İos 11 Yayınlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    malamadre
    malamadre's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SE kullanıyorum. hiç düşünmeden güncelledim sabah.

cihaz koç gibi çalışıyor. küçük ekran için anladığım kadarı ile düzenlemeler yapmışlar. yazılarda ben ayar yapmadığım halde kalınlaşma var.

simgelerde daha bir netlik kazanmış. denetim merkezi çok iyi olmuş. 10 da müzik dinlemek için sağa sola kaydırıyorduk sinir bozucuydu.

parmak izi konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyorum şimdi ne olduysa parmak izi hızlı ve sağlıklı çalışıyor yada bana oyle geldi.

birkaç uygulmamam güncellerken hata veriyorduç o sorunlar giderilmiş.

ekran goruntusu aldığım anda ana ekranın köşesine goruntu gelıyor ve dırek duzenleme yapabiliyorum ve şak diye whatsaptan gonderebiliyorum. acayip kullanışlı olmuş.

ekran uyandırmaları sırasında gecikmeler giderilmiş. anında açılıyor. olmazsa olmazım navigasyon dehşet olmuş. zaten başarılıydı çok hoş olmuş.

bunlar dışında görsellik ve efektlerde tatlı dokunuşlar yapmışlar.

bu arada se yi satıp 6  64 gb almayı düşünüyorum. geçen hepsi burada da 2000 liraya paralel ithalat bulmuştum şimdi bulamadım.

anca 32 gb 6 ya 1900 istiyorlar.  6 64 gb 2000 link bulan olursa atıversin zahmet olmazsa

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Neden 6 almak istiyorsun hocam se daha iyi değil mi performans bakımından sadece ekranı küçük olduğu için mi satıyorsun.Bu arada önceki sürüme göre ısınma durumunda değişiklik var mı?

koray tarafından 20/Eyl/17 16:44 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek
    malamadre bunu yazdı

SE kullanıyorum. hiç düşünmeden güncelledim sabah.

cihaz koç gibi çalışıyor. küçük ekran için anladığım kadarı ile düzenlemeler yapmışlar. yazılarda ben ayar yapmadığım halde kalınlaşma var.

simgelerde daha bir netlik kazanmış. denetim merkezi çok iyi olmuş. 10 da müzik dinlemek için sağa sola kaydırıyorduk sinir bozucuydu.

parmak izi konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyorum şimdi ne olduysa parmak izi hızlı ve sağlıklı çalışıyor yada bana oyle geldi.

birkaç uygulmamam güncellerken hata veriyorduç o sorunlar giderilmiş.

ekran goruntusu aldığım anda ana ekranın köşesine goruntu gelıyor ve dırek duzenleme yapabiliyorum ve şak diye whatsaptan gonderebiliyorum. acayip kullanışlı olmuş.

ekran uyandırmaları sırasında gecikmeler giderilmiş. anında açılıyor. olmazsa olmazım navigasyon dehşet olmuş. zaten başarılıydı çok hoş olmuş.

bunlar dışında görsellik ve efektlerde tatlı dokunuşlar yapmışlar.

bu arada se yi satıp 6  64 gb almayı düşünüyorum. geçen hepsi burada da 2000 liraya paralel ithalat bulmuştum şimdi bulamadım.

anca 32 gb 6 ya 1900 istiyorlar.  6 64 gb 2000 link bulan olursa atıversin zahmet olmazsa

se ye kaç istiyosun?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pala
    pala's avatar
    Erkek

Hocam bende yükledim rehber kısmında ve mesajlarım bölümünde olan fontlar çok büyük geldi bana. Galiba ayarlanabiliyor. Ama bakmadım genel olarak hızlı ve akıcı sürekli kullanasım geliyor o derece houşma gitti. Telefon 7 plus 

Bulunduğun yerden memnun değilsen yerini değiştir. Ağaç değilsin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    malamadre
    malamadre's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    koray bunu yazdı

Neden 6 almak istiyorsun hocam se daha iyi değil mi performans bakımından sadece ekranı küçük olduğu için mi satıyorsun.Bu arada önceki sürüme göre ısınma durumunda değişiklik var mı?

evet ekranı çok küçük geldi. yaş büyütü gözlerim iyi seçemiyor.

6 dan iyi ama 6 kullandım günlük kullanımda iyi sorun yok yani. performans olarak se daha iyi tabi 6 s ten bir tık hızlı.

ısınma başladı cihazda. özellikle şarjda iken çok ısındı bu gün . anlayamadım gitti.

se yi tahribattan birine satmak istemiyorum. yüksek fiyat çektim birine otelde kabul etti.

1550 liraya satılacak sanırım

malamadre tarafından 20/Eyl/17 19:11 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Wifi'nın niye açık kaldığını şurada açıklamış Epıl :

https://support.apple.com/en-us/HT208086

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Ekran görüntüsü aldığınızda sağ alta gidiyor resim üstüne tıkladığınızda düzenlemeye geçiyor elinizle ekrana imza falan atabiliyor kesme falan yapabiliyorsunuz isterseniz ordan hemen Mail msj WhatsApp a atabiliyorsunuz süper olmuş

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

Ekran görüntüsü aldığınızda sağ alta gidiyor resim üstüne tıkladığınızda düzenlemeye geçiyor elinizle ekrana imza falan atabiliyor kesme falan yapabiliyorsunuz isterseniz ordan hemen Mail msj WhatsApp a atabiliyorsunuz süper olmuş

Android'te yıllardır olan bir şeydi. Özellikle Samsung'un Note serisinde bu özellik kalemle birleşince şahane oluyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

Android'te yıllardır olan bir şeydi. Özellikle Samsung'un Note serisinde bu özellik kalemle birleşince şahane oluyor.

Biliyorum gelen çoğu şey Samsung da eskiyen şeyler ama biz elma seviyoruz gelince de seviniyoruz napalım.hele şu 3G açma kapama denetim merkezine gelmiyordu ya bir türlü :)

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iPhone'da mobil veriyi kapatmayı gereksiz buluyorum. iPhonelarda zaten arkaplanda sizden habersiz veri kullanımı olmuyor. Android'te ise taktik maktik yok bam güm interneti bulan uygulama kafasına göre takılıyor.

Toplam Hit: 18850 Toplam Mesaj: 195
i̇os ios11