folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder İlk Tahribat"Inız ?

İlk Tahribat"Inız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    aq orta sonda kızın tekıyle cıkıyordum..bizim o zaman okul korosu vardı hafta sonları c.tesı gunu..genelde cıktıgım kız koroda dwmsızlık yapmazdı aq. ama bi hafta gelmedı acaba dedım neden gelmedı..nesse korodan 20 dk erken cıktım izin aldım..çarşıdan doru eve gıdıodum.bide ne goreyım.ibine bi cafenın tekınde kız bi yawşakla konusuo oturmuslar..o an sinirden biran boynuzlarım oldugunu sandım..gittim aq oturdugu yawşagı dovmedım kızı mılletın ıcınde evire cevire dovdum :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek
    rooter ne tecrube olmustur ama harbi tahrıbat vermişsin işte bende yazdım sayfa 4 de kıza yumruk attık diye hehe
    a.q
    kızlar psikoya baglatıyolar ya
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    daha neler var aq azmı zinalık yapmadık aklıma gelmıo aq :S
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    Geçen hafta serviste söförün torpil gözünü karıştırıyorum kibrit buldum hop cebe attım sonra servis kalkınca klasik vurarak milletin saçını yakmaya çalıyordum, attım bir iki tane ıskaladı, sonra bir tane daha attım sekti sekti gitti benim okul tshörtünün üstüne, a.q. bende anlamamışım devam ediyorum, baktım benim tshört alev aldı oturdugum yerin altında, anlayınca çok panik olmuştum, zar zır söndürmüştüm. Sonra zevk aldım tshörtü yakmaktan böle her yerine azar azar şekil şekil yakmıştım. Gerizekalı gibi yaptığım tshörtü orada bıraktım yanmış halde sonra akşam şöför aradı annemleri bişi yapamadılar tabiki :D

Bizim orta okulla lise yan yana ve her yıl eski ortaokul mezunları buluşur. İşte böle bizim eski arkadaşlar falan toplandık bunlar bahçede bir yere gidip içmişler hayvan gibi, a.q. bana söylemeden. Sonra geldiler 4 5 kişi bir salak aç karna içmiş adam gitti gidecek diğerleri normal gözüküyor. Yamuk olan yalpalamaya başladı diğerleri salak salak gülüyor. Toilete götürdük kusamıyor da adam, neyse adam sızdı bıraktık onu biraz orda bizimkilerden bir tanesi sapıtmış millete saldırıyordu tekme atıyordu ayakta duramıyo yerden tekmeler savuruyo millete. Gittik adamı çeke çeke tualete götürdük bu adam gitti sıvı sabunlukları falan kırdı yerlere döküldü. Bizim diğer sarhoşlar bişi yapamıyo öle takılıyorlar. Neyse bu adamı yan tualete koyduk ben önbür sızmışa bakmaya gittim, kapyı arkamdan kapattım, gerif geldi koşa koşa bir uçan tekmeyle içeri girdi noolduğğunu anlamadım kafam kapıyla tahta arasında kaldı. Bende acayip sinirlendim gittim attım öbür tualete yerden kaldırıp adamı kapıyı kilitledim ölesiye dövdüm herifi, neresine gelirse salıyorum suratına falan gözlüğünü çıkardım tabi, ulan bi kendime geliyim azına sıçıcam senin diyo ben paldur küldür devam ediyorum. Neyse o adamdan sıkıldım gittim öbür herifin yanına baktım bizim sarhoşlardan birisi kül yutması lazım diyerekten adamın ağzında sigara söndürmeye çalışyor, zar zor durdum kız bide dövemiyorum onu dışarı atıp sızmışı kusturmaya çalıştım.. kusmadı çocuk. Bende sıkıldım hava almak için toiletten çıkıyodum attığım kız yerde dökülmüş sıvı sabunla oynuyor, bir tanesi hocaların taburesini almış toiletin içine sokmuş onun üstünde ayakta durmaya çalışırken tavana kafasını vuruyo, sirk haline gelmişti. Böle olmıycağını anladım sarhoşların ayakta duranlarını çıkardım sonra gittim baygın olanı güvenliğe söyledim alıp götürdüler. Adam hastaneye kaldırıldı 6 gün uzaklaştırma aldı. Diğer önceden dövdüğümü biraz beklettim, gittim birazcık daha dövdüm sonra onuda çıkardım onuda güvenlik götürdü. Dövdüğüm bizim okuldan olmadığı için hiçbişi olmadı ama baya bir yerleri morarmıştı. Baya eğelenmiştim ya

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    sene 2004 yaş 14 acayip canım sıkkın amcamın kzıı gelioyr eve tombul mu tombul şişko yaşı 2 gezmeyi öğrenmiş biraz acemice ama olsun geldi oturdum yanıma azcıkda konuşabiliyor geldi yanıma abi abi bişiler demeye başladı piçlik değilmi kardeşim benimde aklıma bi İpnelik geldi aldım parmağını soktum burnuna cocugun sümükleri alıp alıp agzına koyuyodum cocugun cocuk tee o zamandan beri alışmış beni ne zaman görse elini agzına atar sümük yer şimdi cocuk 4 yaşına geldi yediği yemekten çok sümük yiyor şerefiszim kimse bu alışkanlıgnı bıraktırmamıyor cocuga bana yalvarıolar oret suna dıye ama ipnelik kardeşim yok olmza :):):):):) zuha en manyakda benim tahribatcılıgım ha yanı deliyim warmı otesi coder diilim ama deliyim

