folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşte Başlıyor[Üniversitede Türban Kalkıyor]

İşte Başlıyor[Üniversitede Türban Kalkıyor]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    tayibinde abdullah gülünde akp millet vekillerininde dötünü zükeyim. bunun böyle olacağı belliydi gittiler oy verdiler.ileriyi görmeye gerek yok. olay sadece türbanda bitse iyidir. hırsızları başımıza koydular yok şimdi cumhurbaşkanına bağımsızlık kürtçe dilde eğitim vs vs vs. vay anasını satim bu ülkede yaşanmaz la.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    ılımlı islam ülkesi aslşkdas bir bez parçası yüzünden söyledğiniz şeye bak.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    LostDream bunu yazdı:
    -----------------------------

fatihaydemir14 bunu yazdı:
    ya abi biz bi müslüman ülke değilmiyiz ya. bunlar normal şeyler asıl şimdiye kadar olmadığı hata ya..

5 vakit namazını kılıyo musun? Orucunu tutuyo musun? Yalandan, iftiradan, küfürden sakınıyo musun? Dinin emrettiği her şeyi tamamen yerine getiryo musun? ...

Konu ile ilgili olarak da millet böyle istedi ... Ilımlı İslâm Cumhuriyeti..

dinime küfreden müslüman olsa 

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

iran seriatla yonetilir , turkiye cumhuriyeti demokrasi ile kiyaslamalarimiza dikkat edelim.

turbani isteyen istedigi yerde takar veya takmaz , niye bu kadar takiliyorsunuz? , gotune kadar mini etek / gobegi acik body ile universiteye giren, turbanlada girer. Esitlik ve saygi oldugu surece icraatta kusur bulunmaz.

ha gun gelir, 'gotun basin acik giremezsin buraya derler' ; o vakit biz onu diyene girer, gotunu basini acmasinida biliriz.

terazi dengede tartar.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

sanki türbanli üniversiteye perukle girince hopp beyni degisiyor

sanki disarda gerici seriatçi aa ünive adim atinca medeni mi oluyorlar?

yani bi kisinin kafasindaki seyler hep aynidir birakin üniversiteye girip kendilerini gelistirsinler!

bu konuda yok seriatçilar gelmis fln diyenlerin aklindan süphe ederim amk avrupada serbest ve kimsenin öyle takintilari yok ama nerde bi yasak varsa orda kesin sorunlar çikar.. yani tamam ölçüsü olsun kimse çarsafla girmiyecek heralde !!

egitim herkesin hakki !!

avrupada ateist hristiyan türbanliya saygi duyuyor ama türkiyede müslümanin türbani baska bir müslümana batiyor!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakerk
    burakerk's avatar
    Erkek
    Sol görüşlüyüm ama özgürlükleri savunan biriyim akpnin %48 almasının en önemli nedenlerinden biri türbanı hiç gündeme getirmemesiydi bu hamle onlara çok oy kaybettirir.Türbana HAYIR! çünkü türban bi siyasi simgedir üniversitelerde.Ama baş örtüsüne EWET! müslüman kızlar kadınlar isterlerse başlarını abartılı olmasada örtebilirler.Ki Kuran-ı kerimde türbanla ilgili bişey yazmıyor Yaşar Nuri Öztürk ün mealini okuyun......basma kalıpçı olmayın

sonun başlangıcı!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    aslına bakarsan millet istemedi, amerika istedi, herşeyin arkasında amerika var demek belki ön yargılı yaklaşmak gibi olacak ama böyle, oy pusulalarının çalındığı haberini hanginiz duydu? doğan grubu bööle bi haber yaptı mı? neden yapmadı? diğer haber kanalları neden susturuldu? çünkü bu demokratik dediğimiz bazı şeylerin arkasında örgütleşme ve benzeri işler dönüyor, geçen izmirde 1500 küsür oyun akp'ye fazla yazılmış olduğu çıktı, hanginiz duydu bu haberi?? adamın biri oy pusulalarını sırayla mühürlerken çekilmiş bi videoda göründü, ozman bu ne?? etranızda akp'ye oy veren insanlar çoğunlukta mı, veya var mı? kime sorsam ben vermedin diyor(yalan söyleyebilecek insanlar da deiller), hani 2 kişiden 1'i akp'ye atmıştı?? bence millet felan istemedi,istettirildi, buyrun size bu yakışır dendi. Şeriat geliyom diyoo amk, yazık, yazık. Atatürk'e laf eden adam hala başımızda, daha ne diyim...

