İphone 4S Mi? Galaxy S3 Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı
    Ccaglayan bunu yazdı

Kusra bakmayında hertürlü apple derim niye mi ios şuan en stabil mobil işletim sistemi android gibi ota boka hata vermiyo yada çökmüyo bide s3 ün kullanımı zor tek elle kullanmak sorun ama iphone öyle degil tek elinle rahatca kullanabiliyorsun ve suan iphone 5 inde donanim olarak bayagı hizlandigini soyleyebiliriz apple hem isletim sistemnini hemde donanimi kendi ürettigi icin uyumluluk en ust duzeyde 

Dipnot: eskiden bende android samsung s serisi fiye tuttururdum taki apple kullanana kadar arkadas hersey stabil ya bide kurcalamak istiyorum diyosanda cak jailbreaki pasa pasa kurcala ben oyle yapiyorum acikcasi :)

what da fuck..!!

http://shiftdelete.net/iphone-4-aslinda-nereli-31345.html

Tmm ama çoğu şeyin patenti kimde :) bide artık işlemciyi samsunga ürettirmiyo sadece ekran 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

cok sacma bir soru.

anca gidersin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

178 dolar - 2 milyar ?!?!?!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

S3 ziker ağacın dibine bırakır devam eder iphoneyi.

Avukat/Hukukçu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

@zumsuk hocam nedir bu teknolojiyle arası nasıl muhabbeti amk? Ben android destekcisiyim, yorumlarını objectif okudum ve gördümkü bence sende bi apple tarafı oluşmuş ve samsung veya android ne yapsa yapsın sendeki kanı değişmiycek. Yok konformuş oymuş buymuş. Bana iphone'da yapabildiğin samsung da yapamadığın bişey göster amk. Yok drop testmiş oymuş buymuş geçin bunları. Teknolojiyle arası iyi deyilse iphone alsın diyosun, ne alakası var ? Adam samsung aldıktan sonra illa helikopter yönetmek zorundamı ? Teknolojiyle arası iyi olmayan iphonda yaptıklarını samsung da yapamıyormu ? Ha bide kusura bakmada mercedes ve volvo örneği hakkaten çok komik. 

Bide şunu merak ettim sen büyük iş adamları falan diyerek kimi kastediyon hoca? Paso büyük iş adamları apple kullanıyor çünkü apple ferrari gibi falan demişinsin, sadece dayanıklılığı örnek gösterip bi aleti savunmaya çalışıyosun..

Allah insanı apple bağımlısı yapmasın. Amin

manhyak tarafından 24/Eyl/12 03:06 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

kiyaslama yapılacak eşit donanıma sahip modeller değil hocam soru yanlış olmuş. Bence Apple derim kişisel fikrim tabiki. 

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

o değilde yeni moda bu oldu.. akıllı telefon konusunda ölümüne sidik yarıştırma.. üstünlük taslama yarışı..

ölümüne takım tutar gibi bunları karşılaştırınca size para veriyorlar demi :)) telefonlar akıllandıkca millet aptallaşmaya başlamış iyice.

kolay gelsin :)

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek
    mephisto bunu yazdı

o değilde yeni moda bu oldu.. akıllı telefon konusunda ölümüne sidik yarıştırma.. üstünlük taslama yarışı..

ölümüne takım tutar gibi bunları karşılaştırınca size para veriyorlar demi :)) telefonlar akıllandıkca millet aptallaşmaya başlamış iyice.

ow yes

bu arada S3 diyorum :D

Altan naptın oğlum :|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

o degilde bir zamanlar benimki seninkinden daha küçük geyigi dönerdi :) şimdi nerelere geldik 

valla s3 diyecem çüngi geçen arkadaş geldi 4s i var bikaç fotograf çekti dükkanın lazımdı onları bi bana at dedim pc yede blu dan adam atamadım dedim kaç binlira para bayılıyosun bir fotograf atamıyosun bu neyin kısıtlaması resmen seni kontrol ediyo 

bi başka olayda yıllardan geçen sene kızın biri benden bi video istedi ondada iphone un bimodeli vardı işte yolluyom yolluyom gitmiyo ee neymiş sadece elmadan elmaya atılıyomuş ee ben ne anladım bu dikişten :d 

olay bukadar dagılın beyler binlerce lira ver fotograf video atama pehh

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    mephisto bunu yazdı

Ah ulan ahhhh..

Nerede o Eski Amd mi intel mi konulari :)

HoLyCat tarafından 24/Eyl/12 04:06 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 11220 Toplam Mesaj: 130