folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Instagram Takipçi, Youtube İzlenme, Twitter Hizmetleri Satılır - Instasiparisver.COM (İLK 15 KİŞİYE REFERANS BAKİYESİ)

Instagram Takipçi, Youtube İzlenme, Twitter Hizmetleri Satılır - Instasiparisver.COM (İLK 15 KİŞİYE REFERANS BAKİYESİ)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

ilk ref olarak aldığım tüm takipçiler hemen hemen gitti bilgin olsun

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

Profil düşüşleri ya da takipten çıkan profillerin kontrolleri benim elimde değil maalesef.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

düşüşler çok hızlı oluyor, buna yapacak bir şey yok. bizim aldıklarımız da hep gitti, eridi.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    PhYtOn bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar,

Ref bakiyesi: 2 TL.  InstaSiparisVER.COM 'a üye olmanız gerekmektedir. Daha sonra üye olduğunuz kullanıcı adını bana iletin, ref bakiyenizi tanımlayayım.

REF: 15/15 // HERKESE REFERANS BAKİYESİ TANIMLANDI. REF ALIMINI KAPATIYORUM ARKADAŞLAR.

SİZDEN RİCAM: BİR SERVİSİ KULLANMADAN ÖNCE MİNİMUM - MAKSİMUM DEĞERLERİNİ KONTROL EDİN. SERVİS AÇIKLAMASINI DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE OKUYUN ondan sonra sipariş geçin.

ARKADAŞLAR GİZLİ PROFİLLERE TAKİPÇİ SİPARİŞİ GİRMEYİN... :)

Şu an 90 Kuruşa 1.000 takipçi alabileceğiniz serviste aktif (maks 3K sipariş girebilirsiniz. Bu servisin yollama süresi 24 saate kadar uzayabilir ama genelde uzamadan atım sağlıyor.)

Instagram Kategorilerinde: takipçi, garantili takipçi, beğeni, video izlenmeler, ülke bazlı beğeniler, Hikaye / Kaydet / Etkileşim, Yorum ve aylık oto paketler mevcut, Instagram TV vs mevcut...

Youtube İzlenme, Abone kategorileri mevcut.

Twitter, takipçi, retweets, Beğeni / Favoriler - İzlenme / Etkileşimkategorileri mevcut.

Son olarak, web site trafik, TikTok ve Spotify kategorileri de mevcut.

Fiyat ve Servis Listesi ni üye olmadan da inceleyebilirsiniz.

hocam geçen arkadaşa bir yerden aldık 1000 k ama 1 ay sonra gitti hepsi :D bu normal mi

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    Atorgani bunu yazdı
    PhYtOn bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar,

Ref bakiyesi: 2 TL.  InstaSiparisVER.COM 'a üye olmanız gerekmektedir. Daha sonra üye olduğunuz kullanıcı adını bana iletin, ref bakiyenizi tanımlayayım.

REF: 15/15 // HERKESE REFERANS BAKİYESİ TANIMLANDI. REF ALIMINI KAPATIYORUM ARKADAŞLAR.

SİZDEN RİCAM: BİR SERVİSİ KULLANMADAN ÖNCE MİNİMUM - MAKSİMUM DEĞERLERİNİ KONTROL EDİN. SERVİS AÇIKLAMASINI DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE OKUYUN ondan sonra sipariş geçin.

ARKADAŞLAR GİZLİ PROFİLLERE TAKİPÇİ SİPARİŞİ GİRMEYİN... :)

Şu an 90 Kuruşa 1.000 takipçi alabileceğiniz serviste aktif (maks 3K sipariş girebilirsiniz. Bu servisin yollama süresi 24 saate kadar uzayabilir ama genelde uzamadan atım sağlıyor.)

Instagram Kategorilerinde: takipçi, garantili takipçi, beğeni, video izlenmeler, ülke bazlı beğeniler, Hikaye / Kaydet / Etkileşim, Yorum ve aylık oto paketler mevcut, Instagram TV vs mevcut...

Youtube İzlenme, Abone kategorileri mevcut.

Twitter, takipçi, retweets, Beğeni / Favoriler - İzlenme / Etkileşimkategorileri mevcut.

Son olarak, web site trafik, TikTok ve Spotify kategorileri de mevcut.

Fiyat ve Servis Listesi ni üye olmadan da inceleyebilirsiniz.

hocam geçen arkadaşa bir yerden aldık 1000 k ama 1 ay sonra gitti hepsi :D bu normal mi

Hocam servisine göre değişiyor bu durum + aldığınız profillere göre, bazı takipçi servislerinde yer alan db içindeki profillerin açıkçası kontrol edildiğini düşünüyorum ve kontrol edenler takipten çıkarmak için gerekeni yapıyorlar. Türk servislerinde özellikle bu düşüş oranları genel anlamda da çok yüksek, bugüne kadar %10-%20 ile sınırlı kalan bir profil göremedim diyebilirim, bu yüzden de şahsi profilime sürekli gönderim sağlıyorum. Günde 5K veya üzeri takipçi, benden takibi bırakıyor mesela :)... Ayrıca, sitemde 1000 adedi 10 TL olan servisin düşüş oranı çok ama çok az... Bir ek daha yapayım; Instagram'ın da silip, kapattığı profiller de oluyor, bunları da hesaba katalım.

Siteye 7 gün ve 10 gün garantili Türk takipçi servisleri ekledim, garantiden sonraki günlerde de diğer servislere göre düşüş oranının az olduğunu söyleyebilirim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek

Dün ihtiyaçtan dolayı 10k takipçi satın aldım arkadaşın haberi olmadan burada ki konuyu hatırlayıp, yarım saatte tüm takipçiler geldi. Daha önce çok araştırmıştım ama hiç bir siteye güvenememiştim. Kredi kartı ile ödemeyi yapıp, işimi hallettim. Teşekkürler hocam çalışan, düzgün hizmetin için.

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

@PhYtOn çok ilgili ve yardım sever birisidir. Sitede kullandığım instagram servislerinden de gayet memnunum tekrar teşekkürler hocam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek

Bende bugun denedim, sistemin çok başarılı hocam. Emeğine sağlık.

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    ManiakRhifat bunu yazdı

Dün ihtiyaçtan dolayı 10k takipçi satın aldım arkadaşın haberi olmadan burada ki konuyu hatırlayıp, yarım saatte tüm takipçiler geldi. Daha önce çok araştırmıştım ama hiç bir siteye güvenememiştim. Kredi kartı ile ödemeyi yapıp, işimi hallettim. Teşekkürler hocam çalışan, düzgün hizmetin için.

motka bunu yazdı

@PhYtOn çok ilgili ve yardım sever birisidir. Sitede kullandığım instagram servislerinden de gayet memnunum tekrar teşekkürler hocam.

KartallMehmet bunu yazdı

Bende bugun denedim, sistemin çok başarılı hocam. Emeğine sağlık.

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.

Tasarımı yeniledim, inceleyip geri dönüşlerinizi yaparsanız sevinirim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

@PhYtOn Font değişikliği yaparsan daha hoş olur gibi bu fontun okunurluğu beni rahatsız etti. Bir de giriş yaptıktan sonra kalan bakiye üst bar da olsa sanki daha iyi olur veya şuan ki konumundan farklı bir yerde :)