folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kılıcdaroğlu ‘Nun Torpil Listesi

Kılıcdaroğlu ‘Nun Torpil Listesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

YAŞASIN HEPAR!!! Oylar HEPAR'a!!

ama cidden ben nedense çok ümit dolu bakıyorum çok seviyorum Osman PAMUKOĞLU'nu 

ve daha ''ama onlrda cldı yhaaaa onlrd cldıııııı fff .S.S'' diyenler var, ilk önce insanın kendisini düzeltmesi gerekiyor değil mi?, sen git adamlara ''dindarız diyosunuz çalıyosunuz püüüü'' de sonra yaşasın Kemalizm deyip çalana laf etme, ilk önce kendimizi düzeltmeli sonra karşı tarafa haklı olarak etmeyin yapmayın demeli yada yaptıklarını yüzüne vurmalıyız, Ben çaldım ama senden az çaldım nedir ya ak

erebos tarafından 21/Ara/14 14:46 tarihinde düzenlenmiştir

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uGuR
    uGuR's avatar
    Erkek
    OttomanSlap bunu yazdı

amcaoğlunun soyadı nası farklı oluyor ben ondayım hala

:D kılıçdaroğlu'nu iktidara getirin sonra bu torpil listesini paylaşın adamın herhangi bir sıfatı konumu yok neyin tartışmasını yapıyorsunuz? sonra tüm politikacılar aynı boktur. yani x partiside gelse yine aynı konumda olacağız y partiside gelse bir şey değişmeyecek.. sistemde değişmeyeceğine göre bir politik kariyer düşünmüyorsanız boşuna tartışmayın zamnınıza yazık.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ülkenin tokmaklanmadik yerini birakmamislar adam hala "bakalim gandhi istifa edecekmi yaziyor" ayni dusunceleri kendi partiniz icinde belirtseniz ulkede sorun kalmayacak a.q

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://m.youtube.com/watch?v=5G9I0v5cZq8

Gökçek in bu resmi belgeli iddialarına Kılıçdaroğlu cevap verdi mi? Siyaset çok hızlı akıyor kaçırmış olma ihtimalim olabilirim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    erebos bunu yazdı

YAŞASIN HEPAR!!! Oylar HEPAR'a!!

ama cidden ben nedense çok ümit dolu bakıyorum çok seviyorum Osman PAMUKOĞLU'nu 

ve daha ''ama onlrda cldı yhaaaa onlrd cldıııııı fff .S.S'' diyenler var, ilk önce insanın kendisini düzeltmesi gerekiyor değil mi?, sen git adamlara ''dindarız diyosunuz çalıyosunuz püüüü'' de sonra yaşasın Kemalizm deyip çalana laf etme, ilk önce kendimizi düzeltmeli sonra karşı tarafa haklı olarak etmeyin yapmayın demeli yada yaptıklarını yüzüne vurmalıyız, Ben çaldım ama senden az çaldım nedir ya ak

asfdasgaskd şaka mısın birader çocuk heyecanı gibi :D

=)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@CEO

Uyanmış Türk genci. Günaydın efendim.

Halen a Takımı b takımı diyecek varsa helal olsun.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

iyi de yapmıştır. ne olacaktı yani kendi adamlarıyla çalışmayıp bilmediği adamları mı işe alsaydı.

dememizi beklemeyin biz sizin gibi kanı bozuk değiliz sevgili akboy kardeşler.. hepsi hesap versin. ahmedin mehmedin hakkını kanıbozuk siyasetçiler yemesin.

Bunu da izleyin de 2. kez göt olun.

http://www.youtube.com/watch?v=i0C5NJsnIds 

soruyu cevaplayamayınca hemen atağa geçiyor. hep aynı taktik yav bu kemalde.

sıkışınca saldır..

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı

iyi de yapmıştır. ne olacaktı yani kendi adamlarıyla çalışmayıp bilmediği adamları mı işe alsaydı.

dememizi beklemeyin biz sizin gibi kanı bozuk değiliz sevgili akboy kardeşler.. hepsi hesap versin. ahmedin mehmedin hakkını kanıbozuk siyasetçiler yemesin.

Bunu da izleyin de 2. kez göt olun.

http://www.youtube.com/watch?v=i0C5NJsnIds 

soruyu cevaplayamayınca hemen atağa geçiyor. hep aynı taktik yav bu kemalde.

sıkışınca saldır..

ahahah :D lan gandhi

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

"devlet hastanesi" diyor, devlet hastanesini üzerine yaptılar demiyor. "müdürlügü" diyor, "müdür oldu" demiyor. hükümeti yalayan cakma medyayı agzınızın suyunu akıtarak okuyup galeyana geliyorsunuz, suursuzca konu acıyorsunuz sonra burada.

böyle argümanlarla ancak kendi zihniyetinizdeki adamlarla karsılıklı vicdan mastürbasyonu yaparsınız beyler. "kılıcdaroglu da yaptıysa benim basbakanım tabi ki de yapacak1!11" dersiniz.

her seyi gectim, akp'den cıkan torpil listesiyle sunu karsılastırmaya bile utanır insan ama siz bu zamana kadar bu hükümetle ilgili neyden utandınız ki ?

Andrei tarafından 21/Ara/14 15:05 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

siyaset çıkar işidir kimse çıkari olmadan girmez bu işe ha birisi çok çalişir diğeri az tek fark bu, ben sivil bir vatandaş olarak kim daha çok hizmet yapıyor memleketi ileriye götürüyor teknolojik atilimlar yapıyor ona bakarim kaldi ki bu sadece türkiyenin meselesi değil dünyanin bütün ülkelerinde vardir bu tür şeyler. düşününki koskoca new york belediye başkani aylik 1 dolar sembolik bir maaş aliyor ? yerseniz buyurun... ha orada ne oluyor medya belirli bir kesimin elinde olduğu için bu tarz şeyler haber yapılmıyor vs. üzerinde durulmuyor..

şunuda unutmayin vaktiyle sokaktan lise mezunu toplayip memur,öğretmen yapıldığı memlekette yaşiyoruz isveçte değil..

In every job there is a no
Toplam Hit: 8422 Toplam Mesaj: 75