folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşte Yurtdışındaki Türk Okulları

İşte Yurtdışındaki Türk Okulları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek

Bu okullarda türk bayrağı dalgalanıyorsa eğer türkçe konuşuluyorsa eğer orada okuyan öğrencilerin türklere karşı sempatisi oluyorsa eğer bu okulların zerre kadar yararı oluyorsa Fetullah Gülen Hoca efendin de bunda bir teşviği ve emeği varsa bu insanlara vatan haini veya başka idolejilerin insanı demeye hakkınız yoktur.

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

cold-m4 bunu yazdı:
    -----------------------------
    m.k ne gülüon gargamel :D herif in söledii bunlar ben sadece onun dediklerini ilettim git ukraynadaki okullarına görürsün amk :|
    abi kusura bakma herif ii sallamış, bu okulların birisinin digerinden farkı yok , ister türkiyede ister yurtdışında ,turkiyedeki öğretmenler yurtdısındaki okullara gidiolar ordaki türk öğretmenler burdaki okullara geliolar,hepsi aynı şekilde çalışıo , ha ukrayna ha turkiye

nerden mi biliorum bn bu adamın okulunada dersanesinede gittim, adamı sevmiosanız sevmeyin sövün , yaptıgı hiçbişeyi begenmeyin sahtekar diyin , ama bukadar da atılmaz abi domuz eti hz. isa falan:) bilmeyen adam sallıo hocam tabi

çocuktum,büyüdüm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seffah
    seffah's avatar
    Erkek
    kimisi okur söler kimisi duyar söler arkadaş

hayat ölümle kumar oynama sanatıdır..ebn bu snatı icra edebiliyorum ya siz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpinozA
    SpinozA's avatar
    Erkek
    cep_telefonu bunu yazdı:
    SpinozA bunu yazdı:

Bide şu war ingilizler sömürmüş diyosun....E ordaki türk okullarının yaptıgı ne peki? orda o zenci cocuklarının kültürlerini sömürmüyorlarmı? Hem Madem yardım Etmek İstiyorlar onların Dilinde Yapsınlar neden Türkçe? O zman türkiyenin amerikadan farkı ne olurki?

kendi dillerindede eğitim veriliyor +ingilizce+türkçe dersleri weriliyor bi tanıdğmızdan ve ayna programından biliyorum olaya sömürmek gibi bakmamak lazım ordaki türk okullarının tabiki diğerlerinden farklı var ingilizler oraya gidince direk çatısında haç+klise çanı olan okullar dikiyorlar yani misyonerlik yapıyorlar türk okulları çağdaş eğitimin yanında din eğtimi weriyor fakat diğerleri din eğitimi çewresinde diğer dersleri weriyorlar...

eee yani türkle böylke yaklaştıkları için misyonerlik sayılmıyomu?

HAk Bellediğin Yolda Yanlız Gideceksin.Kırında Olsa Kırıl Fakat Eğilme Sakın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpinozA
    SpinozA's avatar
    Erkek
    Bider unutmayınki Basın Her Zaman Doğruyu Yansıtmıyor......bunu sizde biliyorsunuz..

HAk Bellediğin Yolda Yanlız Gideceksin.Kırında Olsa Kırıl Fakat Eğilme Sakın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    gharghamel bunu yazdı:

cold-m4 bunu yazdı:
    m.k ne gülüon gargamel :D herif in söledii bunlar ben sadece onun dediklerini ilettim git ukraynadaki okullarına görürsün amk :|
    abi kusura bakma herif ii sallamış, bu okulların birisinin digerinden farkı yok , ister türkiyede ister yurtdışında ,turkiyedeki öğretmenler yurtdısındaki okullara gidiolar ordaki türk öğretmenler burdaki okullara geliolar,hepsi aynı şekilde çalışıo , ha ukrayna ha turkiye

nerden mi biliorum bn bu adamın okulunada dersanesinede gittim, adamı sevmiosanız sevmeyin(bende bayılmıyorum) sövün , yaptıgı hiçbişeyi begenmeyin sahtekar diyin , ama bukadar da atılmaz abi domuz eti hz. isa falan:) bilmeyen adam sallıo hocam tabi

çocuktum,büyüdüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    fettoşun okullarında abd hatta hristiyanlık propangası yapıldığını herkes biliyor. zaten sizin aklınız alıyormu, abd işine gelmeyen birisine tüm dünyada okul açtırsın. abd senin ülkendeki okullara karışıyor, tanzanyada açtığın okula karışmasın.

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    ne oluyor lan fetoş konuları açılyor gene cw sandılar burayı galiba. Neyse o okullardaki öğretmenler anadolunun bağrından falan gelmiyor hepsi femde bir süre tecrübe edinen dersane öğretmenleri ve yaptıkları tek kelimeyle misyonerlik sonrada işte biz şu kadar fakir doyurdu giydirdik eğittik diyip duygu sömürüsü yapmak.

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cep_telefonu
    cep_telefonu's avatar
    Erkek
    SpinozA bunu yazdı:
    cep_telefonu bunu yazdı:
    SpinozA bunu yazdı:

Bide şu war ingilizler sömürmüş diyosun....E ordaki türk okullarının yaptıgı ne peki? orda o zenci cocuklarının kültürlerini sömürmüyorlarmı? Hem Madem yardım Etmek İstiyorlar onların Dilinde Yapsınlar neden Türkçe? O zman türkiyenin amerikadan farkı ne olurki?

kendi dillerindede eğitim veriliyor +ingilizce+türkçe dersleri weriliyor bi tanıdğmızdan ve ayna programından biliyorum olaya sömürmek gibi bakmamak lazım ordaki türk okullarının tabiki diğerlerinden farklı var ingilizler oraya gidince direk çatısında haç+klise çanı olan okullar dikiyorlar yani misyonerlik yapıyorlar türk okulları çağdaş eğitimin yanında din eğtimi weriyor fakat diğerleri din eğitimi çewresinde diğer dersleri weriyorlar...

eee yani türkle böylke yaklaştıkları için misyonerlik sayılmıyomu?

tabi bi nevi misyonerlik fakat dediğim gibi olay tam anlamıyla "misyoner" kavramıyla bağdaşmıyor misyonerlik daha sert bi kavram. yani o okullarda insanlara bir dini kabul etmeleri için telkin verilmiyor miyoner okullarında olduğu gibi hatta özellikle sordum din eğitimi olayı nasıl diye hocamıza islam dininin öğretildiğini fakat dayatılmadğnı söyledi asıl amacın türk kültürünü türkü sewgisini aşılamak oldğnu söyledi yani art niyet yada fethullah güleni sawunmak için söylemiorum ama işin içinde olan bir insanın söylediklieri bunlar...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek
    Videoları izlemeden internette az bi araştırmadan kulaktan dolma bilgilerinizle birşeyler yazıp İFTİRA atıyorsunuzya ona üzülüyorum

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
Toplam Hit: 7980 Toplam Mesaj: 81