folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kılıcdaroğlu ‘Nun Torpil Listesi

Kılıcdaroğlu ‘Nun Torpil Listesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    futurist bunu yazdı

kim ne  yaptıysa yaptı.

bütün partiler aynı halt.

şunu herkes aklına koysun : devlet kapısında size ekmek yok. kendi işinizi kurun be. 10 yıl kpssye giren tanıyorum.

ne oluyor? o enerjisini kendi işine verseydi çoktan yol almıştı

10 yıl kpss ye giren tanıyorum dedin ya üstüme alındın :) 2002 de başladım en son 2012 de bıraktım :D

lise olarak başladığım bu yolda lisans olarak girerek bitirdim kpss yi

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    DJ_Alper bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

kim ne  yaptıysa yaptı.

bütün partiler aynı halt.

şunu herkes aklına koysun : devlet kapısında size ekmek yok. kendi işinizi kurun be. 10 yıl kpssye giren tanıyorum.

ne oluyor? o enerjisini kendi işine verseydi çoktan yol almıştı

10 yıl kpss ye giren tanıyorum dedin ya üstüme alındın :) 2002 de başladım en son 2012 de bıraktım :D

lise olarak başladığım bu yolda lisans olarak girerek bitirdim kpss yi

ne atsam tutuyor :) geçenlerde paramız yetmiyor diyen adliyede memur arkadaşıma almayın 5000 lik koltuk takımı yetsin demiştim.

konuşma boyunca çocuk durgunlaştı. nerden biliyorsun 5000 lik koltuk takımı aldığını deyincede gülmüştüm.

halbuki örnek vermiştim :)

bakma sen bende çok gitdim sınavlara

öss yds üds kpds ales kpss  banka sınavları....  ne ararsan var.

şimdi hayal bence. bu noktadan sonra devlet memurluğu beklmek boşa vakit. ama çok yormadan ya tutarsa diye girersin hadi neyse

sınava git sonuç bekle tercih yap olmasın tekrar tekrar. varsa mülakata git daha içeri girmeden olmayacağını bileek gir..

bir iki sene neyse yıllarca böyle. 10 000 kişi alıcaz deyip yer açıyorlar. tercih yapıyorsun. oraya kimseyi atamıyor.

tercih yaptığım yer bir sonraki tercihlerde boş gözüküyor. hadi beni atamadın puanım düşüktü diyelim. illa birinin gitmiş olması gerekti. yok kimse tercih yapmadfıysa benim atanmış olmam gerekirdi..

üstelik puanlama sistemindede bir sorun var. bir kişinin puanı 3 yıl üst üste tıpatıp aynı gelirmi . böylesinide gördük.

benden tavsiye uğraşmayın dünyanın en zenginleri memurlar değil, ticaret yapanlar.

inanmayan baksın:

http://www.bilgiadres.com/dunyanin-ve-turkiyenin-en-zenginleri-kimler/

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    erebos bunu yazdı

YAŞASIN HEPAR!!! Oylar HEPAR'a!!

ama cidden ben nedense çok ümit dolu bakıyorum çok seviyorum Osman PAMUKOĞLU'nu 

ve daha ''ama onlrda cldı yhaaaa onlrd cldıııııı fff .S.S'' diyenler var, ilk önce insanın kendisini düzeltmesi gerekiyor değil mi?, sen git adamlara ''dindarız diyosunuz çalıyosunuz püüüü'' de sonra yaşasın Kemalizm deyip çalana laf etme, ilk önce kendimizi düzeltmeli sonra karşı tarafa haklı olarak etmeyin yapmayın demeli yada yaptıklarını yüzüne vurmalıyız, Ben çaldım ama senden az çaldım nedir ya ak

ben anlamıyorum bu  salakları zamanında sıktıler hala etkılerı devam edıyor 

hala mı bu sevdadasınız ? askerden bı yonetıcı olmaz sıyasetcı hıc olmaz

Niye olmasın Atatürk simitçimiydi?

ADAM  gibi bir Askerdi, Babalar gibide yönetti 10 yıl daha yaşasa  şuan ABD bize abi derdi.

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ak kafa fuck kafa

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
Toplam Hit: 8424 Toplam Mesaj: 75