folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kılıcdaroğlu ‘Nun Torpil Listesi

Kılıcdaroğlu ‘Nun Torpil Listesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

delikanlı olun az  amk ya.

akp ile herhangi bi sçama sapan haber yapılınca hüloğğ saldırıyosunuz, kk yaptı denilnce nerden belli yaptığı, yok akpnin yanında alışveriş listesi kalırmış.

lan yalanın yanlışı azı çoğu mu olur? akpye saldırdığınız gibi şimdi kkya da desenize aynı şeyler?

@Dentist: kardeş adam tuncelili kendi memleketinde akrabasına torpil yapmış niye olmasın :)

--

ayrıca kk ya tayyip szi skine mi takıyor. götüren götürebildiği kadar götürüyor. olay şu ki yalan söyleyen birini kanıtlayamazsanız yalan söylememiştir, kanıtlanana kadar doğrudur. siyasete giripte hiç torpil işlerine karışmayan çevresini korumayan adamı barındırmazlar.

kim derse ki ben yapmadım etmedim( ya da ben olsam yapmam etmem) zerre inanmam.onu bi geçeceniz hacı.

adı üstüne "konuşma sanatı"

edit: beyin error veren biri şimdi çıkıp vay efendim savunuyosun filan der. ben ki bankamatik kuyruğunda bile kaynak yapan birini öldürmek istemişimdir. her kimki birinin hakkını yediyse evveliyatına sokayım.

Tamam saldıralım da ortada saldıracağımız bir argüman yok ki 

bir milletvekili adam ve uzak akrabaları doktor ya da memur şimdi burada elle tutulur bir şeyler gösterseler anlayacağım 

deseler ki 1.derece yakın akrabaları SGK Müdürlüğünde memur onuda anlarım 

Yok halasının torunu 

kayınçosunun oğlunun Twitter takipçisi

vs vs gibi komik Bağlantıları gösteriyorlar ve devlet memuru olmuş şimdi mv akrabası memur olamaz mı memur oldu diye torpil mi yapılmış oluyor

akp lilerin listesiyle bir kıyasla bakalım 1.derece bakan çocuğu yakını Sınavsız memur olmuş 

bu liste sırf misilleme amacıyla yayımlanmış olduğu çok bariz değil mi ?

kk nu seven bir insan değilim ama görünen köy kılavuz istemez 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

torpilli olsalar hastanelerde mi çalışırlar az mantıklı birşeyler söyleyin arkadaşlar. RTE'nin torpil listesinin bunun yanında ansiklopedik kitap olur.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreamth
    dreamth's avatar
    Erkek

Bu millet adam olmaz arkadaş. Milyar dolarlar buharlaştı, ayakkabı kutularıyla paralar gitti, gemicikler peşisıra alındı, paralar sıfırlandı, bir tane komşu ülkemizle iyi ilişkimiz kalmadı, Atatürk ve İnönü' ye "ayyaş" denildi, Cumhuriyetin temellerine dinamit koyuldu. Sen tutmuş muhalefet partisi liderinin teyzesinin oğlu falanca hastaneye torpille girmiş istifa edecek mi diyosun. Komik. Kılıçdaroğlu istifa edince herşey düzelecek inşallah :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı

okudum kardeş her konuda zaten görüyorum hemen hemen.

akp ile ilgili bir konu olunca bir şekilde "kim olsa yapar", "inandırıcı gelmedi", ya da "doğruluk payı var" gibi yorumlar yapıyorsun.

burada kılıçdaroğlu başlığında küfür kıyamet giriyorsun.

bırak kardeşim yemezler. bir de özenle not düşersiniz hep yok şimdi böyle dicekler şöyle dicekler akp'li değilim bilmem ne diye.

ulan yazdıklarınla iddaa ettiklerin birbirini tutsun be.

=) dostum şaka mısın sen? orda küfür ettiğim kk ya da başka biri değil. kkyı savunan zihniyete küfür ettim :))

yazdıklarım ile senin anladığın şey arasındaki anlama korelasyonu 1e yakın bi rakam olsaydı demek istediğimi çok iyi anlamış olurdun.

alayının mk diyorum sen ne diyon

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

Akpli degilsin biliorum ama listeye baktigin zaman bir cogu doktor zaten adamlarin.yani bu adamlarin kendiliginden buralara gelme ihtimalleri var. Yani imamhatip mezunu adami tutup tarim bakani yapmiorsun.ornegi sadece salladim.

valla hacı ne bu listeye ne akpnin listesini incelemedim. bakmam incelemem de. çünkü kim olursa olsun biliyorum ki siyasetin içindeyse, hele ki bi partinin lideri ya da cbşk başbakan falansa illaki yakınına eşine dostuna kıyak geçmiştir. ha normaldir yapsınlar helal olsun demiyorum. gerçekler bu maalesef. 2006dan beri 88 89 85 84 alıyorum kpssden. bu sene de 83,8 aldım. ama dayı yokluğundan bi cacık olamadık. bunun akp ya da chplyle falan ilgisi yok TRdeki sistem bozuk. şu an başbakan ya da c.bşk kk olsa emin olunki aynısını yapardı.

akpli değilim ya da herhangi bir partili. şimdiye kadar 1 kere (2 seçim önce) mhpye oy verdim ondan da pişman oldum. o günden beri oy kullanmadım. ama keşke son seçimlerde akpye oy verseydim diye içimden geçti hani.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı

okudum kardeş her konuda zaten görüyorum hemen hemen.

akp ile ilgili bir konu olunca bir şekilde "kim olsa yapar", "inandırıcı gelmedi", ya da "doğruluk payı var" gibi yorumlar yapıyorsun.

burada kılıçdaroğlu başlığında küfür kıyamet giriyorsun.

bırak kardeşim yemezler. bir de özenle not düşersiniz hep yok şimdi böyle dicekler şöyle dicekler akp'li değilim bilmem ne diye.

ulan yazdıklarınla iddaa ettiklerin birbirini tutsun be.

