Iphone 4S, Samsung Galaxy S2, HTC One X ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:
    -----------------------------

MaviGozluDev bunu yazdı:
    Ayrica hocam fiyat muammasi olayi felan yok apple da. Muhtemelen yine 629 euro avrupa fiyati olucaktir. 

Getirecek birini bulamayacağım için satıcıların eline düşmül olacağım onlar ne fiyat çeker bilinmez o manada muamma dedim.. :)

Hee o acidan da oyle, 4s icin bile ilk ciktiginda 629euroluk sey icin 2bin ustu acti herkes kapiyi. O acidan haklisin valla. Eger o aralar gitme durumum olursa yine, soz vermeyim ama getirmeye calisirim hocam sanada. .... Edit : gerci zaten gene 629euro olucaktir, euro artmazsa 1250 ye felan gelse 300-350 liraya bana gidis donus bilet bul, vize sorunum tahminimce gene olmaz gider alir gelirim :)

Bakalım Hocam o zaman gelsin hele aklımdasın.. Gidersen haber et olmadı yollarız belki seni.. :)

Kendine İyi Bak ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:
    suhatuna bunu yazdı:
    MaviGozluDev bunu yazdı:
    Ayrica hocam fiyat muammasi olayi felan yok apple da. Muhtemelen yine 629 euro avrupa fiyati olucaktir.
    HOCAM SİPARİŞ VERDİM , PARAYI YATIRDIM SALI GUNU ELIMDE ... Aldım ama qelmeden uyuz ettiler ... 1500 aldım açmadan kutusunu 1500 e weririm

Hocam niye bana iphone satmaya taktin kafayi :) 6aydir 4s kullaniyorum zaten, kaldiki ben 1250 ye getiriyorum niye senden 1500 e alayim :) Edit: merak ettim uyuzluk olarak naptilar.?

Hocam sarjı gıtmıyor falan dedıler ...

Bi tane eve , bi tane arabaya , bi tane ısyerıne sarj al dıyorlar ... Ki kaldı kı bunu dıyen adamda 4 var 4s lerden daha uzun gıdıyor dıye arastırmıstım 4 lerı ...

Artı One X ve One s ı de kullandım , S2 yı de kullandım :) acaba aynı performansı verırmı dıye ürküttüler :) MAlum oyunda vs alamassın aynı performansı dıyorlar ...

İmza YOK !!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen94
    kardelen94's avatar
    Dişi

Ben avealıyım, keşke her ay biraz para ödeyip dokunmatik telefon alabileceğim tarife olsaydı :(

youtube.com/watch?v=I45yNCOlbTY
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    @Suhatuna Sen bu mantaliteyle her telefonu kullanip hicbirinden memnun kalmazsin ;) akilli teleon dedikleri meretlerin sorunu sarj evet, ve evet 2 arabada da sarj kiti bulunduruyorum nokur nolmaz diye gerekirse takarim diye. De bu bi engel mi, s2 kullanan insan 4s kullananan dan cok cok farkli durumda degil, oyun 3g vs ikisini ayni anda kullandigin surece meretin sarji cabuk bitio bu gercekte, sen en guzeli temiz bi 3310 bul onu kullan :) bikac gun gidiyodu onnar :)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:
    @Suhatuna Sen bu mantaliteyle her telefonu kullanip hicbirinden memnun kalmazsin ;) akilli teleon dedikleri meretlerin sorunu sarj evet, ve evet 2 arabada da sarj kiti bulunduruyorum nokur nolmaz diye gerekirse takarim diye. De bu bi engel mi, s2 kullanan insan 4s kullananan dan cok cok farkli durumda degil, oyun 3g vs ikisini ayni anda kullandigin surece meretin sarji cabuk bitio bu gercekte, sen en guzeli temiz bi 3310 bul onu kullan :) bikac gun gidiyodu onnar :)

Yok yok 5210 alıcam ben hocam :)
    Ne bıleyım hocam i9001 de kullandım ama cok sacmaydı ıphone de onlar gıbıyse o kadar para vermeyelım mantıgı benımkısı :)

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

suhatuna bunu yazdı:

MaviGozluDev bunu yazdı:

