folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder İlk Tahribat"Inız ?

İlk Tahribat"Inız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    YAPtıgım tahribatlara gelince ilkini tam hatırlamıyorum ama bir keresinde lisede meltem diye bir kız vardı tam bir oro.pu idi.herkes ellerdi felan tabi bende nasilenirdim hergün böleneyse :)

sonra bir gün ben bir kıza aşık olmustum ama söliyemiyordum sölersem kaybedicektim biliyordum.BU oro.pu meltem sen git kıza söle gökhan sana aşık diye haydaaa.
    sınıfta bir kavga çıktı anlatamam :D kız felan dinlemiyorum tokat attım en az 5 tane felan dayanamıyorum mudur geldi mudur bana vuruyor ben kıza:9 neyse

asıl olay surda ben bunun intikamını aldım aynne şöle :D
    buna başka bir talefondan sapık mesajlar yolladım ama nasıl organize tam 10 TANE HAT altım hepsi başkasının üserine kayıtlı sonra bu 10 hattan ayrı ayrı mesaj attım sen bir oo....sun diye bu afalaladı ama kaç kontor harcadım ben bile hatırlamıyorum.butun arkadaşlarıma arattırdım arakdaş arıyor ditek laf şu:
    senin a..na koy.mm. ...........ka..ar ..
    ....a . kfürü küfür küfür 1 dk içinde karsı taraf ne derse desin küfür devam ediyor :D
    kız delirdi psikolik bunalıma girdi.sonra öğrendi benim yaptıgımı savcılıga veriyordud felan :Dd sonra kurtuldum
    ----------------------------------------------------------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    "untouchables" Hocam, atip tutuyorsan, ayip ediyorsun, zamanla ogrenilir dogrulugu alemi yok.

Yok yazdiklarin gercekse, Tahribat'a hosgeldin. Ki burasi senin evin olmaya en uygun yer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    kürdo der ki;

untouchables güzel bi insan

kendinize ayığ olunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    untouchables ben seni çok sevdim len neden :)

2. tahribatıma gelcek olursak kediler la a.q uyuz ediyorum ya ne biçim hayvanlar pis pis bakıyorlar benim bi tane piiç arkadaşım war yasım 12 arkadasın yası da o zamanlar 11.
    günlerden bir gün arkadas dedimki la ben kedileri uyuz ediyorum dediki neden la dedm bilmiyorum dediki olm sen uyuz ediyorsan bende uyuz ediyorum demektir gel kedilere bişi edelim tamam dedim (kaçarmı bu fırsat )
    kedi avına çıktık 30 40 metre ileride bir kedi gördük mahalledeyiz o anda bizim mahalle otluk (rizeli olanlar bilir)her tarafta ağaçlar filan yani hep yeşillik hele yeşillik arasında istemediğin kadar ısırgan otu wardır bizim piçin aklına ısırgan otlarını alıp kedinin poposuna sokmak geldi (ısırgan otu acıtır yakar ) bende hyr dermiyim tamam dedim ulan gittik kediyi yakalamaya çalıştık(çuvalla) baktık ki ikimiz bişi edemiyoruz başka bi arkadaş daha aldık üçümüz kediyi çuvala sokmayı başardık en sonunda kedinin kafasından tutsak ısıracak mı yüzüme mi atlayacak bellli değil neyse kedinin poposunu çuvalın ağzına çevirdik ve en az 10 20 dal ısırgan otunu toplayıp kedinin yanına geldik 10 bende 10 piçte kedinin poposuna otları surdukce kedi öyle bir bağırıyorki serefisizm ister inanın ister inanmayın a.q köpek gibi bağırıyor mıyav mıyav değil ha hav hav gibi bişi a.q o gün gece uyuyamadım gülmekten zaten kedi de öldümü bayıldımı ne etti tökezledi çuvalın içinde o gün kediyi bırakık çıuvalın içinde öldü diye ertesi gün sabredemedim gidiyim bakıyım dedim kedi ne etmiş gittim (tek basıma)çuval orda yok dedim siktir et olm ne yapacan a.q gidiyim de biraaz top oynıyım 40 50 metre gittim baktım bizim piç orda :):):) kedinin götünü çubuk sokuyor hey allahım ya ben daha fazlasını anlatamayacam walla yeter bu kadar piç değilmi kardeşim a.q

