folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Instagram Takipçi, Youtube İzlenme, Twitter Hizmetleri Satılır - Instasiparisver.COM (İLK 15 KİŞİYE REFERANS BAKİYESİ)

Instagram Takipçi, Youtube İzlenme, Twitter Hizmetleri Satılır - Instasiparisver.COM (İLK 15 KİŞİYE REFERANS BAKİYESİ)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    motka bunu yazdı

@PhYtOn Font değişikliği yaparsan daha hoş olur gibi bu fontun okunurluğu beni rahatsız etti. Bir de giriş yaptıktan sonra kalan bakiye üst bar da olsa sanki daha iyi olur veya şuan ki konumundan farklı bir yerde :)

Teşekkür ederim hocam, dikkate alacağım :).

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

verilen hizmet baslarda iyiydi ama arkadas heralde işi tokatcılıga cevirdi.. piyaasada normalin 2 katı fiyat sırf tbt üyesi kazansın dedik ama yok .. tavsiyem bulaşmayın.. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

verilen hizmet baslarda iyiydi ama arkadas heralde işi tokatcılıga cevirdi.. piyaasada normalin 2 katı fiyat sırf tbt üyesi kazansın dedik ama yok .. tavsiyem bulaşmayın.. 

:) 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

Elimde olan bir şey değil, benle çalışmak zorunda değilsin, kaldı ki sana durumu açıklamalarına rağmen, servis açıklamalarını dikkate almadan yorumlar yazman hoş değil.

Servis açıklamalarında takipçi gönderimi için bu sürecin 48-72 saate kadar uzayacağı belirtilmişken kii ilgili servis başlığında da 24 saat ibaresi varken, siparişi girdikten hemen 2 saat sonra takipçilerim neden gelmedi hala yazman garip.

Medyabayim, kurumedya vs gidip bunlarla çalış arkadaşım ne diyeyim. Tokatçılıkla bağdaştırmışsın da o zaman bunlar da tokatçı, 10kuruş-2 tl arasına sattıkları servisler şu an 15 tl ve üzeri. Instagram limitleri sürekli düşürüp, bot profilleri hatta orjinal profilleri bile spame sokuyor günlerce.

DevilKingtr bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

Numaranı özelden iletsene sen

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Servisler güncel.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

şuraayı bir çizeyim tbt dostlarımın yorumlarına göre bi değerlendirip alım yapabilirim ayık kafa .:(

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    latriene
    latriene's avatar
    Erkek

hocam fiyatlar arttı mı ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    laser69
    laser69's avatar
    Erkek
    PhYtOn bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

Elimde olan bir şey değil, benle çalışmak zorunda değilsin, kaldı ki sana durumu açıklamalarına rağmen, servis açıklamalarını dikkate almadan yorumlar yazman hoş değil.

Servis açıklamalarında takipçi gönderimi için bu sürecin 48-72 saate kadar uzayacağı belirtilmişken kii ilgili servis başlığında da 24 saat ibaresi varken, siparişi girdikten hemen 2 saat sonra takipçilerim neden gelmedi hala yazman garip.

Medyabayim, kurumedya vs gidip bunlarla çalış arkadaşım ne diyeyim. Tokatçılıkla bağdaştırmışsın da o zaman bunlar da tokatçı, 10kuruş-2 tl arasına sattıkları servisler şu an 15 tl ve üzeri. Instagram limitleri sürekli düşürüp, bot profilleri hatta orjinal profilleri bile spame sokuyor günlerce.

DevilKingtr bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

Numaranı özelden iletsene sen

Dehşetle izliyorum... Ben halen bu takipçi işinden çakozlayamadım. İyice anlayınca sipariş verebilirim belki..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Micko
    Micko's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben bu siteden takipçi satın aldım. Bazen arkadaşın elinde olmayan sebeplerle sıkıntılar yaşanıyor. Benimde başıma geldi. O süre zarfında takipçi satın almadım. Bu durumları tahribattında forsunu kullanarak PhYtOn arkadaştan öğrenebilirsiniz. Kendisi elinden geldiğince yardım oluyor.

Not: Bugun takipçi aldım 1 saat içinde geldi. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

banada takipçi ve begenici lazım

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı