folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşte Yurtdışındaki Türk Okulları

İşte Yurtdışındaki Türk Okulları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre1095
    emre1095's avatar
    Erkek
    İster amerika desteklesin ister tüm dünya karşısında olsun adamlar Türkiye yi Türk lüğü bir nebze olsun tanıtıp yüceltiyorsa ne mutlu bize.Ama işin ucu birilerine dokunuyor şu ülkedeki insanlar kadar kendi insanını benimsemeyen insan ırkı yok işine gelirse baş tacı işine gelmezse pas pas ama adamlar aynı hızla devam ediyorlar Allah zeval vermesin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    vehbi55 bunu yazdı:
    -----------------------------

Neden olaylara güzel bir şekilde bakıp güzel düşünmüyorsunuz domuz eti veya isa heykeli bigib şeyler olduğuna inanmıyorum. videoları izlerseniz daha iyi anlarsınız.

hemde bence bir bakın araştırın öyle yorum yapın. Oraya giden öğretmenler anadolunu bağrından kopup gelen türk sevadalısı milliyetçi ruhlu insanlar izlediğiniz zaman daha iyi idrak edersiniz

Hem Amerikadan ve İngltereden farkı kan akıtmamaları ve altınlarını paralarını sömürmemeleri

Sadece sende bir türk olarak istemezmisin kendi kültürünü ve dinini o insanlara anlatıp uhrevi hayatlarını kurtarmalarını bunda ne kötülük görüyorsunuz

ya dostum ne kadar iyi niyetlisin. keşke herşey, dünyadaki herkes senin kadar iyi niyetli olsa. ama değil!! abd  yolluyor zaten bu adamı oralara okul açsın diye. bak sana örnek vereyim. şu fettoşun okullarına,dersanelerine giden 20'li yaşlardaki çocuklara bak. hepsi yabancıya toprak satışında sorun yok der, dinlerarası diyalog der, küreselleşelim güzelleşelim der, abd iidir güzeldir şekerdir der, kızlara pek bakmaz(türk nesli sürmesin), yani anlayacağın bunlar emperyalist oyunlar.

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    teodos bunu yazdı:
    fettoşun okullarında abd hatta hristiyanlık propangası yapıldığını herkes biliyor. zaten sizin aklınız alıyormu, abd işine gelmeyen birisine tüm dünyada okul açtırsın. abd senin ülkendeki okullara karışıyor, tanzanyada açtığın okula karışmasın.
    off rekor asşdklşaskf olum gittik diyoruz dershanelerine niye saçmalıyosunuz yok öyle bişe en azından yapmadılar :P ya ben dalga geçiyorum diye azmı çektirmediler:P

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    turgut ayrı bi i.ne : )
    amerikanın ırakta çekiç gücü sayesinde bölgedeki kürtleri kollamasına destek olan o,annem kürttü rahmetli kürtçe konuşamadan gitti diyen başbakan o,pkklılr için bi avuç çapulcu diyip problemin büyümesini İstekli biçimde sağlayan o.
    bu arada emremisin nesin merak etme biliyorum fettoş denen homonun da tayfasının yaptıklarını merak etme.

Sen Çok Şey Biliyon be anti Sende Zekeriya Beyaz Kişiligi Var Herşeyi Bilen Yada Bildigini Sanan 

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek

vehbi55 bunu yazdı:
    Videoları izlemeden internette az bi araştırmadan kulaktan dolma bilgilerinizle birşeyler yazıp İFTİRA atıyorsunuzya ona üzülüyorum

o videoları kim hazırlıyorki güvenelim o zaman bende video hazırlarım bir tane ona inandırım herkesi bush taraftarı yaparım. objektif olmayan şeylere inanmayın 

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=WgrrjAw_iTs

işte barış mançonun gitmiş olduğu taylantdaki okul

İzleyin ve görün taylantı çocuklra dağlar dağlar türküsünü söylüyor.

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    FaTHeR bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:
    amerikanın ırakta çekiç gücü sayesinde bölgedeki kürtleri kollamasına destek olan o,annem kürttü rahmetli kürtçe konuşamadan gitti diyen başbakan o,pkklılr için bi avuç çapulcu diyip problemin büyümesini İstekli biçimde sağlayan o.
    bu arada emremisin nesin merak etme biliyorum fettoş denen homonun da tayfasının yaptıklarını merak etme.

Sen Çok Şey Biliyon be anti Sende Zekeriya Beyaz Kişiligi Var Herşeyi Bilen Yada Bildigini Sanan 

Benim yazdıklarım arasından bi tanesinin gerçek olmadığını söyle bakalım .: )
    Sende de bi bk bilmediği halde devamlı konuşan bi mal kişiliği var.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=ycwtNFv5SAs&mode=related&search=

İşte Afrikadaki okulda Siyah Öğrenciler CEDDİN DEDE marşını söylüyor ve kahraman türk milleti diyor.

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    FaTHeR bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:

Benim yazdıklarım arasından bi tanesinin gerçek olmadığını söyle bakalım .: )
    Sende de bi bk bilmediği halde devamlı konuşan bi mal kişiliği var.

Sende Ayriyetten Adam Gibi Konuşamama Sorunu Var...

Dogru Olan Bişiyin Yokki...

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    ahan ortalık yine karıştı:)sakin olun abı

çocuktum,büyüdüm
Toplam Hit: 7949 Toplam Mesaj: 81