GELdim 1 ay önce saolsun tahribat Ban verdi sebep :0 sebep yok ama geldim SAKin olun TOsun GELdi İnsan hec 2 senelik Üyesine ban verirmi
    adminler modlar duyun sesimi
    özelikle de NİKSİz :@ gıcık şey özele gel adamsan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    lise ikiye gidiyorum ben gecen sene dersimize giren matematikçi bu senede giriyor adamdan nefret ediyorum adam benden nefret ediyo. bi derste tahtaya kaldırdı matematikten çakmıyorum tabi yapamadım soruyu önce bi küfür etti sonra bi tokat aslıdı bana (benimde tam psikopat zamanım) bende yediğim küfürü sindiremeyip hocaya bi yumruk caktım o bana ben ona o bana ben ona derken o bikez daha vurdu söyle bi sallandım hafiften bende tüm gücümle bu puşta bi gecirdim yüz üstü kapaklandı sınıfın yalakaları hocayı kaldırdı tabi hoca noldu la falan gibisinden etrafa bakıyo karşısında ben varım bunun burnu kırılmış tabi (boksörüz okadarda olsun yani) bi kişi gitmiş müdürü cağırmış müdür benimle yakın ahbap tabi her gün bi posta dayak yemesek olmuyo. müdür aldı götürdü beni odasına bu dayak yiyen matematikcide burnunda tamponla geldi :) sorununuz ne anlatın dedi tabi bizi .ikleyen yok nede olsa matematikci yaşı almış adam banamı inanacak, ben diyorum bu adam bana küfür etti hoca yalan diyor beni deli ediyor sınıftan 2 3 çocuk geldi evet hocamız küfür etti falan deyince okuldan atılmaktan kurtulduk ama dışarda matematikciyi çok temiz dövdük ara tatilde emekli oldu adam. yakınlarda gördüm adamı burnu yamulmuş gitmiş yazıııık :D

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    ne güzel bi konu yaw aklıma gelince bende yazıcam.. şimdi okumakla meşgulum..çok zewkli oluyo walla :D

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    993 hit'i var ama yazan 45 civarı kişi :) bu kadar mı az tahrip etmiş a.q. koca mürüd ordusu. aip ! :p

kendinize ayığ olunuz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    ilk okul 3. sınıftaydım benim okuduğum okulun arkasında büyük boş bir arazi vardı onun yanındada pazar... tabiki bu arazi sarı otlarla kaplıydı ben ve fırlamalık oranı en az benim kadar yüksek olan bi arkadaş bu otları bizim okulun olduğu taraftan tutuşturduk havada rüzgarlıydı baya bi otlar bi anda alev aldı ve rüzgarında etkisiyle pazarın yakınına kadar geldi ordaki meyve sebze pazarı bi anda can pazarına dönmüştü:))) pazarcılar tezgahları yanmasın diye ateşe su döküyolardı ama nafile.... sonra itfaye neyim bişeyler geldi söndürdüler ama baya gülmüştüm

hayatta yenilmiş olan kazıkların toplamına "tecrübe" denir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    aklıma yeni geldi lise deki ilk tahribatım ve müdürle tanışıklığım bu olayla başladı
    lise 1 in ilk dönemi 1. sıraya oturtulmuşum boyum arkadakilere bakış uzun dediki sen burda olmayacan ben seni arkaya yerleştireyim beni aldı en ön sıradan en arka sıraya oturttu (işte hayatının hatasınıda orda yaptı) önümde bi hatun oturuyo güzelde bişe ama beni .iklemiyo üstüne üstlük aşağılıyo. tarih dersiydi galiba elimde arkadaşın zippo cakmağıyla oynuyorum tabi zipponun kokusu bunu rahatsız ediyo benimde hoşuma gidiyo. arkasına dönüp aptal salak vs gibisinden tahrik edici kelimeler kullanıyo, zippo cakmağı yaktım saçının 3 5 cm uzağına koydum bunun sacı yaklaşıp duruyo haberi yok yanacak aptal. bende yakmaya niyetli diilim ama salak yaklaştırıyo o yaklaştırdıkca ben cekiyorum cakmağı bi ara cok ani bi hareket etti sacı tutuştu bu aptalın elimi koyana kadar birazcık yandı tabi :) döndü ne yakıyosun sen aptal dedi bana. dellendim tabi ben bu sefer cakmağı bunun saca bi dayadım kız yanıyo :) (beline kadar lüle lüle sacları vardı vahh zavallım) ula tahihçi geldi önce bi azıma sıctı tabi kızın saçlarda baya bi değişme var söndürene kadar bayabi yanmış nese amk tarihcisi azıma sıctı benim sonra müdüre yolladı müdürle ilk tanışıklığımız böyle gercekleşti sen arkadaşının sacını yaktın bende seni yakacam deyince sıctım altıma eline traş makinasını almış saclarımı 3 numaraya vurdu :) sınıfa gittiğimde herkez alay etti ama ben yaptığımdan gurur duyuyodum nese gün bitti eve gittik babam sacları görünce azıma bi sıctı sonra olayı anlatınca bidaha sıctı ertesi gün okula gittim o sacını yaktığım kızda kafayı 3 numaraya vurdurmuş gülmekten yarıldım :)

daha hikaye cok bende zamanla paylaşacam lise hayatım tam pijlikle geçti olayın başlangıcıta bu :)

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 23231 Toplam Mesaj: 103