Ne bıleyım hocam i9001 de kullandım ama cok sacmaydı ıphone de onlar gıbıyse o kadar para vermeyelım mantıgı benımkısı :)

iphone un şarjı o kadar da çabuk bitmiyor be saçmalamışlar. günde 4-5 saatlik telefon görüşmem oluyor vs vs 1 gün gidiyor. ha sen durmadan oyun oynarsan tabi ki şarjı çabuk biter. her telefonun biter. laptopta bile oyun oynarken daha şarj gider nette gezinirken ona istinade ndaha az gider. ayrıca iphone 4s te (3-4 bilmiyorum) telefonu kilitleyince vs eğer internetten bir şey indirmiyorsan wifi yi falan kapatıyor direk. zaten 3g stabil olarak her zaman açık. yani 3g yi etkinleştirme diye bir şey yok. yani galaxy s2 kullandım bence beş para etmez. çok hantal ve çok yer kaplıyor.ben sevemedim. iphone 4s candır canandır. 5 veya artık ne çıkartacaklarsa onu bekle derim. görmeden bir şey alma.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Free_Mans bunu yazdı:

suhatuna bunu yazdı:

MaviGozluDev bunu yazdı:

iphone un şarjı o kadar da çabuk bitmiyor be saçmalamışlar. günde 4-5 saatlik telefon görüşmem oluyor vs vs 1 gün gidiyor. ha sen durmadan oyun oynarsan tabi ki şarjı çabuk biter. her telefonun biter. laptopta bile oyun oynarken daha şarj gider nette gezinirken ona istinade ndaha az gider. ayrıca iphone 4s te (3-4 bilmiyorum) telefonu kilitleyince vs eğer internetten bir şey indirmiyorsan wifi yi falan kapatıyor direk. zaten 3g stabil olarak her zaman açık. yani 3g yi etkinleştirme diye bir şey yok. yani galaxy s2 kullandım bence beş para etmez. çok hantal ve çok yer kaplıyor.ben sevemedim. iphone 4s candır canandır. 5 veya artık ne çıkartacaklarsa onu bekle derim. görmeden bir şey alma.

KULLANCAM HOCAM IPHONE U :)

İmza YOK !!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

kullanıyorum ve 4s diyorum msj çok atarım günde ortalamada 1 saat toplamda konuşmam olur iş yerinde molada oyun oynuyorum (30 dakıka molam) ortalama 2 gün beni rahat çıkarıyor. gün içinde nette dolaştığımı saymıyorum bile. bence 4s şarjı normal abartılan kadar anormallik yok. karar senin tabiki ama s3 ü test etme imaknı bulmadan karar verme sonra pişman olmayasın. he bana sorarsan  4s al pişman olmuycaksın derim :)

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Bisses bunu yazdı:

kullanıyorum ve 4s diyorum msj çok atarım günde ortalamada 1 saat toplamda konuşmam olur iş yerinde molada oyun oynuyorum (30 dakıka molam) ortalama 2 gün beni rahat çıkarıyor. gün içinde nette dolaştığımı saymıyorum bile. bence 4s şarjı normal abartılan kadar anormallik yok. karar senin tabiki ama s3 ü test etme imaknı bulmadan karar verme sonra pişman olmayasın. he bana sorarsan  4s al pişman olmuycaksın derim :)

4s tipten kaybediyor. samsung galiba telefon büyüdükçe iphone u geçeceğine inanıyor ya da iphone ile baş edemedi ipad ile yarışacak herhalde. bence bu yılın son sözünü yine apple koyacak ve yeni gelecek olan iphone muhtemelen tüm rakiplerine fark atacak. 4 ten sonra 4s fiyaskoydu. ancak 3gs ten 4 e geçerken çok fark vardı. o tarz bir şey olacak kanımca.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Free_Mans bunu yazdı:

Bisses bunu yazdı:

4s tipten kaybediyor. samsung galiba telefon büyüdükçe iphone u geçeceğine inanıyor ya da iphone ile baş edemedi ipad ile yarışacak herhalde. bence bu yılın son sözünü yine apple koyacak ve yeni gelecek olan iphone muhtemelen tüm rakiplerine fark atacak. 4 ten sonra 4s fiyaskoydu. ancak 3gs ten 4 e geçerken çok fark vardı. o tarz bir şey olacak kanımca.

tip meselesini ucu çok açık hocam ya :) bende 3ün tipini sevmiyorum 4/4s çok hoş geliyo :)  iphone 5 için şeffaf ya da o ayarlda bi malzeme bekliyorum apple dan :D bide kendini takip ettirmek / taklit ettirmek için ne özellikler koyucaklar acaip meraktayım :d

.
Toplam Hit: 3232 Toplam Mesaj: 40