İhtiyaçtan Satılık Pc

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

zeyrekli bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam bu pc toplandı özel olarak tarafımdan Bugün sıfır şekilde bu tür bir donanım tahminimce 1900-2000 arasına ancak toplanır 1 seneden biraz fazla olmuştur. bütün donanım. Güç kaynağı kullanan varsa bilir 10-15 dakikalık bir güç kaynağı değildir pc ve monitör dışında 6 tane daha cihaz bağlı üzerine (switch ,modem,hoparlör,2 tane telsiz telefon,voip gataway,birde 30wattlık aydınlatma) buna rağmen asgari 1,5 saat çalışır elektrik kesintilerinde (Ben monitörü aç-kapa yöntemi ile 3 saate kadar çalıştırdım) İş amaçlıda oyun amaçlıda hiçbir şeyde şu ana kadar zorlandığınıda görmedim.Bu pc yi toplarken 4 çekirdekli bir sistem toplamayıda düşündüm ancak emin olun çoğu Quad dan daha performanslı.Oyun amaçlı kullanılacaksa belki bir ekran kartı ilavesi ister ki şu anda tüm oyunları rahatlıkla oynayabiliyor bence bunada gerek yok.Dediğim gibi ihtiyaçtan zaruri olarak satıyorum doğal olarak alacak kişilerde en alt fiyattan almak isteyecek ancak ortasını bulmamız lazım zira önemli bir mevzuu için acil paraya ihtiyacım var.

500 den fazla kımse almaz 

Ne 2 bını yahu 

700 e adam gıder yenı sıstem 1000 lıraya baba sıstem yapar 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    similac35
    similac35's avatar
    Erkek

caglar99 bunu yazdı:

similac35 bunu yazdı:

Bın lıradan asaagı yapmaz ozellıklerı baya ıyı her turlu ıs gorcek bı makına...

Bu makinaya 600 liradan 1 kuruş fazla vermem..

işlemcisi ve ekran kartı iyi değil.. ramlarde 677... çokta yeni bir pc değil.. 1000 liraya daha iyisini yapabilrim..

dostum zorlamı verdırıo adam sana verme ben sadece pıyasıyı bıldıgım ıcın ederını soledım....

Adam uzaydan dünyaya atlıyor bızde hala sümüklünün teki mesaj atacak diye telefonla tuvalete giriyoruz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Ben güvenilir olacağını düşündüğüm için Tbt üzerinden hareket edeyim demiştim bir defa daha ağzımın payını aldım bende uslanmıyorum bir türlü:) Sanırım aslanın yavrusunu vahşi doğaya hazırlaması tarzında yaklaşıp her konunun üzerine hırlamayı alışkanlık edinmiş tonla keyfi tıkır arkadaş var. Biz burada ihtiyaçtan acil diye ilan açmışız adamlar güldürdün beni , kandıramazsın kimseyi yok 500 den fazla etmez vs. vs. ciddiyetsiz bir ton mesaj atıyor.Çoğunuz bu işten sadece anladığını sanıyor. Tbt de artık birbirine yardımcı olmaktan ziyade birbirinin gözünü oymaya çalışan bir ton vatandaşla dolu.

Edit: Söz meclisten dışarı üzerine alınması gereken alınsın lütfen.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bin liraya sattin herhalde boyle atip tutuyorsan

la liberte ne meurt jamais.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

hocam etmez 1000 lira.

taş catlasın 650 700 . ki ben vermezdim şahsen o kadar.

ama sağlam kasa hayırlı satışlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    similac35
    similac35's avatar
    Erkek

7-19 bunu yazdı:

-----------------------------t

adam buraya yardımcı olalım dıe konu acıo dalga gecer gıbı konusuonuz adamla ne anlarsınız sız ıhtyactan satılıktan

Adam uzaydan dünyaya atlıyor bızde hala sümüklünün teki mesaj atacak diye telefonla tuvalete giriyoruz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

similac35 bunu yazdı:

7-19 bunu yazdı:

adam buraya yardımcı olalım dıe konu acıo dalga gecer gıbı konusuonuz adamla ne anlarsınız sız ıhtyactan satılıktan

ihtiyaci var diye ederinden fazla para ettiginimi soylemeliyiz? ederi nedir soylenmis ama saticinin bekledigi fiyat soylenmedi diye onunla dalga mi geciyor oluyoruz?

ayrica satsin satabilirse bir bucuga satsin beni ilgilendirmez fikir edinmek istemis bende yazmisim

la liberte ne meurt jamais.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    similac35
    similac35's avatar
    Erkek

7-19 bunu yazdı:

similac35 bunu yazdı:

7-19 bunu yazdı:

ihtiyaci var diye ederinden fazla para ettiginimi soylemeliyiz? ederi nedir soylenmis ama saticinin bekledigi fiyat soylenmedi diye onunla dalga mi geciyor oluyoruz?

ayrica satsin satabilirse bir bucuga satsin beni ilgilendirmez fikir edinmek istemis bende yazmisim

--------------------

6 senedır bu sektordeyım bıraz ugrasırsa o makınayı bın lıraya her turlu okutur....

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

similac35 bunu yazdı:

7-19 bunu yazdı:

similac35 bunu yazdı:

7-19 bunu yazdı:

--------------------

6 senedır bu sektordeyım bıraz ugrasırsa o makınayı bın lıraya her turlu okutur....

o 1000 lira formülü bana öğret ! forum adına söz veriyorum seni çalıştığım dükkanın başına geçiricem.

+

bu kadar sallama be hacı ama merakla bekliyorum cevabı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 5614 Toplam Mesaj: 45