Iphone 4S, Samsung Galaxy S2, HTC One X ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

n8 gibi düşünme işte :) işletim sistemi windows phone oldu artık. dediğim modelleri bir incele farkı anlarsın zaten.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    suhatuna bunu yazdı:
    -----------------------------
    MaviGozluDev bunu yazdı:
    Disarda tanidigin varsa 4s getirt derdimde, eylul ekimde 5 cikicaksa onu beklemek daha mantikli. S3 alirsin ip5 guzel bidi olursa uzulureun :) ya da 4s alirsin 3-5 ay sonra ayni fiyata ip5 cikinca otomatik olarak uzulursun :)
    4s satarım , yurtdışı sıfır !

Cok yanlis adama satiyon be ustam :) istiyosan ben sana satayim senin actigin konuyada yazdiydim halbukisi :)

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

idareten telefon alacaksan ace felan alma niye para veriyorsun okadar sora satamayacaksın zaten 100 tl ye msj atsın konuşsun yeter birşey al ömür boyu lazım olur o teller iphone 5 çıktıgında beğenmezsen one x alırsın hem fiyatı düşmüş olur o 100 tl de havaya gitmiş olmaz :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Ayrica hocam fiyat muammasi olayi felan yok apple da. Muhtemelen yine 629 euro avrupa fiyati olucaktir.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı:
    Ayrica hocam fiyat muammasi olayi felan yok apple da. Muhtemelen yine 629 euro avrupa fiyati olucaktir.
    HOCAM SİPARİŞ VERDİM , PARAYI YATIRDIM SALI GUNU ELIMDE ... Aldım ama qelmeden uyuz ettiler ... 1500 aldım açmadan kutusunu 1500 e weririm

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    suhatuna bunu yazdı:
    MaviGozluDev bunu yazdı:
    HOCAM SİPARİŞ VERDİM , PARAYI YATIRDIM SALI GUNU ELIMDE ... Aldım ama qelmeden uyuz ettiler ... 1500 aldım açmadan kutusunu 1500 e weririm

Hocam niye bana iphone satmaya taktin kafayi :) 6aydir 4s kullaniyorum zaten, kaldiki ben 1250 ye getiriyorum niye senden 1500 e alayim :) Edit: merak ettim uyuzluk olarak naptilar.?

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

idareten telefon alacaksan ace felan alma niye para veriyorsun okadar sora satamayacaksın zaten 100 tl ye msj atsın konuşsun yeter birşey al ömür boyu lazım olur o teller iphone 5 çıktıgında beğenmezsen one x alırsın hem fiyatı düşmüş olur o 100 tl de havaya gitmiş olmaz :)

350 Lira zaten 250'ye de satsam olur ki satarım heralde.. :) Böylece 100 lira yine gidecek ama akıllı bir telefon kullanmış olurum.. Olmadı Babam'a veririm sıkıntı olmaz galiba.. :)

MaviGozluDev bunu yazdı:

Getirecek birini bulamayacağım için satıcıların eline düşmül olacağım onlar ne fiyat çeker bilinmez o manada muamma dedim.. :)

Kendine İyi Bak ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:

Getirecek birini bulamayacağım için satıcıların eline düşmül olacağım onlar ne fiyat çeker bilinmez o manada muamma dedim.. :)

Hee o acidan da oyle, 4s icin bile ilk ciktiginda 629euroluk sey icin 2bin ustu acti herkes kapiyi. O acidan haklisin valla. Eger o aralar gitme durumum olursa yine, soz vermeyim ama getirmeye calisirim hocam sanada. .... Edit : gerci zaten gene 629euro olucaktir, euro artmazsa 1250 ye felan gelse 300-350 liraya bana gidis donus bilet bul, vize sorunum tahminimce gene olmaz gider alir gelirim :)

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

darkroques61 bunu yazdı:

Quetzalcoatl bunu yazdı:

madem para vericeksin ben olsam biraz daha bekler nokia lumia 800 yada 900 modellerinden birini alırdım. haziran, temmuz gibi türkiye ye gelicek diyorlar. ha yok o kadar bekleyemem diyorsan iphone 4s yada htc one x arasında bir tercih yap.

Açıkçası Nokia görmek istemiyorum. Kardeşimde N8 var. Biraz kullandım telefonun en iyi özellği kamerası gerisi tırt Klasik Nokia yani..

Nokia benim için bile bitmiştir.. :)

n8 falan eskileri gecin artik, nokia senin icin bitmis olabilir ama kendisi daha yeni basliyor gibi bisey su an :D

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

One x ...

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
Toplam Hit: 3230 Toplam Mesaj: 40