İzmirin Ayıbı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

Sayın yetkli
    koskoca İZMİR de yaşıyoruz. koskoca İZMİR de turizm yapıyoruz.Herşey koskoca İZMİR için diyoruz .
    fakat o koskoca İZMİR in hemde sembolü olan İZMİR in simgesi olan SAAT KULESİ nin altındaki çeşmelerde 1 damla su akmıyor.
    Hizmetten bahsediyorsunuz ya. hikayee. bırakın ;asfalt döşemeyi, yol yapmayı, metroyu becerememeyi, 6 tane çeşmeden su akıtamıyorsunuz.
    chp üyesiyim ya. olmaz olayım. Valla yazıklar olsun. bugün konak meydanında turistler resim çekiyor kuru çeşmeleri olan saat kulesinin ..

belediye başkanı pencereden hiç görmüyor mu orayı? yada oradan geçen hergün yüzlerce personeliniz....
    hiçbirinizin de mi içi sızlamıyor. rezilliiğimizi gelen turistlere bari göstermeyelim. Yapın şu çeşmelerin tesisatını yada deposunu.....
    rezilliğiniz diz boyu.***********

bu yazıyı izmir büyükşehir belediyesine mail olarak yolladım.

bir izmirli olarak bugün gördüğüm manzara içler acısıydı. koskoca saat kulesinin altındaki7-8 tane çeşmede 1 gram su yok. ve etrafta da yüzlerce turist. (bırakın yerli insanı.) bir de utanmadan oy isteyecekler.  Ben İzmirliiğimden utandım. O turistlerin suyu akmayan saat kulesinin resmini çekerken.ama maalesef başımızdakiler  , hemde  o saat kulesinin yanıbaşındakiler  UYUYORLAR.

belediyeye mail attım  bakalım ne olcak???

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    winchester
    winchester's avatar
    Erkek

hoca sana destek oluyum izmirli felan da değilim maili nedir bir yazı da ben yazıyım

neyse internetten maili aldım

winchester tarafından 07/Kas/12 00:13 tarihinde düzenlenmiştir

Ölüm Bizimle Gelecek...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

tek soylemek istedigim sey CHP sagolsun..

Not : Ne kadar parti varsa hepsinin amk .

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

alayının aq.  hepsi birbirinden beter. diğerlerini anlatmaya ne gerek var ne de değer.

ama bu hiç yakışık almayan bir olay. utanç verici birşey.

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Su akmaması benimde dikkatimi çekti.

Gidip belediyeye dilekçe yazmayız burada konu açarız (:

İzmir Candır.

zeybekustasi tarafından 07/Kas/12 00:19 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

bi ara izmire metroya mı banliyoya mı ne binmiştim yemin ediyorum ahır gibi kokuyordu toplu taşıma değil sanki at çiftliği hocam.

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferriere
    ferriere's avatar
    Erkek

Hocam oy garanti kesin alırız İzmiri düşüncesiyle Türkiyenin en büyük köyü yaptılar İzmir'i....

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferriere
    ferriere's avatar
    Erkek
    Aytekinet bunu yazdı

bi ara izmire metroya mı banliyoya mı ne binmiştim yemin ediyorum ahır gibi kokuyordu toplu taşıma değil sanki at çiftliği hocam.

herkes şikayet ediyordu açıklama yapmışlar keçi derisi gibi bir madde kullanılmış ondan koyun ağılı gibi kokuyor diye :)))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

Su akmaması benimde dikkatimi çekti.

Gidip belediyeye dilekçe yazmayız burada konu açarız (:

İzmir Candır.

...........................................................................

eve gelir gelmez mail attım merak etmeyin. facebook denen şeye bile yazdım. cuma günü yine gideceğim o tarafa. göreceğiz bakalım.

ama hiç de ümidim yok. 

bunlardan sittin sene bişey olmaz. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Hocam akmasın çeşmeleri özledim be hocam memleketimi Karşıyaka'mı gurbet çeken bilir. Konuyla alakasız oldu ama İzmir görünce bi yazim dedim 

Ben bu insanları anlamıyorum.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

olm bizim burdada çalışma var amk 24 saat su yok hatta bi kaç kere böyle yaptılar :S gecedemi çalışıolar anlmadım ki

Living Death
Toplam Hit: 6767 Toplam Mesaj: 65