folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Kafası Başka Bedene Takılacak (Kafa Nakli Ameliyatı)

Kafası Başka Bedene Takılacak (Kafa Nakli Ameliyatı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

ulan olaya bak , bana yapsalar şahsen başkasının penisi ile yaşamak istemem :P

bugün haberlerde okudum hocam penis nakli yapmışlar adama, şimdi karısı 4 aylık hamile mi neydi :)

http://www.ntv.com.tr/saglik/dunyada-ilk-penis-nakli-yapilan-hasta-baba-oluyor,tE2WzgyL-kyn-rTY6jhIvw

hani bir söz vardır başkasının s...le gerdeğe mi giriyon la diye oda oldu sonunda :D abi işerken dokunamam sonuçta mal başkasının :D

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

yeni bir çığır açılacak vay avs

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

söle bi bilgi verim, bi kaç yıl önce 3d kulak yapmıslardı.sorun sinirler birleşmiordu.belkide bu sinirleri birleştirme işi halledilmiştir.yani yakın gelecekte parası olanlar çok çok daha uzun yaşayacaklar

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

bugün haberlerde okudum hocam penis nakli yapmışlar adama, şimdi karısı 4 aylık hamile mi neydi :)

http://www.ntv.com.tr/saglik/dunyada-ilk-penis-nakli-yapilan-hasta-baba-oluyor,tE2WzgyL-kyn-rTY6jhIvw

"el s*ki ile gerdeğe girmek" deyimi gerçek mi oldu yani

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

millet olarak aklimiz sikimizde ya. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Türkiye de büyük bir beden potansiyeli var 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

hacılar kapa koptumu iş biter elinde kalır doktor amcanın benden demesi 30 milyon döler ona harcamasınlar beyinleri değiştirsinler daha rahat daha cool...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

ben aylardır bekliyorum bakalım nasıl olacak. Bildiğiniz kıyamet alameti ama gözlerimle görmek istiyorum :)

Hayırlısı...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek

bu adam korku filmlerinde görülen, kaçırdığı insanlar üzerinde deney yapan psikopat doktor tiplere benziyor. Daha önce de birkaç ufak deney yapmıştır tahminimce . Yapmamışsada bu ameliyat başarısız geçerse takıntı yapıp gizliden gizliden başlar ilerde .

edit:  çok film izliyorum aq ya  :S

radres tarafından 12/Haz/15 22:04 tarihinde düzenlenmiştir

valar morghulis ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

Tam aynı haberi gönderecektim. Teknoloji o kadar hızlı ki biz yorum yazarken adamlar takıp söküyor hhahaha :D

Hayırlısı...
Toplam Hit: 8947 Toplam Mesaj: 80
kafa nakli ameliyatı