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    untouchables hoca,takdir ediyorum seni,vukuat ve anarşi bölümüne de bekleriz. : )

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    la küçükken çok fırlamalık yaptım ama size yediğim bi dayağı anantayım: )

şimdi ben yanlış bilmiosam lan dur orda çalışırken kaç yaşındaydım 13-14 bişeydim nese patronun iki çocuğu vardı biri sabahçı biri öğlenci nese sabahçı olan çıkmış gelmiş dükkanda oturuo dierinin çıkma saati geldi amk bende çoca dedim trafik boktan gel kardeşini alalım nese okula gittik çocuğuun çıkacağı blokta bekliorus bizim patreonun oğluda elinde anahtar sallıo paso.. bitane velet geldi sallama lan onu dedi bende doğal olarak sallarsa nolur dedim dediğim anda çoğaldı ipne iki kişi oldu nese çocuklar benle aynı yaşta falan ama boyları kısa bunnar üzerime geldi ikisininde kafadan tuttum bi ittirdim abartmıorum ikiside götünün üstüne düştü nese aradan 5 dk geçmedi aman yarabbim o ne karşıdan ordu gelio ordu dediğim 20 kişicik:D nese sorgusuz sualsiz daldı bunnar bana bi güsel yedik dayağımızı kavga bitti...

bitane kız yanaştı yanıma ama azım burnum patlamış kız geldi direk merhaba ben bilmemle dedi. adını hatırlamıom valla. nese kızın derdi tanışalım kaynaşalım bende selpağın varmı dedim dudağım patlamıştıda kız gitti su aldı selpak aldı falan way ak şimdi aklıma geldi onları bile beleşe getirmişim:D:D::D:D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    bu anlatacam tahribattan tek zarar gören benim.
    birgün okul çıkışı eve gittim. baktım evde kimse yok.iyi dedim. rahat rahat bir sigara içeyim evde. aldım sigarayı mutfağa gittim. (aklımı s.kim koca evde kibrit,çakmak bişey yok sanki.) ocağa yanaştım. ocağın en büyük gözünü açtım. sigarayı ağzıma aldım eğildim ocakta yanan ateşe dogru ve ve ve çatır çutur sesler gelmeye başladı. bir anda ortalık b.ktan beter koktu. tabi aklım başıma geldi hemen kafamı ocaktan uzaklaştırdım. hemen aynaya koştum bi baktım a.k saçım yanmış uçları bembeyaz olmus.(saçım ütülmüş yani.). kaşlarım da biraz gitmiş. gene ucuz kurtardım a.k.

bu anlatcam olaydan da dolmuş şoförü zararlı çıktı.
    bizim orda bir ara araba tekerleği sürme modası vardı. eski püskü araba tekerleklerini alırdık ve elimizle sürer götürürdük. bir yokuşun başına geldik. iyi dedik tekerlek burdan iyi gider. yanımda iki arkadaş daha var. başladık tekeri yuvarlamaya. teker iyice hızlandı hızlandı ve biz yetişemez olduk neyse dedik bişey olmaz inşallah. biz seyretmeye başladık. tam yokuşun sonunda bi tane dolmuşçu abim durmaz mi yolcu indirmek için. tabi bizim teker duran dolmuşun tamponuna küüüt diye çarptı. tampon düştü a.k biz bi kaçmaya başladık. allahtan mesafe vardı da adam bizim peşimizden bile gelmedi. bu arada diğer arkadaşin yuvarladığı tekerde bir bakkal dükkanının içine daldı.
    şimdilik bu kadar daha neler var neler.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    414
    414's avatar
    Erkek
    Bende anlatayım o zaman.Zaten pek yok

