folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Jujutsu Dehşet Bir Dövüş Stili

Jujutsu Dehşet Bir Dövüş Stili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

çizik

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

beyler bayanlar ben dayak yemek istiyorum.

beni hanginiz kalıcı zarar vermeden temiz bi dövebilir onu söyleyin sidik yarıştıcağınıza :D

ayrıca sokakta böyle dövüşün :D

http://www.youtube.com/watch?v=hVnNrbtLuoM

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı
    Branxian bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

önemli olan sporcudur beyler. en dandik tekniği sağlam bi adam yapsın o galip gelir. yok eşit güçte eşit kafadalarsa kıyaslayabilirsiniz de böyle birşey gerçekte pek mümkün değil. daha avajtajlı teknikler varsa da uygulayanda biter iş.

Ooo beybi beybi 3 round'luk bir dövüşe var mısın ? :P

http://www.youtube.com/watch?v=zpRWtYC9HOI

hahahahahahahaha :D yerdeyim aq şuraya baklan sikti amk :D

Muay thai abi borumu :D muaythai bileceksin ardından az birazda brazilian jujitsu bileceksin tamam artık korkmana gerek yok :D

bu kadar dallamasyon bir vidyo görmedim. oradaki wing tsun cu kazmanın bayrak sallayanı böyle gelip dibine tekme atacak sende izleyecen

tamamen mal bir wingtsuncu sistemi böyle ezmişler . tekme çıkarıyo herif izliyo yapgü ile kesip çeneden direk girmesi lazım. wingtsunda saldırı esastır ordaki dallama herifin saldırmasını bekliyo :)

sırıtma la.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

:)) MMA'de olan başka bir dövüş sanatı daha var Budokai-do diye bilinir Ashihara Karate diye geçer nasıl bir teknik olduğunu görmek isteyen varsa 1-2 ders'e misafir olarak sokabilirim.

Muhtemelen diğer dövüş sanatlarına bakış açınız fazlası ile değişecektir.

Derse girmek isteyen pm yollasın.

(Salon Beşiktaşta)

MuTReFT tarafından 02/May/14 01:58 tarihinde düzenlenmiştir

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek
    SSH bunu yazdı

wingtsun varken tüm sistemler hikaye bahsettiğin sistemde derleme zaten

katılıyorum hocam ayrıca wing tsun u herkese tavsiye ederim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Konuya rağbet oldu ya.Tahribatta böyle dövüşlerle ilgilenenleri toplayıp aslında bir Fight club tarzı bişey kuracaz.Aynı MMA kuralları.Orda herkes hünerlerini gösterecek : )

Birbirlerine kıl olan müridlerin maçlarına öncelik tanırız :D 

ve tehlike geliyorum der :D ve sesler duyulur, once ayak sesleri, ardindan cigliklar, ambulans siren sesleri karisir ortama..

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    MuTReFT bunu yazdı

:)) MMA'de olan başka bir dövüş sanatı daha var Budokai-do diye bilinir Ashihara Karate diye geçer nasıl bir teknik olduğunu görmek isteyen varsa 1-2 ders'e misafir olarak sokabilirim.

Muhtemelen diğer dövüş sanatlarına bakış açınız fazlası ile değişecektir.

Derse girmek isteyen pm yollasın.

(Salon Beşiktaşta)

Hocam bunu ismen duymuştum ama hiç video falan izlememiştim yapan tanıdığım da yok, şimdi biraz izledim de, bir sorum olacak. Bu bu kadar tutmalı bir şey mi hakkaten? İzlediklerimde biri yumruk atarken öbürü onun kolunu tutuyor, biri diğerini kafasından tutuyor boynundan tutuyor omzundan tutuyor, sürekli bir tutma eylemi var da.

sigara değil, balık olan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı

beyler bayanlar ben dayak yemek istiyorum.

beni hanginiz kalıcı zarar vermeden temiz bi dövebilir onu söyleyin sidik yarıştıcağınıza :D

ayrıca sokakta böyle dövüşün :D

http://www.youtube.com/watch?v=hVnNrbtLuoM

Eğer karşılık vermeyeceksen ben seni hayrına döverim :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

çizik

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
Toplam Hit: 7941 Toplam Mesaj: 82