İos 11 Yayınlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

ekranın sol tarafına bastırınca uygulamalar çıkıyordu bunun ayarı nerde ya bulamadım geçende arkadaş aktif etmişti bu özelliği nereden bulucam :/ ?

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

Temiz kurulum yaptım yedek alarak. Ayarlar vs. geldi ama mobil bankaların hiç birine giriş yapamıyorum. Hay sokayım iOSa 11 kere ya. Saatlerdir ne uğraştırdı.

ısınma olayı geçtimi hocam ? 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı

Temiz kurulum yaptım yedek alarak. Ayarlar vs. geldi ama mobil bankaların hiç birine giriş yapamıyorum. Hay sokayım iOSa 11 kere ya. Saatlerdir ne uğraştırdı.

Yok hocam ateş gibi oluyor hemen telefon elime aldığım gibi. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

Begenmedım , klavye kücültü büyütecek yeri arıyorum.

Buldum Qwerty klavye yaptım duzeldi.

userneyime tarafından 20/Eyl/17 12:46 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı

Yok hocam ateş gibi oluyor hemen telefon elime aldığım gibi. 

hocam temiz kurulum yapsan bile icloud/itunes yedeğini geri yüklediğinde böyle bir durum gelişebilir. daha önceden başıma geldi.

temiz kurulum yaptıktan sonra zaten icloud hesabından rehberi çekiyor kendisi, geri kalan uygulamaları da elle kendin yapılandırırsan bu sıkıntı ortadan kalkıcaktır. 

ios 8 zamanında böyle bir durum yaşadım o gün bugündür hep temiz kurulum üstüne diğer uygulamaları sıfırdan elle kuruyorum. 

imza.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Otomatik parlıklığı nasıl kapatabilirim bir türlü bulamadım ios11 de

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Laq3sre
    Laq3sre's avatar
    Erkek

5s güncelledim wifi ile modeme bağlıyken denetim merkezinden wifi kapatınca sadece modemle bağlantıyı koparıyor wifi aktif kalmaya devam ediyor bluetooth da aynı şekilde.. bu bir sorun mu yoksa özellikmi anlayamadım.

''Demir tava gelir, Kömür biter... Akıl başa gelir, Ömür biter..."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek
    Laq3sre bunu yazdı

5s güncelledim wifi ile modeme bağlıyken denetim merkezinden wifi kapatınca sadece modemle bağlantıyı koparıyor wifi aktif kalmaya devam ediyor bluetooth da aynı şekilde.. bu bir sorun mu yoksa özellikmi anlayamadım.

Bendede aynı şey var yazmıştım buraya. Otomatik parlaklıkta bende açık herhalde bulamıyorum 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    Laq3sre bunu yazdı

yüklediğimde görünce sevindiğim sonra bu durumu farkedince yapacaanız işe edeyim dediğim durum bu. düzeltilmesi gerekli.

Edit: şimdi okudum da apple bunu özellik olarak getirmiş ios 11 beta 1'den beri varmış, bilerek yapmışlar. Hani windows'un ottan boktan özellikleri gibi şeyler yapmaya başladı apple.

tepki görecektir muhtemelen o zaman kapatırlar.

cankol tarafından 20/Eyl/17 14:17 tarihinde düzenlenmiştir

imza.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Laq3sre
    Laq3sre's avatar
    Erkek
    CorretzA bunu yazdı
    Laq3sre bunu yazdı

Bendede aynı şey var yazmıştım buraya. Otomatik parlaklıkta bende açık herhalde bulamıyorum 

otomatik parlaklık kapama yok herhalde hocam onuda kaldırmışlar sanırım

''Demir tava gelir, Kömür biter... Akıl başa gelir, Ömür biter..."
Toplam Hit: 18902 Toplam Mesaj: 195
i̇os ios11