İlk Motorsikletimi Alıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

eğitimden kastım ehliyet alırken verdikleri eğitim değil.

özel eğitim kurumlarından, mümkünse IAM, Rospa gibi dünya çapında geçerliliği olan sertifikalı programlara katılarak eğitim alın.

kendim IAM in eğitimlerini aldım. eğitimden sonra farkedeceksiniz, sürüşünüz cidden değişiyor.

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Gençler binmeyin o güvensiz alete, motorsikletin nesini seviyorsunuz anlayamıyorum ben. Bir araba al daha iyi bence.

Hocam sadece 1 kere 600rr ya da 1000rr bir motosikletin arkasına binin artçı olarak; sonra halen aynı şeyi söylüyor olursanız beni forumdan banlasınlar...

Come On Cj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Motosiklet=japon bundan gerisi boş motogp olsun cadde olsun klasik olsun enduro olsun ne olursa olsun total quality management adamların felsefesi daha kimse sektöre bu kadar el koyamaz adamlar dünya yı ellerinde çeviriyorlar yok Harley Di yok bmw idi yok İtalyan fransız boş.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    stockholm8 bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Gençler binmeyin o güvensiz alete, motorsikletin nesini seviyorsunuz anlayamıyorum ben. Bir araba al daha iyi bence.

Hocam sadece 1 kere 600rr ya da 1000rr bir motosikletin arkasına binin artçı olarak; sonra halen aynı şeyi söylüyor olursanız beni forumdan banlasınlar...

emin ol o banı yersin! bazıları hastalık derecesinde sewiyor yoksa bunca motorun TR de ne işi var? motorcuların (hepsi değil!) en önnemli sorunu HAYVAN Sürücüleri :S ksr kalmayın abi ama öle, sinyal bile vermekten aciz adam dolu piyasa ayrıca motor hocam yazın zevkli az yakıyor vergisi az istediğin gibi götürüp getiriyor seni işte tek sıkıntı trafikte bazı Ayıların olması maalesef buda ülke insanımdan kaynaklı.

ama şölede bişi var denyo motorcuda çok zira hız sewmenizi anlarımda Saatte 300 Km hıza çıkıp "arabalar bizi farketmio" demelerine tilt olurum amk sinek gibi birden çıkıosun adam nabsın örümcek hislerinimi çalıştırsın?

ayrıca Sakın Sakın ekipmansız binmeyin bindirmeyin!nerde nolacağı belli olmaz artçı bile olsa çok önemli o amk kaskınıda kolunuza değil Kafanıza takın.

büyük/küçük tecrübeli farketmez Altın Elbiseli Adam gibi biri bile 300 lük motorla gittiyse siz kendinizi ölümsüz sanmayın dikkatli olun!

Living Death
Toplam Hit: 4906 Toplam Mesaj: 45
#motors #falcon #freedom