folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Kafası Başka Bedene Takılacak (Kafa Nakli Ameliyatı)

Kafası Başka Bedene Takılacak (Kafa Nakli Ameliyatı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

bi maymuna yapilmisti 30 40 sene once beyin nakli 5dk yasadi ve ameliyat icin gelistirilen kan pompasi gibi bi alet halen kullaniliyor. (ben onlarin yalancisiyim)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Başını takarlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    AMpul bunu yazdı
    Austen bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

Eğer yaşarsa, zenginler bu yöntemlerle ölümsüzlüğü ilan ederler...

Vücut değiştirip organları yenilerler... Bence böyle birşey mümkün olamaz.

http://worldnewsdailyreport.com/david-rockefellers-sixth-heart-transplant-successful-at-age-99/

bobrekte degistirmis, adam parcalari upgrade edip devam ediyo, para iste nelere kadir.

Bu adamın şu sözünü hatırladıkça yaşamaktan nefret ediyorum: "dünyadaki 5 milyar insan, bizim 1 milyar insanımız için çalışır"

Uçsuz bucaksız uzayda; neden insan gibi bir pislik olarak, insan gibi pislik yaratıkların arasında doğdum acaba. İlla ki vardır oralarda biryerlerde herkesin birbirine değer verdiği, adam gibi yaşayan başka zeki canlılar ve güzel dünyalar.

Belki de aklı kesmeye başlayan her canlı pislikleşiyordur. En iyisi bir bitki olmak.Yap fotosentezini bak keyfine, mis !

Hocam hersey hayatta kalmakla ilgili, bak diyorsun ya bitki olmak fotosentez, sana bir hikaye anlatayim.

Yagmur ormanlarinda tum bitkiler gunes isigi almak icin yarisir, mesela bir agac cokerse, ondan acilan alanda, gunes isigi almak icin seksen cesit bitki birbiriyle yarisir.

Agac kabugu dedigimiz sey neden olustu? Baslarda agac diye birsey yoktu, her yerde daha basit bitkiler vardi, ancak bir takim rothschild bitkiler, daha yukseklere cikip daha fazla gunes isigi almak icin odun dedigimiz seyi icat etti, haliyle onun golgesinde yasayan bitkiler de yeterli gunes alamadigi icin yok oldu, sik cam ormanlarina bakarsaniz, icerisi genelde karanlik olur ve yerlerde bitki olmaz, mantar gibi seyler olur daha cok.

Yani bu doganin yasasi bu, asagida hayatta kalmak icin dogada ne vahsilikler oluyor bir ornegi.

video +85, midesi kaldirmayanlar bakmasin, 40. saniyeden basliyor, ben goz ucuyla zor izledim tamamini izleymedim bile :D

https://www.youtube.com/watch?v=DEtsbspc6Iw

AMpul tarafından 15/Haz/15 14:13 tarihinde düzenlenmiştir

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Beyin hücreleri ölmeden başka bir bedene takılarak hayat devam ettirilebilir. Klon beden yapılabilir böyle birşey için. Ölümsüzlük değil ancak daha uzun yaşam için bir ilerleme. Beyin hücrelerinin yenilenmesini bulabilirlerse ozaman ölümsüzlüğe bir adım daha yaklaşaklar. Bakalım görelim.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    AMpul bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı
    AMpul bunu yazdı
    Austen bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

http://worldnewsdailyreport.com/david-rockefellers-sixth-heart-transplant-successful-at-age-99/

bobrekte degistirmis, adam parcalari upgrade edip devam ediyo, para iste nelere kadir.

Bu adamın şu sözünü hatırladıkça yaşamaktan nefret ediyorum: "dünyadaki 5 milyar insan, bizim 1 milyar insanımız için çalışır"

Uçsuz bucaksız uzayda; neden insan gibi bir pislik olarak, insan gibi pislik yaratıkların arasında doğdum acaba. İlla ki vardır oralarda biryerlerde herkesin birbirine değer verdiği, adam gibi yaşayan başka zeki canlılar ve güzel dünyalar.

Belki de aklı kesmeye başlayan her canlı pislikleşiyordur. En iyisi bir bitki olmak.Yap fotosentezini bak keyfine, mis !

