folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Instagram Takipçi, Youtube İzlenme, Twitter Hizmetleri Satılır - Instasiparisver.COM (İLK 15 KİŞİYE REFERANS BAKİYESİ)

Instagram Takipçi, Youtube İzlenme, Twitter Hizmetleri Satılır - Instasiparisver.COM (İLK 15 KİŞİYE REFERANS BAKİYESİ)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek

Bende satin aldim beklemedeyim sistemi deneyip ticari profile takipçi kasmayı düşünüyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı
    PhYtOn bunu yazdı
    Mylitta bunu yazdı

Hocam selam, kullanıcı adım mylitta. dün 20 TL karşılığında 10.000 takipçi almak için sitene başvurdum.

başlarken sayı 676'ydı, ben de aynı anda kasıyordum. Şuan takipçi sayım 800 civarı. bunun 100 civarı bottan gelmiş olsa 

Sen 100 takipçi yolladın 10 TL geri iade etmiş sistem. Bir gariplik var ama anlyamadım. Bir kontrol edebilir misin ?

Takip ediyordum hocam, sen bir ara profili dondurmuştun galiba (siparişin işlemdeyken - bunu yapmaman gerekirdi.) bu yüzden dediğin şekilde sonuçlandı, yani kullanıcı hatası.

Bir kereye mahsus siparişini komple iptal ettim, tüm ücret bakiyene geri yansıtıldı. Tekrar sipariş geçebilirsin hocam.

ilgin için çok teşekkür ederim. profili facebook telefon doğrulaması alana kadar askıya aldı. bu yüzden dondurmuş gibi oldu. 

Hocam takipçi siparişlerine sadece kullanıcı adı gir lütfen.

Bu arada, son siparişin kısmi iadeye düştü, tekrar sipariş geçebilirsin.

efsanemeric bunu yazdı

Bende satin aldim beklemedeyim sistemi deneyip ticari profile takipçi kasmayı düşünüyorum

Hocam 24-28 saat içinde sonuçlanmış olur, olmazsa eğer iptalini sağlamaya çalışırız, başka servisten girersin.

PhYtOn tarafından 14/Nis/19 23:22 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

7 Gün ve 10 Gün boyunca garantili Türk takipçi servisleri eklendi. 7 günün 1.000 adet fiyatı :2.75 TL. 10 Günün 1.000 adet fiyatı: 3.35 TL.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

bayadır kullanıyorum sağlam sistem 

onekine?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    PhYtOn bunu yazdı

7 Gün ve 10 Gün boyunca garantili Türk takipçi servisleri eklendi. 7 günün 1.000 adet fiyatı :2.75 TL. 10 Günün 1.000 adet fiyatı: 3.35 TL.

Ref olurum :)

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    volkan bunu yazdı

bayadır kullanıyorum sağlam sistem 

Teşekkür ederim.

Kumanaga bunu yazdı
    PhYtOn bunu yazdı

Ref olurum :)

Hocam ref vermiyorum maalesef. Sana verirsem şimdi, önceden isteyen arkadaşlara haksızlık etmiş olurum. Yakın bir zamanda tekrar Tahribat'a özel bir şeyler yapabilirim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

birkaç gündür kullanıyorum. güzel sistem, takipçi atamadığı yerde parayı iade ediyor. bu özelliğini çok sevdim.

ref+

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

bir haftaya işim olacak. mesajım kalsın

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

birkaç gündür kullanıyorum. güzel sistem, takipçi atamadığı yerde parayı iade ediyor. bu özelliğini çok sevdim.

ref+

Teşekkür ederim hocam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Tüm takipçi servislerinde indirime gidildi. En ucuz servisim 1.65 TL = 50.000 takipçi siparişi girebilirsiniz tek seferde.