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    GrayWolf bunu yazdı:

sanki türbanli üniversiteye perukle girince hopp beyni degisiyor

sanki disarda gerici seriatçi aa ünive adim atinca medeni mi oluyorlar?

yani bi kisinin kafasindaki seyler hep aynidir birakin üniversiteye girip kendilerini gelistirsinler!

bu konuda yok seriatçilar gelmis fln diyenlerin aklindan süphe ederim amk avrupada serbest ve kimsenin öyle takintilari yok ama nerde bi yasak varsa orda kesin sorunlar çikar.. yani tamam ölçüsü olsun kimse çarsafla girmiyecek heralde !!

egitim herkesin hakki !!

avrupada ateist hristiyan türbanliya saygi duyuyor ama türkiyede müslümanin türbani baska bir müslümana batiyor!

gözzümmüsüNNZ :P

Amerika muhabbeti yapanlarada söylüyorum amerikalılar 5 sene önce geldi burda 2-3 milyon kadar hepsi akp ye oy vermek için yetiştirildi konuşlandırıldı :P

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek

yav ne kadar saçma salak konuşuluyor başörtüsüyle laikliğin atatürkçülüğün ne alakası var eğer olsaydı atatürk yasaklardı başörtüsünü başkasının başörtü takması seni ne ilgilendirir ki bu ülkeye ne yarar geldiyse hepsi müslümanlardan gelmiştir ama bazı geri kafalı laikliğin daha kelime manasını bile bilmeyen ama onu din edinen beyinden mahrum insancıklar başörtüsünü laikliğin atatürkçülüğün ve cumhuriyetin düşmanı görüyorlar eğer din işleriyle devlet işleri ayrılacaksa devletin dine karışmayıp milletin dinini engellememesi lazım başını açmayla cumhuriyetçi laik olunuyorsa eğer bu kadar ucuzsa bu iş devletin asıl kavramları zaten bitmiş demektir hıristiyanı boynunda haçını taşırken bi şey yok hatta devletin onuru sayılırken bu ne densizliktir ki halkının en az %80i müslüman olan bi devletin müslüman evlatlarının dinlerini yaşamalarına imkan tanınmıyor lütfen bu geri kafalılıktan kurtulalım arkadaşlar tüm dünya özgürlükten yana kanunlarını geliştirirken biz kısıtlamaya çalışıyoruz

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı:

iran seriatla yonetilir , turkiye cumhuriyeti demokrasi ile kiyaslamalarimiza dikkat edelim.

turbani isteyen istedigi yerde takar veya takmaz , niye bu kadar takiliyorsunuz? , gotune kadar mini etek / gobegi acik body ile universiteye giren, turbanlada girer. Esitlik ve saygi oldugu surece icraatta kusur bulunmaz.

ha gun gelir, 'gotun basin acik giremezsin buraya derler' ; o vakit biz onu diyene girer, gotunu basini acmasinida biliriz.

kendi ülkesinde ki çoğunluğun dinine saygı duymayan sözde laiklerden ne bekliyoruz ki hojucuk?

ben bunu anlamam götüne kadar mini etek giyince modern oluyorlar.

dini gereği başını kapatıp, kıçını başını göstermeyince örümcek beyinli yada yobaz oluyorlar.

ben böyle zihniyeti sikeyim afedersiniz.

hani özgürdük a.q?

hani özgür ülke ? hani  hak, hukuk, adalet  

boş a.q milletin alayı boş 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 12385 Toplam Mesaj: 101