor bızde hala sümüklünün teki mesaj atacak diye telefonla tuvalete giriyoruz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Sağol dostum fikir için bende aşağı yukarı böyle düşünüyordum..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Hocam temizliğine göre, ikinci el mallar genelde fiyatının 1/2 - 3/4 ü aralığında bir fiyata gider. sıfırı ne kadar, ne zaman kaça aldın.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

similac35 bunu yazdı:
    -----------------------------

-----------------------------

Bu makinaya 600 liradan 1 kuruş fazla vermem..

işlemcisi ve ekran kartı iyi değil.. ramlarde 677... çokta yeni bir pc değil.. 1000 liraya daha iyisini yapabilrim..

Caglar.Boss
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Hocam bu pc toplandı özel olarak tarafımdan Bugün sıfır şekilde bu tür bir donanım tahminimce 1900-2000 arasına ancak toplanır 1 seneden biraz fazla olmuştur. bütün donanım. Güç kaynağı kullanan varsa bilir 10-15 dakikalık bir güç kaynağı değildir pc ve monitör dışında 6 tane daha cihaz bağlı üzerine (switch ,modem,hoparlör,2 tane telsiz telefon,voip gataway,birde 30wattlık aydınlatma) buna rağmen asgari 1,5 saat çalışır elektrik kesintilerinde (Ben monitörü aç-kapa yöntemi ile 3 saate kadar çalıştırdım) İş amaçlıda oyun amaçlıda hiçbir şeyde şu ana kadar zorlandığınıda görmedim.Bu pc yi toplarken 4 çekirdekli bir sistem toplamayıda düşündüm ancak emin olun çoğu Quad dan daha performanslı.Oyun amaçlı kullanılacaksa belki bir ekran kartı ilavesi ister ki şu anda tüm oyunları rahatlıkla oynayabiliyor bence bunada gerek yok.Dediğim gibi ihtiyaçtan zaruri olarak satıyorum doğal olarak alacak kişilerde en alt fiyattan almak isteyecek ancak ortasını bulmamız lazım zira önemli bir mevzuu için acil paraya ihtiyacım var.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ne 2bini hoca : D sifiri zaten bin lira 

ikinci elinede maksimum 500 - 600 lira verilir

la liberte ne meurt jamais.
Toplam Hit: 5602 Toplam Mesaj: 45