İhtiyaçtan Satılık Pc

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    ( Bugün sıfır şekilde bu tür bir donanım tahminimce 1900-2000 arasına ancak toplanır ) 2000 tl :D güldürdün beni :)

Dur be kadınnnn....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Yani bu donanımın ederi bu haliyel  600 diyorsunuz öylemi?

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

zeyrekli bunu yazdı:
    -----------------------------

Yani bu donanımın ederi bu haliyel  600 diyorsunuz öylemi?

simdi ufak bir araştırma yaptım.. senin sisteminin sıfırı 1100 tl falan yapıyor.. daha fazlası imkansız (kazık yemediğin sürece).. 500-600 arası bir fiyata satabilirsin.. 600'den fazla vereni bulursan kaptır :D TBT'den kimseyi kandıramazsın :) herkes donanımcı a.q :D

Caglar.Boss
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Anakart        asus P5Q                                                                190 Tl
    İşlemci        İntel E 8400                                                             343 TL
    Ekran kartı    Ati Rodeon hd 3850 256 mb                                     131 TL
    Ram            2x 2 gb Kingston 667 mhz
                              (Hyperix dual)                                                 161 Tl
    Hdd            Samsung 103sj ata 1 Tb.                                          125 Tl

OCZ Vandetta İşlemci soğutucusu link                                          69 TL

Cooler Master RC-534-KKPA-GP Bilgisayar kasası  (siyah )              189 TL

Inform Informer 600XL  Güç Kaynağı                                            366 TL
                                                                                               -------------

Monitör  15" Lg (L1510S)                                                           1574 TL

Standart klavye mouse 1+1 Hoparlör             Monitör   ıvır-zıvır    100 TL   etti 1674 Tl hoca 2 el fiyatlarına bakıp sıfır diyemi fiyat çekiyorsunuz nedir?

Hadi bekliyordum bazı şeyleri esnaf ağzı gibi yerden yerede vurup gerçeği çarpıtmak lüzumsuz yav. sıfırını şimdi toplasan yukarıdaki fiyatlar netten aldığım fiyatlar. Bu makine 1 sene önce toplandı ben vendettayı o zaman 140 küsür liraya almıştım yeni çıkmıştı vs 1800 - 1900 e malolmuştur bu pc ne diye yalancı konumuna düşürüyorsunuzki?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

simdi ufak bir araştırma yaptım.. senin sisteminin sıfırı 1100 tl falan yapıyor.. daha fazlası imkansız (kazık yemediğin sürece).. 500-600 arası bir fiyata satabilirsin.. 600'den fazla vereni bulursan kaptır :D TBT'den kimseyi kandıramazsın :) herkes donanımcı a.q :D

---------------------------------------------------

Sen kendini ne sanıyorsun hoca kandırmak falan filan lüzumsuz yere aşırıya kaçıyorsun fiyat bile belirtmemişim sormuşum sanıyorum demişim bende baktım şimdi senin baktığın gibi sen bu pc yi 1600 den aşağıya topla bakalım. Hadi fikrini sundun bari ithamda bulunma be.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

similac35 bunu yazdı:

Bın lıradan asaagı yapmaz ozellıklerı baya ıyı her turlu ıs gorcek bı makına...

çömez olduğunu direk yazdığın cevaptan anladım neden acaba :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ya sizin kafanız mı güzel ne 1000 i ne 2000 bin i maksimum 550-600 arası birşey eder oda kullanıcısını bulursan okadar hadi 650 olsun ama daha fazla bence imkansız

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sen o fiyatları kendi faturandan mı yazdın hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Hayır hocam netten bak sıfır fiyatlar şu anda bunlar. Yav beni bırakın illa bir donanım satan mürid vardır söylesin sıfır fiyatları yav ben nede olsa kandırmaya çalışıyorum....

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    600 e satarsan öp başına koy çok para oda ama hayırlı satışlar .

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
Toplam Hit: 5616 Toplam Mesaj: 45