folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kalp Rahatsızlığı

Kalp Rahatsızlığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

yav sopa istiyonuz ha

olm gitsene doktora bunun başka açıklaması vara mı

cahillik etme

kafanı topla ve git bi kardiyoloğa

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ulan şimdi küfür edecem göreceksin o salaklığı ben yaptım sen yapma kalp yavaş çalışıyormuş bende :( aq kardeşim doktor ağzıma edecektti nerdeyse gitt bu başka birşey değil sağlık ilaçlar verdiler kulanmıyorum aptal gibi iyleşttiğimi sanıyorum ama alakası yok

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek
    hocam aynisi diyebilirim bende ki doktorlaro bende sevmem ama korku degil ugtasmayi sevmiyorum ritimsiz atma varmis ilac verdi icmedim bir yerdn sonra strese gelmeyeceksin demisti stres tetikliyormus bilgine hocam

Zamanı durduramazsın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Hocam bütün yorumları okumadım ancak bu dünyanın önemi yok demişsin , demekki ahirete ve allaha inanan birisin. Buradan yola çıkacak olursak...

Eğerki doktora gitmediğin için ritim bozukluğundan ya da ani bir krizden hayatını kaybedersen ahirette sana eceliyle ölmüş muamelesi mi yaparlar yoksa intahar muamaelesi mi ?

Ayrıca emin ol kimse hastaneleri sevmez ancak mecbur olduğumuz için gideriz. Ben kimseyi görmedim ki zevkine hastaneye gidip doktora orasını burasını göstersin ( bazı deli manyaklar vardır tabi )

Bence hemen şu an düzgün bir hastanenin kalp ve damar cerrahisi polikliniğinden randevu al ve doktora git! Bunu senden bütün ailesinde kalp sorunu olan ve bir çok yakınını kalp sorunundan kaybetmiş birisi olarak rica ediyorum. Bu sorun hafife alınacak bir şey değil

İndia İndia !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

1-618-GR bunu yazdı:
    -----------------------------

Genel bir cevap vereyim ;

Göğüs üşütmüş olamam, bende artçı kalp krizi olabilir diye düşünüyorum, çünkü yaz kış her dakka var ve tam soldan vuruyor..

Ailem bilmiyor evet, yani beni silahla yaralasalar yine ailemin haberi olmaz o derece saklarım herşeyi, kendime yetiyor zaten onlarıda sürüklemem..

Düzenli bir işim yok o yüzden sigortada yok şimdilik, ama ben gitmezsem bir gün o beni zorla götürecek gibime geliyor hastaneye.. onunda farkındayım...

Hayatım bu kadar basit değil tabi önemsiyorum biraz ama her sebebede kafa takmıyorum pek.. Dedim ya adnrei'nin dediğin gibi o kasvet rehavet ortamı beni öyle geriyor ki..

Tanıdık doktor vesileyle bulurum belki.

-----------------------------

usta benim aklıma da şey geldi eski sevgilim de arada böyle oluyodu. zırank diye kalıyodu. gittik gördük. ritm bozukluğu var dediydi doktor. tam seninki gibi değildi belirtiler ama buna yakındı. geçmiş olsun acil şifalar..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

hacılar doktordan korkum falan yok, yani birşeylerden korkum yok daha doğrusu sadece sevmediğimden gitmiyordum..

Ki sizinde öneriniz üzere, artık yapacak birşey kalmadı, gitmekten başka. Gidip muayne olup inş buraya sonuçları yazarım..

Hepiniz tek tek sağolun, sizinde hastalıklarınız varmış sizede benden kocaman bir geçmiş olsun.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Aynısı bende var 3-4 senedir gitmediğim doktor , çektirmediğim film kalmadı bi bok çıkmıyor , bi gün nefessiz kalıcam

ama ne zaman bilemiyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Kalbin hiç şakası olmaz usta be. Her şeyini etkiler kalp adamın. Öncelikle doktora gitmeden spor felan yapma. En fazla yapıcağın spor yürüyüş yada hafif tempo koşu olmalıdır.

Body yada Cardio sakın yapayım deme. Hık diye gidebilme ihtimalin yüksek.

Body hele çok daha tehlikeli şu aşamada. Ağırlık kaldırırken kalp zorlanır çünkü ani bir şey olur aniden düşüverirsin yere. Bir doktora gidip ona göre spor çizelgesi belirle kendine.

Doktora gitmediğin sürece için rahat olmaz "rahat hacı, bişey olmaz" desende hep içinde bi yerde aklına takılır o, yani ancak kendini kandırırsın.

Bir an evvel git ve içini rahatlat. Spora başla hayatını düzene sok. :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

basurdan doktora gitmeye korkanlara doktorların sözü

merak etmeyin bugün olmazsa yarın mutlaka elleyeceğiz :)

yani sen şimdi gitmezen illaki kafayı yere vurduğunda gideceksin bari şimdi git de kafayı yere vurma :)

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jon6
    jon6's avatar
    Erkek
    git aq git biz sanki sevdiğimiz için mi bu dünyada yaşıyoruz ? sanki bizim için çok mu önemli amk, böyle dünyanın düzenine koyarlar da bakma işte geldin mi bir kere yaşayacaksın.
Toplam Hit: 4970 Toplam Mesaj: 51