Hocam hersey hayatta kalmakla ilgili, bak diyorsun ya bitki olmak fotosentez, sana bir hikaye anlatayim.

Yagmur ormanlarinda tum bitkiler gunes isigi almak icin yarisir, mesela bir agac cokerse, ondan acilan alanda, gunes isigi almak icin seksen cesit bitki birbiriyle yarisir.

Agac kabugu dedigimiz sey neden olustu? Baslarda agac diye birsey yoktu, her yerde daha basit bitkiler vardi, ancak bir takim rothschild bitkiler, daha yukseklere cikip daha fazla gunes isigi almak icin odun dedigimiz seyi icat etti, haliyle onun golgesinde yasayan bitkiler de yeterli gunes alamadigi icin yok oldu, sik cam ormanlarina bakarsaniz, icerisi genelde karanlik olur ve yerlerde bitki olmaz, mantar gibi seyler olur daha cok.

Yani bu doganin yasasi bu, asagida hayatta kalmak icin dogada ne vahsilikler oluyor bir ornegi.

video +85, midesi kaldirmayanlar bakmasin, 40. saniyeden basliyor, ben goz ucuyla zor izledim tamamini izleymedim bile :D

Biliyorum hocam doğanın kanunu böyle ama böyle olmamalı. Birileri diğerinin hakkına sahip oluyor. Bak adam açıkça söylemiş siz çalışırsınız ben yerim diye.

Hatta gözümüzün önünde ülkemizde birileri birilerinin sırtından geçim sağlıyor. Bu pisliktir, adaletsizliktir. Nerede adalet var ki burada da olsun diyebilirsin...

Ama yine de uzakta bir yerlerde; bolluğun olduğu, mutlu mesut yaşayan canlıların olduğu bir yer olmasını umut ediyorum. En azından bu kanun, bir noktada kırılmış olur.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Evet beyler büyük gerçeği ifşa ediyorum, İzzmarit adlı müridemiz CIA ajanı olmuştur :| İlk önce inanamadım aman yarabbi böyle dini bütün bir müride kardeşimiz nasıl CIA ajanı olur dedim. Doğru yola gelmesi için çok uğraştım amma ne yazık ki başarılı olamadım, orada CIA merkezinde ona ne yedirdiler ne içirdilerse nasıl bir psikopatik işkenceye maruz bıraktılarsa özünü kaybetmiş, tam bir Amerikan gavuru olmuş. İşte bu yüzden kendisiyle olan mürid mürüde diyaloğumu sonlandırıyorum. İzzmarit pistir, İzzmarit kakadır. Kahrol İzzmarit.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    AMpul bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı
    AMpul bunu yazdı
    Austen bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

Biliyorum hocam doğanın kanunu böyle ama böyle olmamalı. Birileri diğerinin hakkına sahip oluyor. Bak adam açıkça söylemiş siz çalışırsınız ben yerim diye.

Hatta gözümüzün önünde ülkemizde birileri birilerinin sırtından geçim sağlıyor. Bu pisliktir, adaletsizliktir. Nerede adalet var ki burada da olsun diyebilirsin...

Ama yine de uzakta bir yerlerde; bolluğun olduğu, mutlu mesut yaşayan canlıların olduğu bir yer olmasını umut ediyorum. En azından bu kanun, bir noktada kırılmış olur.

Bahsettiğin gibi yaşayabilmen için her şeyin, ideolojinin, fikirlerin, -izm ile biten her şeyin rafa kaldırılması, modern medeniyetin yıkılması lazım. Gözünde canlandırması açısından tek kişilik dağ evlerinde kendin yetiştir, kendin ye şekilde yaşaman lazım. 

Bu fikirlere dokanan bir film izlemek istersen The Village'ı öneririm. Konseptine ve yazılanlara bakma. Film çok güzel noktalara güzel göndermeler yapıyor. Tavsiye ederim.

