folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kalp Rahatsızlığı

Kalp Rahatsızlığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

nolanded bunu yazdı:
    -----------------------------

hastaneler artık eskisi gibi değil, korkmaya gerek yok yani

Hacım, korku değil ki bu çok farklı birşey, Fareyi bir tekmede öldürürsün ama gördüğünde sana deymesini istemezsin, bu onun gibi bir fobby..

Bende birde kapalı ve dar alan fobisi var, bilmiyorum bu hastalıkla ilgisi varmı minibüs otobüs tramway gibi araçlara binemiyorum öyle bir daraltı geliyor ki sanki nefes alamıyor gibi birşey oluyorum o yüzden motorsiklet kullanıyorum yaz kış..

Binince kusasım geliyor başım ağrıyor, midem bulanıyor, bir an camdan özgürlüğe doğru atlayasım geliyor o korku değil işte hacım değişik birşey yani...

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jon6
    jon6's avatar
    Erkek
    1-618-GR bunu yazdı:

Genel bir cevap vereyim ;

Göğüs üşütmüş olamam, bende artçı kalp krizi olabilir diye düşünüyorum, çünkü yaz kış her dakka var ve tam soldan vuruyor..

Ailem bilmiyor evet, yani beni silahla yaralasalar yine ailemin haberi olmaz o derece saklarım herşeyi, kendime yetiyor zaten onlarıda sürüklemem..

Düzenli bir işim yok o yüzden sigortada yok şimdilik, ama ben gitmezsem bir gün o beni zorla götürecek gibime geliyor hastaneye.. onunda farkındayım...

Hayatım bu kadar basit değil tabi önemsiyorum biraz ama her sebebede kafa takmıyorum pek.. Dedim ya adnrei'nin dediğin gibi o kasvet rehavet ortamı beni öyle geriyor ki..

Tanıdık doktor vesileyle bulurum belki.

dostum burdaki her 10 kişiden 9 una sor, doktorlardan nefret ediyordur, ben de dahil.Yani hepimiz ediyoruz, ama gitmek zorundasın, zorundayız.Ailenden bunu saklaman da saçma, söylesen ne olacak ? ben senin yerinde olsam şimdi söylerdim, sonra da kalkar hastaneye giderdim.Böyle boktan takıntıların yüzünden tırtlayıp bok yoluna gitmeye meraklıysan devam et ama saçma yani bunu bil.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

1-618-GR bunu yazdı:

Göğüs üşütmüş olamam, bende artçı kalp krizi olabilir diye düşünüyorum, çünkü yaz kış her dakka var ve tam soldan vuruyor..

Ailem bilmiyor evet, yani beni silahla yaralasalar yine ailemin haberi olmaz o derece saklarım herşeyi, kendime yetiyor zaten onlarıda sürüklemem..

Düzenli bir işim yok o yüzden sigortada yok şimdilik, ama ben gitmezsem bir gün o beni zorla götürecek gibime geliyor hastaneye.. onunda farkındayım...

Hayatım bu kadar basit değil tabi önemsiyorum biraz ama her sebebede kafa takmıyorum pek.. Dedim ya adnrei'nin dediğin gibi o kasvet rehavet ortamı beni öyle geriyor ki..

Kalp krizi değil anlattıkların. Kilodan kaynaklanan bir problem olmalı. Boyun ve kilon kaç ? 

ne diyon?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

pirax bunu yazdı:
    1-618-GR bunu yazdı:

dostum burdaki her 10 kişiden 9 una sor, doktorlardan nefret ediyordur, ben de dahil.Yani hepimiz ediyoruz, ama gitmek zorundasın, zorundayız.Ailenden bunu saklaman da saçma, söylesen ne olacak ? ben senin yerinde olsam şimdi söylerdim, sonra da kalkar hastaneye giderdim.Böyle boktan takıntıların yüzünden tırtlayıp bok yoluna gitmeye meraklıysan devam et ama saçma yani bunu bil.

Hacım, sen beni yanlış anlamışsın, ben kafaya taktığım için paranoya yapıp sapıtıcak biri değilim ben şuan bile gülüyorum, yani ömrümde dünya yansa kafama takmam belkide fazla takmadığımdan zaten...

