İhtiyaçtan Satılık Pc

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

zeyrekli bunu yazdı:
    -----------------------------

Hayır hocam netten bak sıfır fiyatlar şu anda bunlar. Yav beni bırakın illa bir donanım satan mürid vardır söylesin sıfır fiyatları yav ben nede olsa kandırmaya çalışıyorum....

arkadaşım... parantez içinde ne yazmışım okudunmu?? (kazık yemediğin sürece) 1100-1200 tl'ye bu bilglisayarı reklam yapmak gibi olmasın ama www.vatanbilgisayar.com dan alabilirsin.. world card'a 5 taksite %18 indirim var.. tamam??

edit : 1 sene önce almışsın.. hadi diyelim 1400.. o zaman 2. el 700 yapar.. o zamanda bu pc'ye 700 verecek adam üstüne 300 daha koyar 1000 tl'ye sıfır pc alır...

Caglar.Boss
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Tamam alan alsın varsın ben kazık yemiş olayım vs. vs. arkadaşım. Bu benim seni veya başkasını kandırdığım anlamına gelmiyor beyzade lafını bilde konuş.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

Uzun Yıllar Bu İşi Yaptım.Makinanın Ederi 900 Tl civarında.Ama o fiyatı veren pek bulunmaz.2.el pc genelde kelepir pc muamelesi görür.500-600 diyenler toplasın aynı makinayı :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jetlag
    jetlag's avatar
    Erkek

o pc ye kimse binlira vermez. donanımları ayrı ayrı satarsan daha karlı cıkarsın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

o pc ye kimse binlira vermez. donanımları ayrı ayrı satarsan daha karlı cıkarsın.

------------------------------------

Hocam dün geceye kadar bu tür bir düşünce yoktu yoksa normalde haklısın parça satışı daha mantıklı ancak vakit sorunum var yinede donanım belli isteyen varsa yazsın buraya makul olursa niye olmasın???

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

7-19 bunu yazdı:

ne 2bini hoca : D sifiri zaten bin lira 

ikinci elinede maksimum 500 - 600 lira verilir

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Son defa up...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

uygun ve makul bir 2.el fiyatı çıkartabilmek için önce tam olarak sistemi bilmek gerek ve bunun içinde ilk önce anakart,tan başlamak gerek.

sisteminde anakart,ın asus P5Q olduğunu belirtmişsin ama hangi asus P5Q olduğunu belirtmemişsin , şimdi sistemini tanımak ve uygun bir fiyat çıkartabilmek için izninle soruyorum senin asus P5Q hangisi ?

ASUS P5Q SE (GREEN) P45/ICH10 FSB 1600 MHZ DDR2 1200 MHZ ?

ASUS P5Q-SE 2(GREEN) P45 ICH10 FSB 1600MHZ DDR2 1200MHZ

ASUS P5Q PRO TURBO P45 DDR2 GLAN+SATA 16X ?

ASUS P5Q P45 1600 FSB DDR2/DDR3 1200 S+GL+1394+RAID+16X ?

Asus P5Q-C ?

Asus P5Q-L Pro P43 Sc775 ?

Asus P5Q-Deluxe ?

ASUS P5Q-LE IP43 DDR2 1066 1600MHz FSB ?

Asus P5QL-SE P43 DDR2 Pcı.Exp. 4xSata ? 

ve ayrıca ekran kartın ati radeon hd3850 ama markası nedir ? bu sorular cevaplanırsa sisteminin gerçek piyasa ederi ortaya çıkacaktır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Haklısın üstat bu tür detayları pm ile başvuran arkadaşlara verecektim tabii ki anakart  

Asus P5Q-Deluxe ? bu

ekrankartı saphire birde unuttuğum ayrıntı cooler master 550 watt psu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

500 veren varsa direk sat ama yok ben okadar ucuza satmama diyosan akrabana sat :D

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
Toplam Hit: 5615 Toplam Mesaj: 45