folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşte Yurtdışındaki Türk Okulları

İşte Yurtdışındaki Türk Okulları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

http://img479.imageshack.us/my.php?image=us003bn9.jpg

işin görünen yüzü türk kültürünü (aslında yaydıları türk kültürü değil arap kültürüdür) yayan, kenya'daki insanları müslüman yapan onlara türkçe şarkılar söyleten faydalı bir okul...görünmeyen yüzü ise dini kullanarak elde edien milyarlarca dolarlık servet, amerikan güdümünde bir cemmat lideri ve amerikan+hocaefendi destekli bir akepe hükümeti....yavaş yavaş ele geçiriyorlar cumhuriyetin her köşesini...taktılar milletin gözüne kolormatik bi gözlük herşey heryer tozpembe... 

NesTo | same shit diffirent asshole
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    ahhh fethullah ahhh

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpinozA
    SpinozA's avatar
    Erkek
    cep_telefonu bunu yazdı:
    -----------------------------
    SpinozA bunu yazdı:
    cep_telefonu bunu yazdı:
    SpinozA bunu yazdı:

Bide şu war ingilizler sömürmüş diyosun....E ordaki türk okullarının yaptıgı ne peki? orda o zenci cocuklarının kültürlerini sömürmüyorlarmı? Hem Madem yardım Etmek İstiyorlar onların Dilinde Yapsınlar neden Türkçe? O zman türkiyenin amerikadan farkı ne olurki?

kendi dillerindede eğitim veriliyor +ingilizce+türkçe dersleri weriliyor bi tanıdğmızdan ve ayna programından biliyorum olaya sömürmek gibi bakmamak lazım ordaki türk okullarının tabiki diğerlerinden farklı var ingilizler oraya gidince direk çatısında haç+klise çanı olan okullar dikiyorlar yani misyonerlik yapıyorlar türk okulları çağdaş eğitimin yanında din eğtimi weriyor fakat diğerleri din eğitimi çewresinde diğer dersleri weriyorlar...

eee yani türkle böylke yaklaştıkları için misyonerlik sayılmıyomu?

tabi bi nevi misyonerlik fakat dediğim gibi olay tam anlamıyla "misyoner" kavramıyla bağdaşmıyor misyonerlik daha sert bi kavram. yani o okullarda insanlara bir dini kabul etmeleri için telkin verilmiyor miyoner okullarında olduğu gibi hatta özellikle sordum din eğitimi olayı nasıl diye hocamıza islam dininin öğretildiğini fakat dayatılmadğnı söyledi asıl amacın türk kültürünü türkü sewgisini aşılamak oldğnu söyledi yani art niyet yada fethullah güleni sawunmak için söylemiorum ama işin içinde olan bir insanın söylediklieri bunlar...

o zaman sen misyonerliğin ne demek olduğunu bilmiyorsun...misyonerliktede dayatma yokturkii????

HAk Bellediğin Yolda Yanlız Gideceksin.Kırında Olsa Kırıl Fakat Eğilme Sakın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    antioksidan senn bi laf vardı :) saidin ölüsünü fetonun dirisini ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek

şimdi konuşmama bi sözle başlamak istiyorum

Yarını düşünüyorsan buğday ek, 10 yılı düşünüyorsan ağaç ek, 100 yılı düşünüyorsan insanları yetiştir

demişler ee fetocan da bunu yapıo tarikatının gelişmesi için bunu yapması da lazım kendi beyinlerine ihtiyacı var atalarımız ne güzel demiş ağaç yaşken eğilir. ufacık bebelere fikirlerini aşılıo sonra onlarda at gözlüğü takmış gibi oluolar fetoyu nerdeyse peygamber yapıp onun için çalışıyolar mesela benmde tarikatım olsa bende 100 yıl ilerisi için insan yetiştirirm ama bu boktan fikirleri bizim gibi beyinlere yedirmiyeceği için ilköğretim lise açıo 3. dünya ülkelerine ordaki adamlarda  siyasetten anlamıo anlatılana inanıo sonra bi bakmşın fetonun beyin takımı oluşmaya başlamış. size soruyorum bunu başka hangi yöntemle yapabilir siz kaç kişi gördünüz 30 yaşından sonra feto olsun bu ışık evleri geyiğide bunun bi parçasıdır. bizim burda saf bi nurcu amca var adamın dediği sözler şu

bizim bu sitede mektep var hoja efendiyi anlatıyoruz çocuklar top felanda oynuo izin verioz yoksa gelmezler. bunu bence fetoyu savunanlar ii bi düşünsün. türkiyeye zararı ne demiş bi arkadaş zararı yoksa neden bu işleri gizlice ışık evlerinde yapıolar bi kız arkadaşım anlatıodu o zamanlar anafene gidiodu demişti ki bize sohbet yapıolar kreşte ama kreşte bu güne kadar çocuk göremedik dedim kimse kayıt için geitrmiomu o zaman ne diolar o zamanda ablalar burası sadece fem ve anafen deki hocaların çocukları için diolarmış devlete zararı yoksa devlet neden mimlesin sence bunları