Fakat bunun yanında kapitalizmin yok olması ve onunla bağlantılı gelişen pek çok alandaki geri kalma ve eksiklik sebebiyle şu anda 7 milyar kişi yaşıyorsa o vakit belki de 3 milyara dönecek. Çünkü her 3-4 kişiden birisinde basitte olsa rahatsızlıklar söz konusu. Şimdi gribi, astımı vb. pek çok rahatsızlığı ufacık ilaçlarla ve basit tanılarla belirleyip tedavi edebiliyorsun. Ama kapitalizmin döndürdüğü ilaç sektörü gibi alanlara yatırım olmazsa o basit rahatsızlıklar öylesine büyük nüfus kırımları yapar ki şaşırırsın. Şu anda belki de herkese yetecek kadar ekim yapılamıyor, verim alınamıyor. Yapılan araştırmalar ve çalışmalar sayesinde sizin sentetik diyipte bunlar hormonlu vs. dedikleriniz sayesinde belki de yüz binlerce insan karnını doyurabiliyor.

Dünya tarihinde neden bir anda nüfus patlaması yaşandı? Çürük yumurtaları da içimizde eritip büyük bir potada her birimiz birimize yarayacak şekilde yaşıyoruz da o yüzden. Polis kuvvetleri ile 1.60 boyundaki cılız erkekte yaşayabiliyor. İlaçlar ve modern tıp sayesinde doğada hiç şansı olmayan sakat doğanlar da yaşayabiliyor. Soyunu devam ettiremeyecek kişileri suni dölleme ile diğer nesillere aktarabiliyoruz. Doğan çocuk ve anne hemen ölmüyor mesela bir kişi 10 doğum yapabiliyor böylece birikim yaşanıyor. Öncelerde, belirli dönemlerde mesela anne ve çocuk ölüm oranlarını araştırmanı öneririm. Öylesine korkunç ki o dönemde yaşasaydın eşini hamile bırakmak ya da eşinden hamile kalmak için 5 defa düşünürdün. Ama şimdi değil doktor bir hemşire ya da ortalama bir sağlık memuru dahi sana müdahale edip işlerin yolunda gitmesini sağlayabilir.

Bu gelişmeleri medeniyete ve beğenilmeyen rekabet ve piyasaya borçluyuz. 

Daha çok detaylı yazardım ama genelde uzun yazılanlar okunmaz. Okunsa da sabit fikirle tartışmak zorunda kalınır. Bu sebeple ana hatları böyle özetlemek istiyorum.

Austen tarafından 15/Haz/15 17:58 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

ooo ben size gizli deneyleri bir başlasam anlatmaya 65 yıl geriye dönmem lazım,  hitler japonya amerika zaten nerde pislik ingilteresiz olmaz

Anlatsana :D

CIA in göbeğinde çalışan sensin

sen anlat bence.

ay pardon o konuyu ölümüne saklıyordun değil mi?

afedersin şekerim ağzımdan kaçtı.

ama üşenmezsem konuya eklerim belki . ama sen beni bekleme japonya 731 den başla

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Lotus bunu yazdı

şekerim bilgilerinizin kaynakları afedersiniz ama birilerinin götü, 3-5 manyak blogger'ı okuyup herhangi şekilde bilginiz olmayan ama ne hikmetse ilginiz olan konular hakkında uzman gibi davranmayın, deney/laboratuvar kelimeleriyle ilgili bildiğiniz tek şey turnusol kağıdının rengine bakmakken kimseye herhangi deney hakkında bilgi veremezsiniz, zira yapılan bir deneyi bir yerden okuduğunuzda mümkün olup olmadığıyla ilgili bir fikre bile sahip olamazsınız

Heh. Agzina saglik (((:

@Futu

Bir sey sakladigim yok konusunu acan benim ((: Pamuklarin arasina fasulye koyup sulayarak 'deney' yapan insanlarin ozguven patlamali laflarinin da ailecek hastasiyiz sekerim. Lotusun yazdiklarini bi oku bak.

@Retret

Bu adam ise israil casusudur, ben de bu derece muhafazakar, kendi halinde bir insana cok dedim yapma dedim memur ol dedim, mukaddes topraklarda seni yerler dedim, dinlemedi gitti. Bu sahis illuminatidendir soyledikleri yuce amerikayi karalamak icindir. Itibar etmeyiniz.

--

Ayrica disi erkek kavgasinin ne alakasi var herkese cicis cok haklisin en sampuan sensin deyip bir tek disilere mi laf ediyorum (:

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 8944 Toplam Mesaj: 80
kafa nakli ameliyatı