folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder IŞID Türkiye Sınırında Adam Kaldırdı

IŞID Türkiye Sınırında Adam Kaldırdı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Sınırında bekleyen mültecileri içeri almak zorunda değilsin fakat sınırına 100 metre 200 metre bırak bu kadar yakını görebildiğin mesafede yaklaşan teröristi vuracaksın, bunu yapmazsan bütün dünya seninle taşşak geçer, ulan bak terör örgütü adamların sınırından insan götürüyor ateş edemiyorlar der. Mülteci adaylarının sınırda biriktiği yere 10 tane keskin nişancı koyarsın orada işide nefes aldırmazsın, olası bir saldırı ile oradaki insanları havanla veya başka silahlarla katlederlerse o zaman da tampon bölge için bastırırsın Nato ve BM sike sike o bölge için gereken techisatı maddi karşılığı gönderir. Siktiğimin Arap Gürcü bozması yavşak oğlu yavşağı Türk ismini çamura buluyor.

Arkadaki sivil sahislari gormediniz galiba askerin elindeki g3 50 60 metre karsinda isidli ona ates etse 3 mermiden ikisi deler cikar arkadaki vatandaslara gelir.

Sonra TURK askeri suriyelileri oldurdu.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sınırı açsalar laf ediyosunuz açmasalar yine laf ediyosunuz siz de bi garipsiniz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    TorNaVida bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Sınırında bekleyen mültecileri içeri almak zorunda değilsin fakat sınırına 100 metre 200 metre bırak bu kadar yakını görebildiğin mesafede yaklaşan teröristi vuracaksın, bunu yapmazsan bütün dünya seninle taşşak geçer, ulan bak terör örgütü adamların sınırından insan götürüyor ateş edemiyorlar der. Mülteci adaylarının sınırda biriktiği yere 10 tane keskin nişancı koyarsın orada işide nefes aldırmazsın, olası bir saldırı ile oradaki insanları havanla veya başka silahlarla katlederlerse o zaman da tampon bölge için bastırırsın Nato ve BM sike sike o bölge için gereken techisatı maddi karşılığı gönderir. Siktiğimin Arap Gürcü bozması yavşak oğlu yavşağı Türk ismini çamura buluyor.

Arkadaki sivil sahislari gormediniz galiba askerin elindeki g3 50 60 metre karsinda isidli ona ates etse 3 mermiden ikisi deler cikar arkadaki vatandaslara gelir.

Sonra TURK askeri suriyelileri oldurdu.

Böyle bir durumda kimse Türk Askeri Suriyelileri öldürdü demez, oluşacak algı şu olur:

Arkada siviller olsa bile sınırlarına yaklaşanı vuruyorlar. Bunun üç faydasını görürsün; 1 İşid Türk sınırına yaklaşmaz, 2 Suriyeden gelmek isteyenler sınırı geçemeyeceklerini anlar, 3 BM ve Nato Türkiye İşidi destekliyor diyemez, 4. İstediğin Tampon bölgeyi alırsın.

İşin teknik boyutuna gelirsek orada bulundurulması gereken keskin nişancılar teröristleri o gruba yaklaşmadan rahatlıkla vurabilir. Tamamen güvenlik zaafı, tamamen basiretsizlik, tamamen beceriksizlik olduğunu düşünmek istiyorum ancak ben gürcüyüm, karım arap diyen bir itten de Türk isminin korunmasını, saygınlaştırılmasını beklemek güç. Ne oldu şimdi? Devlet otoritesi yok silahlı terör örgütü otoritesi var! Ne düşünecek o şehirde yaşayan halk bizi bunlar koruyamaz diye düşünmeyecek mi? Oradaki tüm işidci teröristler vurulsaydı halk ne düşünecekti; sınırlarımıza geldiler askerimiz sikip attı diyecekti şimdi ne düşünüyor... Söz konusu olan şey devletinse moral sağduyudan daha önemlidir. Ben bir vatandaş olarak devletime güvenmiyorum ve sınırda yaşanan rezaletten dolayı utanıyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Hersey yazilip cizilen kadar kolay olsa emin ol yazdiklarina hak vermemek imkansiz ama o kadar kolay degil.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JonTurk
    JonTurk's avatar
    Erkek

