folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Kafası Başka Bedene Takılacak (Kafa Nakli Ameliyatı)

Kafası Başka Bedene Takılacak (Kafa Nakli Ameliyatı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    akmarky bunu yazdı

hacılar kapa koptumu iş biter elinde kalır doktor amcanın benden demesi 30 milyon döler ona harcamasınlar beyinleri değiştirsinler daha rahat daha cool...

yanlış bi mantık hocam, ona bakarsan kalpde çıktı mı gidersin ama kalp nakli yapıolar.eskiden daha zordu simdi daha kolay yöntemler var.kafayı kopartırsın(cok garip hissettim :D ) sonra kafa için ne gerekliyse makinelerle sağlarsın.cok bi bilgim yok ama kan lazım mesela, kalp yokken vücuda nası kan pompalıolarsa, bunda da öle bi yöntem uygulanır.

beni endişelendiren kısmı kaynama kısmı :D yani sinirler nası birleşecek, ordaki bi sürü damar şu bu...zor iş

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek

viral reklammış

şöyle bir haber var ama  üşendim okumaya belki okursunuz :) :

http://www.merlininkazani.com/Tarihi_degistirecek_Kafa_Nakli_projesi_Metal_Gear_Solid_viraliymis-oyun_haber-81287p1.html

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    akmarky bunu yazdı

hacılar kapa koptumu iş biter elinde kalır doktor amcanın benden demesi 30 milyon döler ona harcamasınlar beyinleri değiştirsinler daha rahat daha cool...

yanlış bi mantık hocam, ona bakarsan kalpde çıktı mı gidersin ama kalp nakli yapıolar.eskiden daha zordu simdi daha kolay yöntemler var.kafayı kopartırsın(cok garip hissettim :D ) sonra kafa için ne gerekliyse makinelerle sağlarsın.cok bi bilgim yok ama kan lazım mesela, kalp yokken vücuda nası kan pompalıolarsa, bunda da öle bi yöntem uygulanır.

beni endişelendiren kısmı kaynama kısmı :D yani sinirler nası birleşecek, ordaki bi sürü damar şu bu...zor iş

hocam bende kafa için gerekli olan şeyleri sağlayamayacaklarını düşünüyorum tabii ki bende temel biyolojiyle varsayım yapıyorum, enzimleri falan durdurdun ama o kadar veri var beyne giden duyarlılık, kan basıncı vs.

aynen bende o kısımlar için endişeliyim  :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    mt93 bunu yazdı

viral reklammış

http://www.merlininkazani.com/Tarihi_degistirecek_Kafa_Nakli_projesi_Metal_Gear_Solid_viraliymis-oyun_haber-81287p1.html

bundan haberim vardı ama en son doktor kojimayı dava etti deniyordu? yani viral olsa neden etsinki onuda anlamadım?

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek
    mt93 bunu yazdı

viral reklammış

Alakası yok viral reklamla cnn, times falan ciddi ciddi yayın yapmış ayrıca birçok medical haber sitelerin de başlıklar var.  Ayrıca bundan neredeyse 20 yıl önce koyun klonlayan bilim çok rahatlıkla böyle şeyleri yapabilir. Önemli olan kaynaklar. 

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

omurilik bilmem ne var penisle bir tutmayın :D:D:D:D herif ölücek %1000 doku reddi için delice uzun süre ilaç kullanıyor yüz nakli yapılanlar bile , vucuda beyin takıcan beynin vucuda alışmışlığı var kışlık bottan yazlık ayakkabıya geçerken bile beyin bi afallıyor ayak uyduruyor ama basit birşey olduğu halde afallıyor birde tüm vucudun değiştiğini düşünün ve beyin her organı her siniri kontrol edicek

LaNCeLoT tarafından 12/Haz/15 22:49 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek
    Ratbat bunu yazdı
    mt93 bunu yazdı

viral reklammış

Alakası yok viral reklamla cnn, times falan ciddi ciddi yayın yapmış ayrıca birçok medical haber sitelerin de başlıklar var.  Ayrıca bundan neredeyse 20 yıl önce koyun klonlayan bilim çok rahatlıkla böyle şeyleri yapabilir. Önemli olan kaynaklar. 

zamanında gittigidiyorun viral reklamı da haberlere konu olmuştu :)) he bu haber için viraldir değildir bilemem artık görücez 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek

İyi taksalar bari.

imza mı gelmiş?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

İmmünoterapi ile gelecek ölümsüzlük bu sadece geçici bir çözüm. Mesele ölümsüzlük buluduğunda bundan haberinizin olmayacak olması =)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Daha önce maymunda filan yapamadığın şeyi insanda niye yapıyon  ?

Gereksiz saçmalık.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 8942 Toplam Mesaj: 80
kafa nakli ameliyatı