folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşte Başlıyor[Üniversitede Türban Kalkıyor]

İşte Başlıyor[Üniversitede Türban Kalkıyor]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek

yaw Allah aşkına böyle bi yasak olmasaydı şimdi böyle bi saçmalıkla uğraşıyor olurmuyduk!

millet atom bombası yaparken ve teknolojide bize en az 500 yıllık fark atarken biz hala saç baş kılla uğraşıyoz!

beğenmediğimiz ıran bile yakında atom bombası denemelerine başlarsa hiç şasırmamak gerek! hatta milletin büyük bi çoğunluğu ' keşke iranın %0000.1 kadar bağımsız olsaydık' diye hayıflanmaya başlarsa bunu normal karşılamak durumuna düşeriz!

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    bLuetuLips bunu yazdı:
    -----------------------------

Tabiki kaldırılmalı... Geç bile kalındı. Ülkemiz üzerindeki büyük bir insan hakları ayıbı kalkıyor. Hayırlı uğurlu olsun...

İşte özgür anayasa denilen şey bu. Özgürlük denilen şey bu. Tam demokratik ülke olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz...

Bu ülkede türbanlısıda kürdüde ateistide rumu ermeniside özgürce yaşayabilecek. İşte nefret ettiğiniz amerika bu yüzden güçlü. Tamamen demokratik. Politikası bu yüzden içe değil dışa dönük...

bu yasa gecerse ulkede daha buyuk bir insan hakkı kaybı olucak. ozgurlukten bahsediyorsan bunun kelime anlamını dogru ogren once. ben unide turbana karsı degilim ancak su kosulda, bu sadece musluman halka bir ayrıcalık olarak gelmeyecek. bu ulkenin musluman insanı turbanla uniye girebilecekse hristiyan insanıda girebilecek. yahudiside cubbeyle girebilecek. şamanıda sikine taş baglayıp uniye girebilecek. bu oldugu zaman ozgurluk olur aksi taktirde ayrımcılık yapmaktan baska birsey degildir. muslumanlık naraları atmadan once islamın bizlere esit davranmayı emrettigini hatırlasak fena olmaz. 

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Başdanışman: Cüneyd Zapsu: Kürt kökenli. Kürt Teali Cemiyeti’ni kurucularından Şeyh Sait’in en yakın arkadaşlarından olan Abdürrahim Zapsu’nun torunu.

Dengir Mir Mehmet Fırat: kürt kökenli. Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı isyan çıkarmış olan kürtçü Şeyh Sait’in torunu.

Bülent Arınç: Kürt melezi. Menemen İsyanı’nı çıkartan ve Kubilay’ın başını keserek şehit eden Derviş Mehmet’in torunu.

Abdullah Gül: Bir tarafı Müslümanlaşıp Türkleşmiş olan Ermeni, bir tarafı da Arap.

Abdüllatif Şener: Çerkez.

Hüseyin Çelik: Milli Eğitim Bakanı. Kürt kökenli ve Nurcu.

İhsan Arslan: Eski Mazlum-Der başkanı ve Akp'li 145 kürt milletvekilini yönlendiren kişi. Oğlu Mücahit Arslan, Tayip’in danışmanlarındandır.

Burada Kürtlüğe felan düşmalığım varmış gibi algılanmasın.Yazıyı bir yerden buldum

İşte  bu yüzden.Onlar ki hala osmanlı nın izlerini taşımaktadırlar.Ülkede hala Cumhuriyeti sinderememişlerdir.Halkın kendi kendini yönetmesini DİN ZEHİRİ İLE ESARET ALTINA ALMIŞLARDIR. Ben ve benim gibi düşünenlerin derin kaygıları vardır.Bunlar ki BOPÇULARIN -TERÖRİSTLERİN-NURCULARIN-LİBOŞLARIN-DİNCİ YOBAZLARDIR.Bunlar MİLLET OLMA KAVRAMINI, DİN KARDEŞLİĞİNE BAĞLAYACAK KADAR AŞŞAĞILIKTIR.