buradada ne yanar döner adamlar var ibretle izliyorum. suriyeli alirsin ortaliği ayağa kaldirisiniz güvenlik sebeplerinden dolayi almazsin bekletirsin neden almiyorsun diye laf edersiniz pardonda ne ayaksiniz siz ?
    türkmen tugaylari türkiyenin yardimi olmazsa bitmiştik diyor hepisi siz onlardan daha iyi biliyormusunuz gibi kendi hükümetinizi suçluyorsunuz sizin gibi insani olan devletin düşmana ihtiyaci yok ben onu anladim.

şunu  hiç düşünecek çapta olmadiğiniz belli o insanlarin kim oldğunu bilmeden aldiklairni düşünün yarin onlarin arasinda giren insanlar sağı solu patlatinca diyeceğiniz cümle neden aldiniz onlari olacak.. 

kimse sizin bu köhne mantiğinizla baş edemez. biraz ilkeli olun lütfen neyi savunuyorsaniz onu savunun kıvırmayin bize ne suriyelilerden neden aliyorlar diyorsaniz her koşulda bu söylemi dile getirin, başka birşey söylüyorsaniz onu söyleyin böyle sırf hükümete giydirmek için ilkesiz söylemlerde bulunmayin. bu ülkede yaşayan sizler böyle ilkesizlik yapıyorsaniz DIş basın şu bu bize az bile yapıyor yazık...

şunuda ekleyeyim orada yüzü kapali adam varsa böyle haraketler ediyorsa yabanci bir istihbarat birimi iş çeviriyordur türkiyeyi tahrik edip savaşa çekmek istediklerini görmüyorsaniz diyecek bir cümle bulamam

o haraketle türkiye sessiz kaldi taşak geçtiler türk askeriyle vs. algisini yaymak istedikleri açık ve sizde bu algiya isteyerek yada istemeyerek uşaklik etmektesiniz.

Ha bunlari bahane edip işe cephe açsalar gene ilk ayaklanip önden gidecek bugün bu salakça söylemleri yapanlar olacağinida iyi biliyorum. herkesten önce neden savaşiyoruz ebele hübele diyeceklerde bu ilkesiz insanlardir.

herşeye rağmen türk askerine Allah sabır versin askerimizi dışaridaki düşmanla savaşma değil içerideki ilkesiz kişilerin söylemleri yıpratiyor. sizin özgür muhalif dedipiniz basın bakın bunuda seloyu köpürttüğü gibi nasıl köpürtecek askeri tahrik edecek. iyi izleyin...

JonTurk tarafından 14/Haz/15 15:33 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

10 bin suriyelinin girilmesine izin verildi. 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

başbelaları

ulan 4 senedir savaş var şimdiye kadar nerde yaşıyordunuzda sınırımıza dayandınız amk itleri şimdi mi aklınıza geldi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    JonTurk bunu yazdı

buradada ne yanar döner adamlar var ibretle izliyorum. suriyeli alirsin ortaliği ayağa kaldirisiniz güvenlik sebeplerinden dolayi almazsin bekletirsin neden almiyorsun diye laf edersiniz pardonda ne ayaksiniz siz ?
    türkmen tugaylari türkiyenin yardimi olmazsa bitmiştik diyor hepisi siz onlardan daha iyi biliyormusunuz gibi kendi hükümetinizi suçluyorsunuz sizin gibi insani olan devletin düşmana ihtiyaci yok ben onu anladim.

