folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Jujutsu Dehşet Bir Dövüş Stili

Jujutsu Dehşet Bir Dövüş Stili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

lan bildiğin adam tekme tokat girişiyor bildiğin.Bu jujitsu ise bende biliyormuşum jujitsuyu :)

ayrıca bu jujitsudan bi cacık olmaz.ringde belki ama sokakda bunu döverler..yani bu adam kalıplı bunu dovemeseler bile ben 3 sene ujitsu yaptım diyen adamın agzını burnunu kırarlar yani :)

Saldırı mı savunma mı ne derseniz diyin thai bu işe 1 numaradır

thai box muai thai yi defalarca canlı canlı izledim hemde memleketinde tayland da...

Getirin bu jujitsucuları 30 saniyede pert etmezse bende adımı değiştiririm

jujitsuyu 5 e katlar 25 ile çarpar öyle yani...

İyide sen olayın ne olduğunu bile  anlamamışsı ki henüz.Tekme tokat dalan kısımlar başka.Orda serbest dövüşüyorlar.MMA zaten jujutsu üzerine kurulu bir dövüş değil.

Yukarda angelofhope yazmış kendinden fiziksel olarak üstün adamlarda genelde kullanılıyor diye.Çünkü kendinden fiziksel olarak üstün adamı yumrukla tekmeyle dövmen daha zor.Mecbur adamın bir tarafını  kitlemen etkisiz hale getirmek için.Ayrıcca MMA dediğin sokak dövüşüne en yakın dövüştür.

http://youtube.com/watch?v=qB825R-DbUY

Yukardaki gibi yollayın video yollamak istiyorsanız postlarınızda hacılar.

https de "s" yi ve www yu ları kaldırın.Video böyle ekleniyor konuya.

İzzmaritden sağolsun gösterdi :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

@Yasin55

Hacı Çinli kendisi hakeme el yaptı bitir maçı diye.Emelianenko kol kilidi yapınca Çinliye adam pes etmek zorunda kaldı kolundan olmamak için :)

@Piiranha9242

Güzel örnek vermişsin.O maçı biliyorum.Overeem adama 2-3 kere yerden kalk diyor Werdum yerde beklerken :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bu arada Kimbo sokakda önüne geleni indiriyordu.Ama MMA de teknik bilen adamların karşısına koyunca yerden yere vuruyorlar adamı

http://mmaversus.com/2011/07/14/kimbo-slice-vs-matt-mitrione-ufc-113/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yasin_55 bunu yazdı

ilk videoda o adam neden galip ilan edildi anlamış deilim :S

çünkü hakem ayırmasaydı veya karşıdaki pes etmeseydi rakibinin kolunu kırabilirdi o pozisyonda.

ki aynı pozisyonda kolu maç esnasında kırılan çok kişi var.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Muay Thai candır <3

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    torf
    torf's avatar
    Erkek

iyi bir wing chuncunun yanında bu listedeki adamların esamesi bile okunmaz

İnsanların size karşı olması diye bir şey yoktur dostlarım, onlar sadece kendilerinden yanadırlar o kadar. bukowski
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

önemli olan sporcudur beyler. en dandik tekniği sağlam bi adam yapsın o galip gelir. yok eşit güçte eşit kafadalarsa kıyaslayabilirsiniz de böyle birşey gerçekte pek mümkün değil. daha avajtajlı teknikler varsa da uygulayanda biter iş.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    stabilo bunu yazdı

istanbulda bunu sağlam öğreten yerler var mıdır acaba

Türkiye'de henüz fitness sporunu bile adam akıllı öğrenebileceğin bir yer yokken, uzak doğu dövüş sporları konusunda pek umutlu olmamalısın hocam.

Ayrıca, kısa boy çoğu dövüş sporunda avantajdır. 1.83lük bir adamın, 2.05lik bir adamı devirmesi sürpriz değil.

MMA çok karma bir spor hocam. Ben Budokai ve box yaptım ki ikisi de birbirinden çok uzak şeyler olmasına rağmen yeterli veya temel olacak birer stil değil. Bana sorarsanız iyi bir MMA'ci olmak için temeli bir güreşçi olarak atmak gerekir.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek

wingtsun varken tüm sistemler hikaye bahsettiğin sistemde derleme zaten

sırıtma la.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    SSH bunu yazdı

wingtsun varken tüm sistemler hikaye bahsettiğin sistemde derleme zaten

Kesinlikle.

Ama Jeremy hocayı paylaşmamak da olmaz ^^ Atari hamleleri yapıyor resmen amca. Gerçek hayatta olacak iş değil, ayrı..

http://www.youtube.com/watch?v=WjRpTNWv7dY

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 7939 Toplam Mesaj: 82