1-En iisi bence bu.Bi ara böle hack e merak sarmıştım araştırıyorum falan filan baktım bi virüs buldum deniyim çalışmaz dedim benim pc de denedim pc kapandı :) açtım bilmemne dosyaları bulunamıyor falan format attım mecbur sonra aklıma dank etti.Bir kaç gün böyle araştırdım en sonunda müdürün odada masada cd gördüm dayanamadım ertesi gün şansa aynı cd den buldum (boş) içine virüs ü koydum ve kimse görmeden odaya girdim arkadaşta kapıda bekliyo değiştirdim tam çıkıyodum arkadaş dedi gir müdür geliyo tabi tırstım hemen orada dolap var onun yanına iliştim ama ödüm kopuyo adam görecek diye pc ye yamulduğu an çıktım ertesi gün bi baktım müdür geldi sınıfa işte bilgisayarlarda problem var bilgisayar dersine giremmiceksiniz çıkın eğlenin falan bu biiiiiiiir.

2-2.si müdürün arabanın lastiğini patlatmıştık adam gece okulda uyumuştu :))

3-Ilkokuldan mezun olcaz gece toplandık 3 kişi okulda ne kadar kamera varsa onları kırdık sonra camları indirmiştik ama bu sefer yakalandık kameraların kırılmadan önceki görüntülerinde polislik olmuştuk sonra tüm parayı bize ödettiler şerefsizler :)

Aynı dili konuşanlar değil,Aynı duyguyu paylaşanlar Anlaşabilir...Mevlana
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    dediğini bizde yaptık güvenlik kameralarını parcaladık tabi bizim yaptığımız ortaya cıkınca babam bana anarşistmisin olum sen gibisinden cins cins laflar soktu :D

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek
    Walla bende bi dünya vukuat oldu ama en büyüklerini yazam
    1.
    Okulun Ankesörlü telefonundan polisi itfaiyeyi hızır acili falan aradık bi arkadasla dedik okulda bomba var tabi telefondan yaklaşık bi on dakka sonra hertaraf karıştı okulu aradılar taradılar okulu boşalttık falan derken gazeteciler
    sonra bomba yok dediler
    ve telefon olyını araştırmaya başladılar
    kayıtlara bi bakıolar ve bizim okulun ankesörlü telefonu okulun giriş kapısının ordaydı telefonda orda nöbet tutan orenciyi yanlarına alıp geziolar sınfları tek tek aha dedik arkadaşla ya..aa yedik hemde hamuduyla sonra cocuk bizim bi üst sınıftan bi çocuk bizi gördü ters ters baktı ben içimde selavat getiriom sonra cocuk bize bi kafa salladı cıktı sınıftan ve bomba ihbarını yapan olarak eski kız arkadasının şimdiki cıktıgı olan zengin bi piç vardı onu göstermiş ve cocuk mahkemelik falan oldu bize şantaj yaptı kola sigara dondurma falan aldırıo yoksa solerim sizi falan dio neyse tamda okulların kapanma donemi cocugu dort gozle beklioz cocuk geldi karnesini aldı bizde cocuu aldık 8-10 kişi okulun biraz aşagısında daglık biyer vardı cocuu öle bi dövdükki cocuk isterseniz domalıyım da s.k.n ama yeter dövmeyin diodu sonra bu cocugu mahallede ayakcımız olarak kullandık git babandan sigara cal gel lan falan dioduk bebe babasının sigarasını calıp geitiriodu bize sonra cocuk mezun oldu bidaha görmedik

2.
    7. sınıftayım ve türkçe zayıf eğer zayıf gelirse abim beni tatile götürmicek ve araba sanayisinde çalışmaya gondercek ve bisiklette almıcak neyse
    gittim hocaya yalvardım bi yaranı yiyim demedim herseyi dedim yok dedi
    tabi zayıf geldi abim azıma zıçtı sonra beni bilgisayar firmasına işe soktu ama bende bi kuyruk acısı var tatile gidemedim
    hocanın beyaz bi şahini var tuttuk 8 kutu japon aldık arabanın anahtar deliklerine kapıların arasına bagaj ve kaputa hertarafa sıktık sonra adam arabayı sattı ama süper bişi oluo eger bisirisne kılsan git arabasına japon sık
    ehuehueuhe bugun carsıdaydım da
    cumartesi tekrar yazarım

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
Toplam Hit: 23229 Toplam Mesaj: 103