=) dostum şaka mısın sen? orda küfür ettiğim kk ya da başka biri değil. kkyı savunan zihniyete küfür ettim :))

yazdıklarım ile senin anladığın şey arasındaki anlama korelasyonu 1e yakın bi rakam olsaydı demek istediğimi çok iyi anlamış olurdun.

alayının mk diyorum sen ne diyon

alayının mk, ama bazılarının ki doğru da olabilir.

He is finding himself.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

bir milletvekili adam ve uzak akrabaları doktor ya da memur şimdi burada elle tutulur bir şeyler gösterseler anlayacağım 

Yok halasının torunu 

vs vs gibi komik Bağlantıları gösteriyorlar ve devlet memuru olmuş şimdi mv akrabası memur olamaz mı memur oldu diye torpil mi yapılmış oluyor

akp lilerin listesiyle bir kıyasla bakalım 1.derece bakan çocuğu yakını Sınavsız memur olmuş 

e hacı senin bu mantıkla gidersen akpnin de torpil yaptığı yok o zaman. ben kk bu listedekilere torpil yapmıştır vay adi filan demiyorum dikkat edersen. burdakilere yapmamıştır x kişisine yapmıştır.

ha dersin ki kknın yaptığı torpille tayyibin ki bir mi? 

bırak da bi zahmet bir olmasın biri c.bşk biri parti lideri..

ama şundan eminim ki tayyip yerinde kim olsa gene mına kordu.net

kısaca düzen değişmediği müddetçe bu işler böyle yürür. skilen biz oluruz. ha akp ha chp ha mhp benim gözümde hepsi aynı şu an.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Yok halasının torunu 

e hacı senin bu mantıkla gidersen akpnin de torpil yaptığı yok o zaman. ben kk bu listedekilere torpil yapmıştır vay adi filan demiyorum dikkat edersen. burdakilere yapmamıştır x kişisine yapmıştır.

ha dersin ki kknın yaptığı torpille tayyibin ki bir mi? 

bırak da bi zahmet bir olmasın biri c.bşk biri parti lideri..

ama şundan eminim ki tayyip yerinde kim olsa gene mına kordu.net

kısaca düzen değişmediği müddetçe bu işler böyle yürür. skilen biz oluruz. ha akp ha chp ha mhp benim gözümde hepsi aynı şu an.

Bakanlık müşavirliğine bakanlık izni onayıyla alınıyor 

ALINAN personel Bakanın  oğlu kızı :) 

anlatmak istediğim fark bu burada torpilin Allah'ı dönmüş 

Diğeri halasının torununun devlet memuru olmasına torpil denmez ki

sağlık bakanlığı KPSS ile 60 la 70 le memur alıyor ihtiyaçtan yani gerek bile yok 

hele bu adam doktorsa 

belirttiğin doğru bı zihniyet bir çok partide daha doğrusu bizim milletimizde var 

1960 lı filmlerde bile Ankara'da dayın var mı muhabbeti var yani 

bu zihniyet var ve değişmesi gerek nasılsa herkes yapar kim olsa yapar diye yapana eyvallah diyemeyiz ki ? 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Bakanlık müşavirliğine bakanlık izni onayıyla alınıyor 

ALINAN personel Bakanın  oğlu kızı :) 

anlatmak istediğim fark bu burada torpilin Allah'ı dönmüş 

Diğeri halasının torununun devlet memuru olmasına torpil denmez ki

sağlık bakanlığı KPSS ile 60 la 70 le memur alıyor ihtiyaçtan yani gerek bile yok 

hele bu adam doktorsa 

belirttiğin doğru bı zihniyet bir çok partide daha doğrusu bizim milletimizde var 

1960 lı filmlerde bile Ankara'da dayın var mı muhabbeti var yani 

bu zihniyet var ve değişmesi gerek nasılsa herkes yapar kim olsa yapar diye yapana eyvallah diyemeyiz ki ? 

SGK il müdürlüğü kaçla atanıyo peki hacı? kpssden kaç alsam atanırım ?

torpil heryerde var işte onu anlatıyorum ya. kimse gelip de demesin bana kk torpil yapmamış tüm akrabaları hakkıyla olmuş diye. onu bi geçiceniz. siyasete dahil olup da torpil yapmayan çok çok nadir insanlar vardır. onları da kalkıp parti başkanı falan yapmazlar. 3 günde söndürürler.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

kim ne  yaptıysa yaptı.

bütün partiler aynı halt.

şunu herkes aklına koysun : devlet kapısında size ekmek yok. kendi işinizi kurun be. 10 yıl kpssye giren tanıyorum.

ne oluyor? o enerjisini kendi işine verseydi çoktan yol almıştı

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
Toplam Hit: 8423 Toplam Mesaj: 75