folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İyiki Kota Var!

İyiki Kota Var!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek
    1024 baglantıyla ayda ortalama 120 gb veri indiriyom Pişman degişim yine olsa yine yaparım :D saka bi yana download u pek durdurmuyom bos duuranı Allah sevmez :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

Saçma..

Bılenle bılmeyen bır olur mu gıbı bışey..

Kotasız daha fazla ödüyor,kotalı daha az..

Bı farklı olmalı..

Böyle ıı telekom .. aferün :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    şu recep ivedikin son partını da indireyim.35mb zaten.bi daha indirmem abü.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerali
    omerali's avatar
    Erkek
    litvanyadayim.... ayda 20 ytl oduyim kota yok...hiz 16 mbit......allah turkiyedekilere yardim etsin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    omerali bunu yazdı:
    -----------------------------
    litvanyadayim.... ayda 20 ytl oduyim kota yok...hiz 16 mbit......allah turkiyedekilere yardim etsin
    amin kardeşim amin.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

ajan1111 bunu yazdı:
    omerali bunu yazdı:
    amin kardeşim amin.

Çüş Farka bak yahu, O halde Biz Teknolojiyi yaşamıyoruz, Tam tersine Teknoloji bizi yaşıyo galiba. :(

Ayda 97 ytl Hız 1Mb bile tam değil, Her ne kadar hızına bizimkiler 4096 Hız demişlersede gerçek olan bu. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Bendede 1o24 sınırsız vaa (: her ay 5o-6o gb den a$$a inmior kaldıki bu aralar hdd kapasitesinde sorun ya$ıorm.Normalde 1oo gb dan a$$a veri transferim olmasdı :B Dün eve bi geldim emule fLn açık bi baktm 16o gb lık hdd den kalan  bo$ alan 114,1 kb :| tehlike çanları çalıodu : D Sonuç olarak parasını veriorm kullanıorm : P hddm elverse hiç durmadan bişiyler çekecem : D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek
    Turk Telekomun özelleştiğini ve artık Devlete ait bir resmi kuruluş olmadıgını hatırlatıyım arkadaşlar.Madem ki özel sermaye aldı.O zaman devletin hantal yapısından kurtuldu demektir.Ancak anlaşıldıgı kadarıyla yeni yatırım yapmak yerine Devletin devrettiği imkanlar ile idare etmeyi daha uygun görüyorlar.Zaten özelleştirme sonrası alan firma da Lübnan firması.Ermeni baglantısı oldugu da söyleniyor.Madem ki bu Turk Telekom özelleştirildi , o zaman bize birşeyler kazandıracak imkanları olan Gelişmiş bir ülke alsaydı keşke.Belki internet altyapısına daha fazla yatırım yaparlardı.Şimdi Lübnan Telekom şirketinden çok kaliteli hizmet beklemekk zor.Daha uzun yıllar beklememiz gerekecek.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semihsenturk1
    semihsenturk1's avatar
    Erkek
    bu zamanda bu kota bu fiyat anlamadım gitti.1 yıldır şu 29 düşmedi gitti ya .sağolsun ttnet bizi çok düşündüğünden 3 gb lık limiti 4 yaptı artık 5-10 sene bieşey yapmazlar herhalde.Aslında toplu bir mesaj kampanyası falan yapma olayı olsa.Ve ilgili yerlere gönderilse belki bişeyler yaparlar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Micro_Sd
    Micro_Sd's avatar
    Erkek
    buna polyanna bile gulerdi herhalde

ttnet e kotam girsin
Toplam Hit: 4818 Toplam Mesaj: 44