folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İyiki Kota Var!

İyiki Kota Var!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hiçbir milletin sıradan insanları bizler kadar internet veri alışverişi yapmıyordur.

ttnet'in neden kotaları kaldırmadığını anladım.İyi ki kota var.Yoksa bu millete ne

kota dayanır nede alt yapı dayanır.Halbuki sınırsızlar kardeş kardeş 10-15 gb aşmasa

ttnet bakacak daha çok kişi sınırsıza geçebilir diyecek ve işi ucuzlatıp kotaları yükseltecektir.

Biraz dişimizi sıkalım daha tasarruflu olalım.Internetimiz gelişsin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

oldu (:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    Biz dişimizi sıkcamıza onlar sıksın altyapılarını geliştirsinler.Müşteri herzaman haklıdır!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

bunca yıldır bu ülkenin güya iletişim adı altında topladıgı vergilerle ben bırak ttneti ucuzlatmayı bedava yaparım....bizki hala bir uydu ve koptu kopucak denilen bir fiber optik agına sahibiz her ay en az 2-3 gün net bizim santralda gidiyor....Bunun haricinde elin gavurlarının yaptıgı download bizimkinin yanında adı bile anılamaz......  
    internet nasıl gelişir biliyormusun kitlik noktalara siyasi degil teknik atamalar olunca toplanan paralar gercekten iletişime harcanırsa

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    ne kadar da iyi niyetlisin öyle onlarda senin kadar iyi niyetli olabilse daha iyi hizmet vermeye çalışsalar mesela o zaman da bakıcaklar daha az kulaklarımız çınlıyo daha çok prestijimiz var talep var vs. ama ya şimdi hangi biri var
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2FaN
    2FaN's avatar
    Erkek

nasıl dosya transferi yapmıyor yav :D

100mbit net olanlar var elinde paşa paşa film mp3 alıp gönderiyorlar :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    onlarda yasalar izin vermiyor indirirken daha yarıda kapında polis beliri veriyor.pcyi camdan aşağıya atmak zorunda kalıyorsun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    oyüzdendirki tüm crack ve warez siteleri yabancı.....biz indirelim diye
    ben almanyada yada hollandadayken her allahın günü film müzik indirdim kimsede gelip tutuklamadı pcyide camdan atmadım manyakmıyım kaç bin ytl'lik alet

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Ne alakası var hocam???

Sınırsızlar dosya indirmesinmi?

İnternet bu nası bi düşüncedir internette tutumlu olmak???

Öküz gibi eşşek gibi catır catır ayda 100.5 YTL fatura ödüyorum ben türk telekoma, öküz gibide download edecem tabiki...

teknolojinin gelişmişliği elektrik faturaları, telefon faturaları gibi artık internet kullanımı ilede ölçülüyor...

Koskaca ttnette 175 gbit yurt dışı cıkışı var, bütün ülkeyi 175 gbitle cıkartıyorlar internete sende gelmişsin az kullanın diyorsun...

Adamlar benim ödediğim 100 milyon ile 16 mbit net kullanıyorlar...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    reneye katılıorum elimdeki imkanları sonuna kadar sömürürüm her ne kadar yurtta internete para wermesemde :D

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    dikkat edersinki rene çok para ödüyor o kullansın.
Toplam Hit: 4822 Toplam Mesaj: 44