İlk Motorsikletimi Alıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

Yeni motor kazası yaptım, köprücük kemiğim kırık ekipman olmasaydı ölmüştüm. İlk önce ekipmanları tamamla derim mutlu sürüşler!

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek
    Ccaglayan bunu yazdı

Benim ilk motorum olur kendileri 12k km yaptım kendileriyle tek silindir olmasından dolayı hız konusunda tatmin etmeyebilir söyleyim onun dışında parçaları ucuzdur yetkili servisi boktur. Kendi ustam vardı orda güzel güzel baktık alete sattığım kişide halen severek kullanıyor. Kronik sorunları elektrik sistemi bok gibi hata verme olasılığı yüksek. Alet yağ soğutmalı öndeki radyatördeki borular bazen mortlayabiliyor gruptan bi kaç arkadaşın başına gelmişti bende bi sıkıntı yoktu neyseki motor minik arızalar verebilir öğretir o yüzden sıkıntı yapma bu arada aldıktan sonra haber et pm ile telefon numaranı yaz türkiye çapındaki falcon freedom 250 whatsapp grubuna aldırayım :) Bu arada ankaradaysan yardımcı olabilceğim bişi olursa ilet seve seve yardımcı olurum :)

Eyvallah hocam ben uşaktayım motoru çanakkaleden alıcam tek sıkıntım da zaten bu ordan buraya nasıl getireceğimi düşünüyorum 

alır almaz sana ulaşıcam aklımda bulunsun 

kimse yeteri kadar meşgul değildir mühim olan önceliklerdir..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek
    Realist bunu yazdı

Yeni motor kazası yaptım, köprücük kemiğim kırık ekipman olmasaydı ölmüştüm. İlk önce ekipmanları tamamla derim mutlu sürüşler!

çok teşekkür ederim hocam ekipman işinide en kısa sürede halledicem zaten ehliyeti elime alana kadar yollara çıkmayıda düşünmüyorum 1 ay içinde de alıyorum kısmetse ehliyeti

kimse yeteri kadar meşgul değildir mühim olan önceliklerdir..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek
    zengo bunu yazdı
    Realist bunu yazdı

çok teşekkür ederim hocam ekipman işinide en kısa sürede halledicem zaten ehliyeti elime alana kadar yollara çıkmayıda düşünmüyorum 1 ay içinde de alıyorum kısmetse ehliyeti

Hocam az yol değil 400Kmye yakın gidiceksin kesinlikle ekipman şart ama en önemlisi uzun yol tecrüben varmı ona dikkat et motorun ve seninde dinlenme süresini düşünürsek sen o yolu 8-10 saate ancak gidersin. Eğer uzun yol tecrüben yoksa hele ki kışta çıkma yola.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

Once ekipman, sonra cinli olmayan bi motor. Bunu alacagina Honda CBF alsan cok daha iyi baslangic icin. Titresim ve sanzuman sikintili oluyo.

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @LynxMaster , Motosikletin görünümü Şeytan gibi, aynalar boynuz gibi, gövde simsiyah vs. BatMobil gibi duruyor. ^^D

@ShockMan , bu sürat yada gezi motorları değilde, MotoCross (?) lar var. Dağ taş, dese tepe, çamur içinde giden modeller şahane ya. silindir blogu filan biraz yukarıda oluyor. >

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

dostum nasil icinden geliyorsa o motoru al, seni ne mutlu edecekse, gencliginin guzel yaslarinda hosuna giden birseye binmen bence cok onemli. daha sonra zaten firsatin olmayacak hep pismanliklar seni kovalayacak. Ben bu fikirdeyim. 

Tek yasiyacagin sorun biraz agir motor olmasindan dolayi hakimiyet problemi cekebilirsin belki, bunuda gidip ozel ders alarak atlatmani oneririm. yani bi cbr de ogrenip daha sonra bunu kullanirsan virajlarda devrilmeler vs daha az yasarsin. 

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    SENAR1ST bunu yazdı

Bir şeytan icadı sahibi daha demek. İyi ölmeler.

İyi ölmeler ne demek aq?

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wizard
    Wizard's avatar
    Erkek
    SENAR1ST bunu yazdı

Bir şeytan icadı sahibi daha demek. İyi ölmeler.

aramıza hoşgeldin.öncelikle bu yukardaki gibi düşünen arkadaşlardan uzak dur.çünkü trafikte de sana en büyük tehlikeyi bu zihniyetteki insanlar cıkarıcaklar.Dominostan ordan burdan paket söylemesini bilir bi güzel de yer ama demekki öleceklerini bilerek istiyor.değişik bi kafa.

Bazen kalmak da gitmek kadar cesaret istiyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    @LynxMaster , Motosikletin görünümü Şeytan gibi, aynalar boynuz gibi, gövde simsiyah vs. BatMobil gibi duruyor. ^^D

@ShockMan , bu sürat yada gezi motorları değilde, MotoCross (?) lar var. Dağ taş, dese tepe, çamur içinde giden modeller şahane ya. silindir blogu filan biraz yukarıda oluyor. >

daha önce şeytanı bizzat gördünüz sanırım?

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 4904 Toplam Mesaj: 45
#motors #falcon #freedom