folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder İlk Tahribat"Inız ?

İlk Tahribat"Inız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    proktoyla arahmana baya güldüm hele arahmana :D

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek
    işte 4 giderken felan şimdi biz mahallede 10 kişi yada fazla herneyse bizim bebeler geldi halkekmek penceresi açık dedi.gittik 250 binlira aldık o zaman sakızlar vardı yapıştırma biriktiriyoduk :D aldıık.Sonra bidaha gittik 1 milyon felan aldık.ona algida meybuz gibi bişi çıkarttıydı ondan aldık :D sonra dedik alak hepsini elimi uzattım.aldım 500 bin kadar sonra alıyım derken bütün paraları yere düştü a.q dedim :D :D :D zaten bebelere uyanda kabahat :D bunun sonucunda bişi olmadı :D

şimdi 7 sınıfa gidiyom bebe arkadamda yürüyo amk düştü nie itekledin felan dedi bende siktir git dedim bebeyi orda dövdüm.Sonra bişi olmadı veleybol sahasının orda okulun ikinci binasına sırtım dönük arkadan bi tekme geldi baktım müdür beni orda iyi dövdü şerefsiz

elvankent sincana bakan sahadayız arkadaşlar kavga ediyo bende ayırıyım dedim koluma zincir.Bende lan sen mi koluma zincir vuruyom dedim tek yumrukta bebe yerde :D yanlışlıkla gözüne tekme atmışım yanlışlıkla :D ben yerdeyken sırtına atmak felan istemiştim bebe rapor almış ona :D

Yazın babam beni işe götürüyodu.bende bi gün isyan ettim banane ben eve gidiyom felan dedim dükkandan kaçtım akşam oldu.ben dışardayım babam geldi bana dedi niye böle yapıyon dedi vurdu yavaş bende dedim banane dedim keşke o zaman çıksaydım az yerdim.neyse kaçtım :D saat 1 gibi caminin orda duruyodum kapıcı gitmiş annemgile sölemiş annem çağırdı baban gitti diye bende ömrü ablamgile girdim.annem babam gitti dedi :D içeri girmemle yumruğun gelmesi bir oldu odaya kaçtım o da ne göze yumruk göz morardı babam hale dövüyo sağ sol kroşelerle :D baya dövdü :D babannem olmasydı sabaha kadar döverdi. :D

ve son

7 sınıfa gidiyoz.Arkadaşlar amerikan pastası 1 izlemişler ben kaçırmıştım neyse halada izlemedim.adamlar orda iddaya mı ne giriyomuş illk idda kaybettim :D ikinci geldi :D kutu kolasna kaybeden alıyo 1 tane kız öpmesine salağız o zaman herkes öptü ben kaldım ölen arasından sonra bende birini öptüm sonra müdüre gitti arkadaşlar sölemez felan diye bende hha söyleyemez felan filan :D müdür çağırdı. 2 ye 3 bide sosyal öğretmeni var sosyal öğretmeni bişi yapmadı neyse bi baktık 2 adet sopa oda da arkada fenci önde ibne müdür neyse bizi bi dövdüler. :D:D a.q yüzümüzü yıkamaya giderken birbirimize gülüyoduk :D :D:P

aklıma geldikçe yazarım :D

Agrasif miyim neyim?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    prokto abicim öldüm ya gülmekten uehehehe:D:D:D:D ya musluk ha vay a.q nasıl geçirdin lam koskoca adamın kafaya bişyi sorcam.KAÇ YASINDAYDIN O ZAMAN :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek
    tam hatırlamıom ama gene vardım bi 4-5

Bu imza çok eskidi artık...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek
    Bizde Oğuz diye bi ezig vardı çağırdık yanımıza abi sen büyüksün bi ara senle çarşıya gidelim diye biri oyalıyodu biriside cebi büyüktü torpili bi koydu bom sesi çıkınca anne diye bağırdı manda kası :D
    sonra çoğulun pantol giti ve ayağında büyük yara çıktı :)

Bozamaz Aramızı Yarasa
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Benim hatırladıım tek olay 8. sınıfta müdüre sinir olmuştum basket topuna burun gömüp adamı kafadan vurmuştum :D bi daha olsa bi daha yaparım o anki kafanın hacıyatmaza benzerlii bile kopmaya yeter:D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    gecden yıl 8.sınıfta dersanede etut wardı bizde yesıl sıprey boya almıstık tumkantini yesil renge boyadıydık;(tabi o sırada kımse yok etut bittikten sora) ondan sora tam kapıdan cıkarken yakalandık a.q bekcı tuttu yakamısdan goturdu bizi mudurun odasına dedik biz yapmadık etmedık ama adam yemedı parmakkalrımıza boya bulasmıs bi kere neyse ewi aradı hepımızın neyse kı bizim pederla walide ewde diildi ucuz yırttım ama digerleri boku yedi

çocuktum,büyüdüm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    prokto hoja sen 4-5 yasındayken onları yapıyorsun şimdi allah bilir neler yapıyorsunudr:DDD aman masum bir hikayeydi güseldi tebrikler.topicin 1. konusunusuz suan 2.de arahman :))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    2 yaşındayken ben az kalsın evi yakıyomuşum olay şöle:
    küçük elektrikli ızgara vardı annemde teyzemle mutfakta bende onu devirdim halının üstüne bide üstünde tepindim annemler demiş dumanlar nerden geliyo bi geldiler salona ben köşede pustum:D:D

6 yaşında tvde tarkanın şıkıdım klibini izliom birden cızırtı oldu bende çocuk aklı türküz ya vuruyom vuruyom düzelmiyo sallamaya başladım üstüme düştü amk mahalle felan bomba patladı diye polise felan haber verdiler allahtan boynumun altına düştü kafaya düşse şu sıralarda bi mezardaydık amk:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Hee televizyon düşürme olayı bende de var a.q Sözde güçlyüm ya bilmemkaç ekran tv'yi kaldırmaya kalkmıştım, ayaım kaydı televizyonla beraber düştüq ama ii ki bişe olmadıydı
Toplam Hit: 23210 Toplam Mesaj: 103