Aileme söylemem konusunda, benim kadar iyi tanımadığın için onları, aile var aile var yani bağlarda sorun var.. söylesem onlar birşey yapamaz zaten..

Ama depresif pesimist içine kapanık falan sanmayın sadece bu başıma geliyor diye söyledim anlatırken en baştada söyledim dramatikliği sevmem şuan bile içimden 2 smiley çakasım geliyor ama işte dedim ya aile var aile var konu var konu var gülemiyorum şuan ama ergen depresif içine kapanık falan değilim relaxım remixim rahatım ferahım ALLAH'a şükür.

@ Daniel-Koo

Hacı boy 1.80 kiloda 110 120 arası değişiyor paso ama şu ramazanda 8 kilo falan verdim yani. iyi gidiyorum gibi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

İhmal etme hocam git doktora, benim bi kuzen vardı bu sene şubat ayında 22 yaşında kalpten gitti. Onda yüksek tansiyon vardı, dahiliyeye falan gitti ama kardiyoloğa da gitmesini annesi defalarca demesine rağmen bana bir şey olmaz mantığıyla iplememiş, sonra şubat 14'te elveda dedik.

enjoy i'm vaccinated
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jon6
    jon6's avatar
    Erkek
    tamam şimdi anladım hocam, tahmin ettiğim gibi çıktı sonuç, amk böyle düzenin.Nerde oturuyosun hocam sen özel değilse ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

1-618-GR bunu yazdı:

pirax bunu yazdı:
    1-618-GR bunu yazdı:

Hacım, sen beni yanlış anlamışsın, ben kafaya taktığım için paranoya yapıp sapıtıcak biri değilim ben şuan bile gülüyorum, yani ömrümde dünya yansa kafama takmam belkide fazla takmadığımdan zaten...

Aileme söylemem konusunda, benim kadar iyi tanımadığın için onları, aile var aile var yani bağlarda sorun var.. söylesem onlar birşey yapamaz zaten..

Ama depresif pesimist içine kapanık falan sanmayın sadece bu başıma geliyor diye söyledim anlatırken en baştada söyledim dramatikliği sevmem şuan bile içimden 2 smiley çakasım geliyor ama işte dedim ya aile var aile var konu var konu var gülemiyorum şuan ama ergen depresif içine kapanık falan değilim relaxım remixim rehatım ferahım ALLAH'a şükür.

@ Daniel-Koo

Hacı boy 1.80 kiloda 110 120 arası değişiyor paso ama şu ramazanda 8 kilo falan verdim yani. iyi gidiyorum gibi

Aynı benim kilodansın. 1,80 boy 110 Kilo. Bu kilodan dolayı oluyor. Bende de seninki kadar olmasada hafif bi çarpıntı gibi geldiğinde ohh diyip kalıyorum çok derin nefes alıyorum yani. Ve ayrıca sana panik atak ve anksiyete eklenince daha çok hissediyorsun belirtileri psikolojik olarak. En uygun bi zamanında diyetisyen ya da fitness ve body'e başlaman ayırca bi de konusunda uzman kardiyoloji doktoruna görünmeni tavsiye ederim. 

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

pirax bunu yazdı:
    tamam şimdi anladım hocam, tahmin ettiğim gibi çıktı sonuç, amk böyle düzenin.Nerde oturuyosun hocam sen özel değilse ?

İst. Bahçelievler hocam

@Oskar bu arada ilk defa duydum hacım yağ aldırmayı biliyordumda 6 kilo birden seans başınamı alıyorlar para ücreti falan ne kadar, sonra vucutta sarkma olmasın birde

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

hacı önce bir psikiyatriste git, bu kadar belirtiye hala doktora gitmediğine göre intihara meyillik seziyorum.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jon6
    jon6's avatar
    Erkek
    amk çok uzakmışsın bana beraber gidelim mi dicektim :D hocam bilmiyorum biliyo musun, acil servisler bedava, yani şu an kalkıp hastaneye gidersen hiçbir muayene, ilac, serum vs. ücreti vermeden muayeneni olup geleceksin, yakınında devlet hastanesi yok mu ? kalk git aciline.
Toplam Hit: 4967 Toplam Mesaj: 51