İos 11 Yayınlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

bugün yüklemeyi düsünüyorum ben de ama downgrade yapma sansimiz var degil mi itunes üzerinden yedek alirsam?

imzalar kapanmadığı sürece war hocam 10.3.3 imzaları şu an için açık ama yarın birgün kapanacaktır shsh kayıtlarını alıp geçin lütfen.

hocam bende 10.1 var, jailbreak yapayim diye hic güncellemedim.. Batarya da mi bir problem var bilmiyorum ama bazen %50 küsürlerdeyken gece uyuyup sabah kalktigimda %2 olabiliyor sarji ki alarmdan (kendi programi) baska bi sey acik olmamasina ragmen.. O yüzden garantiye verecegim ama bunlar bana diyecekler son sürümün yüklü olmasi lazim.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

bugün yüklemeyi düsünüyorum ben de ama downgrade yapma sansimiz var degil mi itunes üzerinden yedek alirsam?

imzalar kapanmadığı sürece war hocam 10.3.3 imzaları şu an için açık ama yarın birgün kapanacaktır shsh kayıtlarını alıp geçin lütfen.

Hocam shsh kaydını nasıl alıcaz ? Sürüm yükseltsek ve imzalar kapansa shsh kaydı olduğu zaman geri dönüş imkanımız varmı ?

-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

ben hala sol tarafa 3d touch yaparak multitaskın gitmesine kılım elim alışmış amk uygulamalarda basınca like atıyorum resmi açıyorum vs

bende gözle görülür sarj daha çabuk gidiyor %10 %15 daha fazla gitmeye başladı misalen sabah 5.30da sasrjdan çekerdim akşam 10 11 civarı %10 15 kalırdı şimdi kesin %10 altında oluyor kullanımım aynı ama.

iphoneumda sadece sosyal ağlara baktığım için öyle aman aman şu çok güzel olmuş diyebileceğim bir şey yok gerisi aynı tırıvırı işte

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

hocam bende 10.1 var, jailbreak yapayim diye hic güncellemedim.. Batarya da mi bir problem var bilmiyorum ama bazen %50 küsürlerdeyken gece uyuyup sabah kalktigimda %2 olabiliyor sarji ki alarmdan (kendi programi) baska bi sey acik olmamasina ragmen.. O yüzden garantiye verecegim ama bunlar bana diyecekler son sürümün yüklü olmasi lazim.. 

10.1'e geri dönemezsin ama 10.3.3 için dehşet bir batarya performansı alıyorum hocam sürüm 10.3.3 ip7+

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

11.0.1 geldi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

10.1'e geri dönemezsin ama 10.3.3 için dehşet bir batarya performansı alıyorum hocam sürüm 10.3.3 ip7+

peki sagolasin hocam o zaman 11.0.1 e güncellemekten baska care yok artik.. bakalim nasil olacak

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

@unbalanced yerinde olsam 10.3.3'de sabit kalırdım hocam 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam ben bataryayi degistirtmek istiyorum. Daha önce bir sorun olmustu, adamlarin sordugu soru direk son versiyonu mu kullaniyorsunuz. O yüzden son versiyonla gidecegim oraya. Cünkü sanirim isi kaynakli bataryanin gücü düstü.

Simdi sorum su o halde; 10.3.3. ü nasil kuracagim hocam? itunes bildigim kadariyla son versiyonu verecek bana. Sanirim illegal yollarla indirip kurma olayi var da ne kadar saglam. Cünkü senin dedigin gibi 10.3.3 iyi ise o zaman önce 10.3.3. ü kurayim ve yedek alayim sonra 11.0.1 i kurup garantiye vereyim ve sonra tekrar 10.3.3 e döneyim ama mümkün olur mu atiyorum 1 ay sonra dönmesi bilmiyorum. Mobil developer olarak calistim ama bu sürüm güncelleme, jailbreak falan pek bilgim yok :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam ben bataryayi degistirtmek istiyorum. Daha önce bir sorun olmustu, adamlarin sordugu soru direk son versiyonu mu kullaniyorsunuz. O yüzden son versiyonla gidecegim oraya. Cünkü sanirim isi kaynakli bataryanin gücü düstü.

Simdi sorum su o halde; 10.3.3. ü nasil kuracagim hocam? itunes bildigim kadariyla son versiyonu verecek bana. Sanirim illegal yollarla indirip kurma olayi var da ne kadar saglam. Cünkü senin dedigin gibi 10.3.3 iyi ise o zaman önce 10.3.3. ü kurayim ve yedek alayim sonra 11.0.1 i kurup garantiye vereyim ve sonra tekrar 10.3.3 e döneyim ama mümkün olur mu atiyorum 1 ay sonra dönmesi bilmiyorum. Mobil developer olarak calistim ama bu sürüm güncelleme, jailbreak falan pek bilgim yok :) 

hocam imzalar kapanmadan dönüş yapabilirsin, şöyle birşey var eğer imzalar kapanırsa ne yazıkki öyle bir şansın olmayacak , prometheus downgarede üzerine çalışıyor sanırım yıl sonuna patlayacak bu olaylar shsh kayıtları ile istediğimiz sürüme dönebileceğiz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

anladim hocam, o zaman bir garantisi yok bu isin yani 10.3.3 yüklemis olsam da geri dönemeyebilirim. Neyse artik direk 11.0.1 e yükselteyim bakalim. Cünkü telefonun bu batarya zayifligi hosuma gitmiyor. Garantisi aralik ayinda bitiyor sanirim, o zamana kadar degistirmem lazim bataryayi. Burdaki apple store cok sorun cikarmiyor degistirme olayina ve baya bir yardimci oluyorlar sagolsunlar. Disardan aldigim 2. el SSD yi bile bu adamlar taktilar :) 

Toplam Hit: 18848 Toplam Mesaj: 195
i̇os ios11