folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İyiki Kota Var!

İyiki Kota Var!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    ofisde 4096 var evde 1024 sınırlı ofisden eve geldiğimde notebook daki yarım kalan download harbiden yarım kalıyor bu yuzden yarın bende kotasız yapdırıyorum evdeki hattımı zaten burdaki cogu kişi de kotasını gecince 50 liraya yakın para ödüyodur bosu bosuna da çok para ödicem cok gecdik gene kotayı gibi düşünmekdense ayda 49 liraya 1024 sınırsıza gecmek en mantıklısı sınırlı downloadı değil bilgiyi sınırlamak gibi bişey

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Ya bi git yha XD, Allaasen bi git ..kalk git tatile çık ..temiz hava ..bal kabağı oy ..ne bileyim su iç yada dozer al dozer belki lazım bir gün :-/

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Siz daha 1 mb ile bağlanın, geçen bir abone geldi eleman 9 mb ile bağlanıyor, limitsiz 25 ytl ödüyor. Birde hızım az diye sitem ediyor.

Adalet bumu arkadaş :|

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

valla arkadaşım 4gb kotalıydım ocak ayında kota 12 GB geldi nasıl geldi bende anlamadım indirmişiz baya demekki o zmana kadarda hep kotayı en fazla 1 gb aşardım bu cuma gittim sınırsıza çevirdim şuan 2 gb kullandım direk yaşasın sınırsız internet. düşününki kota yok herkesin ki sınırsız herkesten her ay çatır çatır 49 YTL yi alıcaklar ister indir dicekler ister indirme sen bu seferde alt yapı abi aşınmasın diyerekten indirmicenmi.

Emir Reis bişi sorucam baba bu sınırsız hani 1 ıl kullanıcam 2 yıl kullanıcam deyince eski üyeleere geçersizmiş dorumu ? illa yeni mi almak lazım her şey yeni üyelere eskilere bişi yok :S  

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı:
    -----------------------------

Siz daha 1 mb ile bağlanın, geçen bir abone geldi eleman 9 mb ile bağlanıyor, limitsiz 25 ytl ödüyor. Birde hızım az diye sitem ediyor.

abi o nasıl oluyor ? tr de ttnet harici net sağlayıcısı varmı ? (ttnet alt yapısı kullananlar hariç ) 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı:

Lan düştüğümüz hallere bak ya. Utanıyorum bu yaşamdan. :\

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Armada, sorunu tam anlayamadım, bana pm ile sorularını at ben cevaplarım.

Diğer sorunuza gelince bu adam Türkiyede ve telekomun alt yapısını kullanıyor, asıl soru şu olmalı, bu adam ne iş yapıyor ?

Aslında cevabı oldukçada basit :)

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antitartar
    antitartar's avatar
    Erkek
    ttnet fahiş fiyattan net satacagına biras kendini geliştirsin verdigimiz 1 yıllık parayla bile en kral kabloları doser be ttnet rapidden daha mı az kar edior ki ttnetin cıkısı rapidden bile az   bu arada 2 gunde 10 gb download ettim husursuzmuyum hayır aksine mutluluk var içimde durmak yok abanmaya devam

yok imza mimza dagılın hade
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek

Ben elazığda öğrenciyim 2048 le bağlanıyorum geçen ttnetden 2 kişi geldi diyolar siz internetinizi kaç kişiyle paylaşıyosunuz, dedim nerden çıktı, diyolar 4-5 ailenin 1 ayda yaptığı downloadı siz tek başınızamı yapdınız?yapamazmıyım dedim sonra içeri aldım adamları sağa sola baktılar bişey yok dedim ne kadar download yapmışım 90 gb üzerinde dedi ya a.q sanki bişey yapmışım dedim 90 gb ney ayda 72 ytl veriyorum 100 de indiririm 200 de sizene dedim sonra gittiler

Yani burdakiler alışmış 3-5 gb ta şaşırmışlar benim kotayı görünce yazııkk valla

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    parayı veren düdüğü çalar :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 4819 Toplam Mesaj: 44