folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Instagram Takipçi, Youtube İzlenme, Twitter Hizmetleri Satılır - Instasiparisver.COM (İLK 15 KİŞİYE REFERANS BAKİYESİ)

Instagram Takipçi, Youtube İzlenme, Twitter Hizmetleri Satılır - Instasiparisver.COM (İLK 15 KİŞİYE REFERANS BAKİYESİ)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    mrkps bunu yazdı

ref ile üye oldum.   2222 instagram takipçi siparişi vermiştim. 581 takipçi geldi diğerlerinin de ücreti iade edildi.  şimdilik takibi bırakan yok.

gayet başarılı.  ben beğendim.

Teşekkür ederim yorumun için hocam.

Genel bir bilgi vereyim, takipçi düşüşleri illa ki yaşanır, bu durumun garantisi yok, en azından kalıcı şekilde yok, yoksa 20-30 gün süreli garantili servislerde var ancak ben tüm servisleri önce kendim test edip, öyle ekliyorum, biraz da bu yüzden Türk servisi eklemiyorum,  o servislerdeki düşüşler ciddi fazla, %100 takipçi düşüşü yaşayanlar bile oluyor Türk servislerinde..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

başarılı sonuçlandı

asıl merak ettiğim ben kimler takipediyor. hangi yöntemle geliyor takipçiler. gizli iframe fln mı.aralarında şahsen tanıdıklarım da çıktı ?

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

5k takipçi almıştım 2k takibi bırakmış hocam

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    aksata bunu yazdı

başarılı sonuçlandı

asıl merak ettiğim ben kimler takipediyor. hangi yöntemle geliyor takipçiler. gizli iframe fln mı.aralarında şahsen tanıdıklarım da çıktı ?

Hocam teşekkürler. 3. parti diyebileceğimiz uygulamalara izin vermişlerse, olabilir.

murdery bunu yazdı

5k takipçi almıştım 2k takibi bırakmış hocam

Hocam %100 erime yaşayanlar bile var maalesef. Ben de şahsi profilime sürekli gönderim yapmak zorunda kalıyorum :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Arkadaşlar içeride bakiyesi olmayan üyelerin tekrar üye olması gerekiyor, bilgilerinize.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Maksimum 300.000 takipçi siparişi girebileceğiniz Türk takipçi servisi ve daha birçok servis & kategori eklendi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Hocam selam, kullanıcı adım mylitta. dün 20 TL karşılığında 10.000 takipçi almak için sitene başvurdum.

başlarken sayı 676'ydı, ben de aynı anda kasıyordum. Şuan takipçi sayım 800 civarı. bunun 100 civarı bottan gelmiş olsa 

Sen 100 takipçi yolladın 10 TL geri iade etmiş sistem. Bir gariplik var ama anlyamadım. Bir kontrol edebilir misin ?

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Hocam selam, kullanıcı adım mylitta. dün 20 TL karşılığında 10.000 takipçi almak için sitene başvurdum.

başlarken sayı 676'ydı, ben de aynı anda kasıyordum. Şuan takipçi sayım 800 civarı. bunun 100 civarı bottan gelmiş olsa 

Sen 100 takipçi yolladın 10 TL geri iade etmiş sistem. Bir gariplik var ama anlyamadım. Bir kontrol edebilir misin ?

Takip ediyordum hocam, sen bir ara profili dondurmuştun galiba (siparişin işlemdeyken - bunu yapmaman gerekirdi.) bu yüzden dediğin şekilde sonuçlandı, yani kullanıcı hatası.

Bir kereye mahsus siparişini komple iptal ettim, tüm ücret bakiyene geri yansıtıldı. Tekrar sipariş geçebilirsin hocam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    PhYtOn bunu yazdı
    Mylitta bunu yazdı

Takip ediyordum hocam, sen bir ara profili dondurmuştun galiba (siparişin işlemdeyken - bunu yapmaman gerekirdi.) bu yüzden dediğin şekilde sonuçlandı, yani kullanıcı hatası.

Bir kereye mahsus siparişini komple iptal ettim, tüm ücret bakiyene geri yansıtıldı. Tekrar sipariş geçebilirsin hocam.

ilgin için çok teşekkür ederim. profili facebook telefon doğrulaması alana kadar askıya aldı. bu yüzden dondurmuş gibi oldu. 

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı
    PhYtOn bunu yazdı
    Mylitta bunu yazdı

ilgin için çok teşekkür ederim. profili facebook telefon doğrulaması alana kadar askıya aldı. bu yüzden dondurmuş gibi oldu. 

Doğrudur hocam çünkü profile bir süre ulaşılamıyordu. Rica ederim.