Kahrolsun  Bu ve Bunlar gibi düşünen insanlar. Ben Cumhuriyete yapılan saldırıları içime sindiremiyorum. Geçmişinde CUMHURİYETİ YIKACAĞIZ DİYENLERDEN NE BEKLERSİNİZ. Kahrolsun böyle şerefsizler.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek
    DkN bunu yazdı:
    bLuetuLips bunu yazdı:

Tabiki kaldırılmalı... Geç bile kalındı. Ülkemiz üzerindeki büyük bir insan hakları ayıbı kalkıyor. Hayırlı uğurlu olsun...

İşte özgür anayasa denilen şey bu. Özgürlük denilen şey bu. Tam demokratik ülke olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz...

Bu ülkede türbanlısıda kürdüde ateistide rumu ermeniside özgürce yaşayabilecek. İşte nefret ettiğiniz amerika bu yüzden güçlü. Tamamen demokratik. Politikası bu yüzden içe değil dışa dönük...

bu yasa gecerse ulkede daha buyuk bir insan hakkı kaybı olucak. ozgurlukten bahsediyorsan bunun kelime anlamını dogru ogren once. ben unide turbana karsı degilim ancak su kosulda, bu sadece musluman halka bir ayrıcalık olarak gelmeyecek. bu ulkenin musluman insanı turbanla uniye girebilecekse hristiyan insanıda girebilecek. yahudiside cubbeyle girebilecek. şamanıda sikine taş baglayıp uniye girebilecek. bu oldugu zaman ozgurluk olur aksi taktirde ayrımcılık yapmaktan baska birsey degildir. muslumanlık naraları atmadan once islamın bizlere esit davranmayı emrettigini hatırlasak fena olmaz. 

hoca be! senin yazdıklarınla bLuetuLipsin yazdıkları arasında bi fark varmı? bana yok gibi geldi! ikinizde aynı şeyleri yazıyonuz! 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek
    ibosoft bunu yazdı:
    LostDream bunu yazdı:

fatihaydemir14 bunu yazdı:
    ya abi biz bi müslüman ülke değilmiyiz ya. bunlar normal şeyler asıl şimdiye kadar olmadığı hata ya..

5 vakit namazını kılıyo musun? Orucunu tutuyo musun? Yalandan, iftiradan, küfürden sakınıyo musun? Dinin emrettiği her şeyi tamamen yerine getiryo musun? ...

Konu ile ilgili olarak da millet böyle istedi ... Ilımlı İslâm Cumhuriyeti..

dinime küfreden müslüman olsa 

:) komiksin asıl senin dediğinle bi alaka kuramadım.. Benim orda anlatmak istediğim acaba gerçekten Müslümanmısın bi kendine sor sonra "Türban" de (başörtüsü de değil)..

Neyse ya a.q akp'nin dtp'nin..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

İzlemekte yarar var DKN senin dediğininden bahsediyor Atilla Yayla,Ben Ateistinde,Hristiyanında,Musevinin de İnancını Savunuyorum diyor..

Link: http://www.youtube.com/watch?v=M9uO8YAF_lg

Biraz da kapak niteliğinde diğer Prof. lara

Çekil,Önümden Çekil...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaDeS
    HaDeS's avatar
    Erkek
    oy vermeseydiniz a.k. 2 kişiden biri akpli ise burada da vardır biz boşuna götümüzü yırtmışız..

Biz Eskiden Eskiden...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı:

Başdanışman: Cüneyd Zapsu: Kürt kökenli. Kürt Teali Cemiyeti’ni kurucularından Şeyh Sait’in en yakın arkadaşlarından olan Abdürrahim Zapsu’nun torunu.

Dengir Mir Mehmet Fırat: kürt kökenli. Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı isyan çıkarmış olan kürtçü Şeyh Sait’in torunu.