şunu  hiç düşünecek çapta olmadiğiniz belli o insanlarin kim oldğunu bilmeden aldiklairni düşünün yarin onlarin arasinda giren insanlar sağı solu patlatinca diyeceğiniz cümle neden aldiniz onlari olacak.. 

kimse sizin bu köhne mantiğinizla baş edemez. biraz ilkeli olun lütfen neyi savunuyorsaniz onu savunun kıvırmayin bize ne suriyelilerden neden aliyorlar diyorsaniz her koşulda bu söylemi dile getirin, başka birşey söylüyorsaniz onu söyleyin böyle sırf hükümete giydirmek için ilkesiz söylemlerde bulunmayin. bu ülkede yaşayan sizler böyle ilkesizlik yapıyorsaniz DIş basın şu bu bize az bile yapıyor yazık...

diğer müritlere laf etmenizi doğru bulmuyorum. sinirlenmenize gerek yok!

Türkiye'nin (RTE'nin mi desek) Esad karşıtı politikalarını da doğru bulmuyorum.

ayrıca, bu tabloda malesef ülkemizin de payı var.

IŞİD in ilk katliam günlerinde hükümetimiz sesini bile çıkartamadı, hatta yumuşak laflar ettiler. Bir ara DEİŞ mi ne diyorlardı hatta o kelimeyi hafızalardan silmek için. (Not: Şimdi de erken seçime "tekrar seçim" diyormuş birileri!).

yani olay salt sınır değil.

olay, samimiyetini ve halk desteğini kaybedenlerin cıvık politikalarıdır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı

başbelaları

ulan 4 senedir savaş var şimdiye kadar nerde yaşıyordunuzda sınırımıza dayandınız amk itleri şimdi mi aklınıza geldi

saddamın zulmünden kaçan kürtler, içerisinden dağa çıkan ve askere kurşun sıkan kürtler olduğu gibi

esad ve ışidin zulmünden kaçan suriyeliler, ve içerisinden yeni bir örgüt olup dağa çıkıp askere kurşun sıkacak suriyeliler olmaz umarım.

Allah sonumuzu hayıreylesin. suriye bu saatten sonra iflah olmaz bize gelenlerede T.C kimlik verirler ebedi Türk topraklarında kalırlar.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Devlet caydırıcılığı olduğu sürece devlettir. İşid terör örgütü sempatizanı veya destekçisi olmayan hiç kimse sınıra gelen teröristin vurulmamasını savunamaz. Bir dönem daha geçmiş hükümet işbaşı yaparsa güneydoğu anadolu bölgemizde bu hayvanları göreceğiz, o zaman iktidar yanlıları şöyle diyecek onlar pkk ya karşı savaşıyor. Daha sonra iç anadoluda ve batı bölgemizde bunları göreceğiz. Geçmişi hatırlayın yunanlıların bizim diyerek el koydukları adaları düşünün size 12 sene önce tüm kayalıklara ve küçük adalara yunanlılar el koyacak ve türkiye ses çıkarmayacak deseler inanır mıydınız? Size Suriye yıkılacak ve bir terör örgütü ırakı yönetecek deselerdi inanır mıydınız? Size Türkiye mit tırlarıyla bir terör örgütüne yardım edecek deselerdi inanır mıydınız. Bu maymunlara yüz verildikçe daha fazlasını yapacaklar, erdoğan geçen sene sınırımıza yaklaşamazlar karşılığını veririz diyordu ne oldu? Davutoğlu hard power olmadan soft power olmaz diyordu ne oldu? tükürdüğü sıçtığı ne varsa yalayan yutan kişilerce yönetiliyoruz. Dostunuza düşmanınıza, sağınıza solunuza, komşunuza akrabanıza dikkat edin. Sınır bölgelerinde oturup da silahsız olan mallar varsa silahlansın. Batıda da olsanız silahlanın, angut olmayın, kurbanlık koyun gibi ölümü bekliyorsunuz farkında değilsiniz.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 11670 Toplam Mesaj: 95
ışıd sınır mülteci