saidi nursi denen o adam zaten hem atatürke hem islam büyüklerine hem padişaha ters çıkan bi adam atatürke tek gözlü deccal taktığın öküz gözünü çıkar şaşı gibi cümleler sarf etmiş islam büyüklerine rest çekip kitaplar yazmış padişahı dolandırmaya kalkmış bi adam sen hangi zihniyette olursan ol bu adamı nası savunuosun. burdaki o yazının üstte anlatttığım nuroş amcaya soruom amca bu said dini nası yazmış kalbine inmiş onun 80 bin kişi yazamamış felan gibi saçma saçma şeyler söylüo

feto hani fakirin fukaranın babası hani Allah yolunda çalışıo la adamın bi dersanesi 3 milyar 4 milyar bi memurun çocuğu gidemiycekmi Allah yoluna? sanmayın ki verdiği eğitimin fiyatı bu bu ışık evlerinin masrafının dekontunun bize kesilmesi demek. benim kaç arkadaşım fetoş oldu adamlara o kadar üzülüyorum ki

bak açıkça söyliyim benm bi kız arkadaş ben lise 1 e giderken o 8 e gidiodu fetoş rüzgarına kapıldı arıoduk mesela kızı diodu ki bugün 200 soru çözdüm Allah için ışık evinin bulaşıklarını yıkadım sonra diodu ben çok soru çözdüm die bana bulaşık verdiler arklar yer sildi az çözdüğü için felan diodu şimdi görüyorum gül gibi kızı ne hale getirmişler... daha uzun uzun yazarımda değmez bunlara

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ah Türk genci Ah Cumhuriyet Ah Atatürk ah...

buraya 9999 paragraf yazsam kimin düşüncelerini değiştirebilirim ki? Ahlarla kısaca anlattım. :d

Diğer arkadaşlarada söylüyorum ; ana caddeden devam edin, taşlı topraklı dar yollara sapmayın!

Türk genci aklını başına toplasın.Önce anaları,babaları çok bilmişlik ve cahilliklerini bıraksınlar! 

said-i nursi okumayan cennete gidemeyecekmiş arkadaşlar...!!! [yorumsuz] 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek
    RoadMaster bunu yazdı:

o okullar  fetoşcuğun okulları :D

şakirtler oluyor orda okuyanlar sait nursi öğrencileri :D oralar türk okulu değil din okulu

he tabi! ama nasıl oluyorki o DİN OKULLARINDAN dünya olimpiyatları sampiyonları çıkıyo! bunu nasıl açıklayacaksın?

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    hangi dünya olimpiyatında şampiyon çıkmış la söle bakem bi??

NesTo | same shit diffirent asshole
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaCiNGeR
    RaCiNGeR's avatar
    Erkek

fettullah gülenın actığı okulların neye hizmet ettiği acıkca cok net bilinior.bunlardan birkac tanesi senelik türkiyeye getirilerek bu saf müslüman halkın gözleri boyanıor.zaten hersene aynı kişiler gelio.biz çok ii biliorus Nasalarda calışanlarış amerikanın buyuk sirketlerinde calısanlarını.Amerikanın puşt ideolajilerine ne kadar ii hizmet ettiklerini çok çok ii biliorus.

dostum , orduya katılma kararı aldım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek

arkadaşlar da yazmışlar feto nun açtığı okulların ne işler yaptığını. o vaazlarındaki gibi hacıyatmaz gibi sallanıp, ağlamaklı ifadelerle milleti vecd ü heyecana sürükleyip

huşu içinde bırakıp beyin yıkayan; amerikada bir lokma bir de GUCCi hırka ile yaşayan yobazdır... okulundan ne hayır beklersin. neymiş millete türk kültürünü tanıtıyormuş efenim bu allame-i cihan, bu sebeple bir debdebe-i ayyuka...durum o kadar sâfiyane değil.sizin dilinizde yazdım anlarsınız bunları fetocu kardeşlerim ne de olsa imâm-ı birgivî hazretlerinin avamilini okuyan adamlarsınız.Atatürk'e açıkça küfredemediğiniz için yazı devrimine, özleştirmeye bok atan akademisyenleri de biliyoruz, Türklüğü, Türkçeyi nasıl algıladığınızı da...

feto nun yanında olanlar için de şu laf uygun düşer."kurtlar içinde kalırsan uluyacaksın" çünkü kurtlar içinde ulursan seni ısırmazlar onlardan olursun. abdülhamid zamanında söylenen bu beylik laf durumu özetliyor. ama siz destanlarımızdaki kurt bile olamazsınız ki çakalın,sırtlanın tekisiniz...

Eyyyyyy kavmi TÜRK... uyan uyan...

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
Toplam Hit: 7948 Toplam Mesaj: 81