Bülent Arınç: Kürt melezi. Menemen İsyanı’nı çıkartan ve Kubilay’ın başını keserek şehit eden Derviş Mehmet’in torunu.

Abdullah Gül: Bir tarafı Müslümanlaşıp Türkleşmiş olan Ermeni, bir tarafı da Arap.

Abdüllatif Şener: Çerkez.

Hüseyin Çelik: Milli Eğitim Bakanı. Kürt kökenli ve Nurcu.

İhsan Arslan: Eski Mazlum-Der başkanı ve Akp'li 145 kürt milletvekilini yönlendiren kişi. Oğlu Mücahit Arslan, Tayip’in danışmanlarındandır.

Burada Kürtlüğe felan düşmalığım varmış gibi algılanmasın.Yazıyı bir yerden buldum

İşte  bu yüzden.Onlar ki hala osmanlı nın izlerini taşımaktadırlar.Ülkede hala Cumhuriyeti sinderememişlerdir.Halkın kendi kendini yönetmesini DİN ZEHİRİ İLE ESARET ALTINA ALMIŞLARDIR. Ben ve benim gibi düşünenlerin derin kaygıları vardır.Bunlar ki BOPÇULARIN -TERÖRİSTLERİN-NURCULARIN-LİBOŞLARIN-DİNCİ YOBAZLARDIR.Bunlar MİLLET OLMA KAVRAMINI, DİN KARDEŞLİĞİNE BAĞLAYACAK KADAR AŞŞAĞILIKTIR.

Kahrolsun  Bu ve Bunlar gibi düşünen insanlar. Ben Cumhuriyete yapılan saldırıları içime sindiremiyorum. Geçmişinde CUMHURİYETİ YIKACAĞIZ DİYENLERDEN NE BEKLERSİNİZ. Kahrolsun böyle şerefsizler.

sana basit bi soru!

bu ülke nüfusunun kaçta kaçı nurcu?

kaçta kaçı dinci?

kaçta kaçı yobaz?

veee  kaçta kaçı kürt?

kışkırtma kışkırtma! hem böyle hayali kokulara kapılmaya gerek yok! kendini ütopik korkulardan kurtarmalısın!

bunların temsil ettiği rakam senin bahsettiğin sözde cumhuriyetçileri ezer geçer gibi geliyo bana!

hem bu cumhuriyet zaten şu an yıkık döküktür çünkü en sağlam olduğu dönem Ulu önderimiz ATATÜRK dönemidir sonrasında inönü ülkenin temelini dinamitlemiştir ama yıkamamıştır. devamında hortumlar darbeler derken bu hale geldik!

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek
    karatahta bunu yazdı:

İzlemekte yarar var DKN senin dediğininden bahsediyor Atilla Yayla,Ben Ateistinde,Hristiyanında,Musevinin de İnancını Savunuyorum diyor..

Link: http://www.youtube.com/watch?v=M9uO8YAF_lg

Biraz da kapak niteliğinde diğer Prof. lara

bu adam ülkemizde kıymeti pek bilinmeyen ama gerçekte düyanın fikir babalarını akıl kotasında eritmiş bir adamdır! çok değerli bi insandır! bütün dünya karşısına geçse bu adamı fikir bazında silkeleyemezler bile! malum medya bi ara çöktü üstüne ama saldırdıklarına pişman etti onları! söke söke hakkını aldı hepsinden! zaten videoda yanındaki tipleride madar etmiş ve hepsinin ağzının payını sonuna kadar vermiştir! ders hocası dediğin böle olmalı!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rawkmetal
    Rawkmetal's avatar
    Erkek
    takılmayın böyle şeylere, böyle şeylere takılıyoruz diye ilerliyemiyoruz ya....
    şimdi 2 ay TV'de bunları görücez
    deepnote:akpli fln değilim.

dünya yan geldi. dalganıza bakın...
Toplam Hit: 12384 Toplam Mesaj: 101