folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İntihara Teşebbüs Ettinizmi

İntihara Teşebbüs Ettinizmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Bu Güne Kadar Çeşitli Sebepler le, Depresyona girip İntihara Kalktınızmı, Yada İntiharı Düşünüyormusunuz.?

Yada Evli Bir Kişinin İntihar Etmesi Hususunda Olaya nasıl bakarsınız. Lütfen Bilindik şeyler Denilmesin, Kaçıştır, Pasifliktir gibi. Konuyu Geniş bir Perspektiften Yargıya açıyorum ona göre.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

evet.

hiçde hoş birşey değil :). tavsiye etmem ;) hele evliyse, arkada kalacaklar varsa..

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    intihara teşebbüs ettin mi sorusu aklını mı kaçırdın la aynı anlama geliyor. etmedim de kendimde olduğum sürece etmem de. aç da kalsam açık da kalsam asla.

We can be more, we can be much more.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AKSU92
    AKSU92's avatar
    Erkek

hiç aklıma gelmedi iyi fikir aslında.

edit:şaka şaka ne güzel yaşam varken.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Evli birisinin intihar etmesi arkasında bıraktığı insanları da aynı yola sürüklemesi demek. (Fiilen olmasada)

Özellikle ergenlik döneminde ki bireylerin intihara teşebbüs fikri her daim aynı olaylara denk gelebiliyor. Fakat evli bir adamın, aklı başında kararlar verip, o yönde bir eğilim göstermesi gerekir. Olgunluk, yaşın da beraberin de getirdiği tek basamaklı bir katmandır. Olgun ve evli bir insan sadece kendi için değil, ailesi ve o'nların geleceği için yaşamak zorundadır. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CameL
    CameL's avatar
    Erkek

etmedim hic.

zaten tessebbüs edipte beceremeyenleri bi türlü anlamam :D

nasıl ölemion ya :D

sık kafana atla bilmem kacıncı kattan kes boazını madem ölmeye meraklısın acıya da katlancan xD 

Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    ne işim olur la delımısn yaşamak kadar guzel bışey varmı rahat olun takmayın kafanıza bişey :D bir kere gelıyoruz bu dünyaya

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FearLesTurK
    FearLesTurK's avatar
    Erkek
    Şu ana kadar uçuk kaçık hareketlerde bulundum ama hiç öle bişi denemedim :DD

Zeki bir adam ahmaklar meclisinde çok kere ne söyleyeceğini şaşırır. Geri Geldim...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Allah inancımdan dolayı yaşıyorum.

λ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi

Evliyse insan, kendi canından başka bir can daha taşıyor demektir ve kendi canına kıyarsa, diğerine de kıymış olacaktır otomatikmen.. Siz siz olun sevdiğinize ölmeden cehennemi tattırmayın.

allcolorsarebeautiful.net
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sosyopat
    Sosyopat's avatar
    Erkek
    Ya bu kadar ucuz mu yaşamak. Zor gelince intihar etmek çözüm mü ? Ben Allah'a inanan biri olarak bu yaşamın bize intihar edilmesi gerektiği için verilmediğini biliyorum. Bu can senin mi ki sen alıyorsun ;) Allah uzak etsin. 2 taraflı bu dünya...

Eğer En İyisi Olmak İstiyorsan Sana Saygı Duymalarını Sağla, Saygı Duymalarını İstiyorsan Kimseye Saygı Gösterme, Kimseye Saygı Göstermezsen Saygıyı Sen İcat Ettin Zannederler
Toplam Hit: 15467 Toplam Mesaj: 115