İos 11 Yayınlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı

Neyin beklemesindesiniz ki? Hic bir versiyon kusursuz degil. Siradaki versiyonunda da memnun olmayan cikacak, bir sonrakinde de.

şu an ios 10 ile hiç sorun yaşamıyorum.

şarjı 2 günden fazla dayanıyor.

Bende de ios 11 ile 2 günden fazla dayaniyor sarj. Cillop gibi oldu telefon. Nasil olacak o is?

Denetkm merkezinde ki wifi ve bluetooth sorunu ne alemde?

Bunlar ne tür problemler ki? Yogun sekilde sokakta, evde, iste wifiyi kullaniyorum, bluetooth ile gün boyu hasir nesirim ama ben daha bi problem yasamadim.

bluetooth ile herkes her gün haşır neşir olmuyor.

Sen benim soruma cevap vermiyosun ki? Bluetooth ile yasanan problem nedir diyorum.

ben 11 e geçmediğim için sorunu bilmiyorum, ancak sorun olduğunu söyleyenler mevcut olduğu için bu sorunların giderilip giderilmediğini sordum.

sizin sıkıntı etmiyor olmanız sorun olmadığı anlamına gelmiyor.

Sorun su hocam, wifi’yi kaptiyorsunuz, baglantiyi kesiyo ama wifi yi kaptmiyo. Gidip ayarlardan kapatmak zorunda kaliyorsn. Ayni durum bluetooth icinde gecerli. Bunun bir hata oldugu apple zaten kabul etti, ancak ne hikmetse bir turlu duzeltmiyorlar onca guncellemeye ragmen. Ben ip6 kullaniyorum, ios 11 sikti atti anasini telefonun.. cok pismanim cok. 

Cigu bigule :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

valla ios 11 in allah bin belasını versin 

toy bir iphone kullanıcısıyım bilseydim 9.3.3te kalırdım.

bir günü sarjım çıkarmıyor 

6s kullanıyorum

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

11.1.2 var şu an iphone 6s.

wifi ve bluetooth denetim merkezinden kapanmıyor komple en azından bağlantıyı kesiyor tamam da wifiyi kapatıyorum denetimden bir süre sonra tekrar kendi kendine açıyor.

bluetooth zaten kullanmadığımdan pek sorun olmuyor.

bir de şarj olayı mına koymuşl resmen bu gün 3 kere şarj ettim.

11.2 yi deneyen oldu mu güncellesem mi acaba?

güncellemenin çoğu da 8 8plus ve X için.

en azından şu mesajdaki klavye sorunu ve kamera sıkıntısı halledilmiş diyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

akıllı saat kullanıyorum, bluetooth ile bağlanıyor acaba güncellesem sorun olur mu bilemiyorum.  wifi kapanmış kapanmamşı umurumda değil açıkçası. Okulda wifi, dershanede wifi, evde wifi, çok da problem gözü ile bakmıyorum zaten kapatmıyorum. Çok bir problem yoksa bunlardan başka güncelleyeyim ben de hemen ?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 18905 Toplam Mesaj: 195
i̇os ios11