Iphone 4S, Samsung Galaxy S2, HTC One X ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum 1 ay içinde bu 3 telefondan biri olur büyük ihtimal. Nokia dışına çıkmadığım için çok fazla bilgim yok ancak olan arkadaşlardan arada kurcalamak dışında..

S2 ve İphone 4'ü az çok biliyorum da HTC hakkında neredeyse hiç bilgim yok. (One X olsun uyarıyla:)

Bu telefonlardan kullananlar var mı ? Şusu iyi şusu kötü diyebilecekleri neler var mesela?

Turkcell kampanya ile alacağım ama, uygun fiyata satanlar varsa sitede ayrıca görüşebiliriz(Sıfır).

Kendine İyi Bak ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

XL yi ele hocam. 

ONE X onun yerini aldı bile 

ONE X yada S3 (haziranda türkiye de ) yada 4s 

ancak bekle biraz daha eylül ekim gibi iphone 5 gelecek yani aynı fiyata 3 ay daha beklersen daha iyi bir telefon almış olacaksın seçim senin hacım.

Anlık Performans Test Sonuçları

galaxy-s-iii-glbenchmark.png%20%28550×450%29

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

One X olarak değiştirdim. Zamanı ileri atabilirim ama telefonum bozuldu en azından idarelik bir telefon gerek.

S3'ün tasarımını beğenmedim açıkçası, Note de çok büyük ama Iphone 5'i beklemek mantıklı.

Tabi o zamana kadar bana telefon lazım Galaxy Ace için ne diyebilirsin ? Veya 300-400 lira civarı bir Blackbery de olabilir.

Şu ilandaki fiyat cazip geldi ne dersin Hocam ?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-s5830-galaxy-ace-garantili-kutuludur-86819054/detay

Kendine İyi Bak ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

4s getirt yurtdışından

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Disarda tanidigin varsa 4s getirt derdimde, eylul ekimde 5 cikicaksa onu beklemek daha mantikli. S3 alirsin ip5 guzel bidi olursa uzulureun :) ya da 4s alirsin 3-5 ay sonra ayni fiyata ip5 cikinca otomatik olarak uzulursun :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı:
    -----------------------------
    Disarda tanidigin varsa 4s getirt derdimde, eylul ekimde 5 cikicaksa onu beklemek daha mantikli. S3 alirsin ip5 guzel bidi olursa uzulureun :) ya da 4s alirsin 3-5 ay sonra ayni fiyata ip5 cikinca otomatik olarak uzulursun :)
    4s satarım , yurtdışı sıfır !

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:

Şöyle bir şey var Babam yüksek fiyatlar ödüyor bir kontrat yapar bu ara ama bana mı kendisine mi telefon alır bilemem :)

Iphone Ekim gibi çıkacaksa beklerim ama fiyatı ne olur o muamma şu anda 4S'i yurt dışından 1200'e filan getirenler var 5 yine 1500 civarı olsa maksimum yine geklenebilir.

Şimdi sanırım bekleyeceğim ama dediğim gibi telefon bozuldu en azından idareten bir şey lazım yukardaki ilan uygun geldi bakalım kararsız kaldım..

suhatuna bunu yazdı:
    MaviGozluDev bunu yazdı:

Ne kadar diye soramayacak duruma geldim Hocam sanırım 5 satacaksan ki herhalde onu da satarsın o zamana görüşürüz.. :)

Kendine İyi Bak ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

iphone ve galaxy kullandim ikiside guzel telefon. one x daha yeni cikti ve hayvani ozellikleri var ama daha kullanmadigim icin bisey demiyorum.

soyle soyliyeyim nokiadan sonra hangisine gecersen gec bence beyeneceksin, o yuzden senin icin en mantiklisi heralde en az karmasik olani, yani iphoneu almandir.

anca gidersin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

suhatuna bunu yazdı:
    MaviGozluDev bunu yazdı:

fiyat için pm

le le le sakine
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

madem para vericeksin ben olsam biraz daha bekler nokia lumia 800 yada 900 modellerinden birini alırdım. haziran, temmuz gibi türkiye ye gelicek diyorlar. ha yok o kadar bekleyemem diyorsan iphone 4s yada htc one x arasında bir tercih yap.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Quetzalcoatl bunu yazdı:

madem para vericeksin ben olsam biraz daha bekler nokia lumia 800 yada 900 modellerinden birini alırdım. haziran, temmuz gibi türkiye ye gelicek diyorlar. ha yok o kadar bekleyemem diyorsan iphone 4s yada htc one x arasında bir tercih yap.

Açıkçası Nokia görmek istemiyorum. Kardeşimde N8 var. Biraz kullandım telefonun en iyi özellği kamerası gerisi tırt Klasik Nokia yani..

Nokia benim için bile bitmiştir.. :)

Kendine İyi Bak ..
Toplam Hit: 3238 Toplam Mesaj: 40