folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kılıcdaroğlu ‘Nun Torpil Listesi

Kılıcdaroğlu ‘Nun Torpil Listesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

delikanlı olun az  amk ya.

akp ile herhangi bi sçama sapan haber yapılınca hüloğğ saldırıyosunuz, kk yaptı denilnce nerden belli yaptığı, yok akpnin yanında alışveriş listesi kalırmış.

lan yalanın yanlışı azı çoğu mu olur? akpye saldırdığınız gibi şimdi kkya da desenize aynı şeyler?

@Dentist: kardeş adam tuncelili kendi memleketinde akrabasına torpil yapmış niye olmasın :)

--

ayrıca kk ya tayyip szi skine mi takıyor. götüren götürebildiği kadar götürüyor. olay şu ki yalan söyleyen birini kanıtlayamazsanız yalan söylememiştir, kanıtlanana kadar doğrudur. siyasete giripte hiç torpil işlerine karışmayan çevresini korumayan adamı barındırmazlar.

kim derse ki ben yapmadım etmedim( ya da ben olsam yapmam etmem) zerre inanmam.onu bi geçeceniz hacı.

adı üstüne "konuşma sanatı"

edit: beyin error veren biri şimdi çıkıp vay efendim savunuyosun filan der. ben ki bankamatik kuyruğunda bile kaynak yapan birini öldürmek istemişimdir. her kimki birinin hakkını yediyse evveliyatına sokayım.

joe_black tarafından 22/Ara/14 00:30 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

kılıçtaroğlu keşke akrabam olsa lan.

kandırıp hertürlü mirasını yerdim mk.  

adam sivrisinek gibi gece gündüz yardırıyor. sülaleside onun sırtından geçiniyor. acıyorum lan bu adama.

hadi iktidar olsa tamam diyecem ama adam bir baltaya sap olamıyor .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

akp ile herhangi bi sçama sapan haber yapılınca hüloğğ saldırıyosunuz, kk yaptı denilnce nerden belli yaptığı, yok akpnin yanında alışveriş listesi kalırmış.

lan yalanın yanlışı azı çoğu mu olur? akpye saldırdığınız gibi şimdi kkya da desenize aynı şeyler?

@Dentist: kardeş adam tuncelili kendi memleketinde akrabasına torpil yapmış niye olmasın :)

--

ayrıca kk ya tayyip szi skine mi takıyor. götüren götürebildiği kadar götürüyor. olay şu ki yalan söyleyen birini kanıtlayamazsanız yalan söylememiştir, kanıtlanana kadar doğrudur. siyasete giripte hiç torpil işlerine karışmayan çevresini korumayan adamı barındırmazlar.

kim derse ki ben yapmadım etmedim( ya da ben olsam yapmam etmem) zerre inanmam.onu bi geçeceniz hacı.

edit: beyin error veren biri şimdi çıkıp vay efendim savunuyosun filan der. ben ki bankamatik kuyruğunda bile kaynak yapan birini öldürmek istemişimdir. her kimki birinin hakkını yediyse evveliyatına sokayım.

kanka olay şu.

sen buraya geliyorsun böyle yazıyorsun.

ama akp'nin listesi çıkınca hiçbir sik yazmıyorsun böyle uzuuun uzun.

biz ne diyoruz, kılıçdaroğlunun yaptığı işi sik.m diyoruz.

ama yaptığı işin çapı da belli diyoruz. sizle kıyas götürmez kardeşim. tek amacınız ortalığı karıştırmak, ciddiye almak bize yakışmaz.

He is finding himself.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

adam sivrisinek gibi gece gündüz yardırıyor. sülaleside onun sırtından geçiniyor. acıyorum lan bu adama.

Bağ-Kur ileSosyal Sigortalar Kurumunda genel müdürlülük ve Türkiye İş Bankasıyönetim kurulu üyeliği yapmıştır.(wikipediadan )

Sımdı sen bırak bunları genel mudurlugunu fılan bır bankada bır mudur ol sonra acı. :)  olma gıbı bır durumun yoksa zaten senden

sap olur bu nıtelıkte bır adamdan sap olmaz

[kılıcdar oğlununu zerre sevmem siyasi kişiliği umrumda degıl ]

devlette burokrası kurumlar arası hangı kurumda kımdenhangı adamların oldugu bellıdır. vergi mahkemeleri danıstas sayıstay sgk gib

hepsınde burokratların hepsı akp agırlıklı degıl ota boka 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

Bağ-Kur ileSosyal Sigortalar Kurumunda genel müdürlülük ve Türkiye İş Bankasıyönetim kurulu üyeliği yapmıştır.(wikipediadan )

Sımdı sen bırak bunları genel mudurlugunu fılan bır bankada bır mudur ol sonra acı. :)  olma gıbı bır durumun yoksa zaten senden

sap olur bu nıtelıkte bır adamdan sap olmaz

[kılıcdar oğlununu zerre sevmem siyasi kişiliği umrumda degıl ]

devlette burokrası kurumlar arası hangı kurumda kımdenhangı adamların oldugu bellıdır. vergi mahkemeleri danıstas sayıstay sgk gib

hepsınde burokratların hepsı akp agırlıklı degıl ota boka 

http://www.youtube.com/watch?v=NA180iWbUlw

kılıçtaroğlu için yorduğun ellerine yazık müdür. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı

kanka olay şu.

ama yaptığı işin çapı da belli diyoruz. sizle kıyas götürmez kardeşim. tek amacınız ortalığı karıştırmak, ciddiye almak bize yakışmaz.

dostum bunu demeden önce akp konularına ne yazmışım ona baksaydın ortalık karıştırmak amacı gütmediğimi görebilirdin :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

--

Akpli degilsin biliorum ama listeye baktigin zaman bir cogu doktor zaten adamlarin.yani bu adamlarin kendiliginden buralara gelme ihtimalleri var. Yani imamhatip mezunu adami tutup tarim bakani yapmiorsun.ornegi sadece salladim.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı

kanka olay şu.

dostum bunu demeden önce akp konularına ne yazmışım ona baksaydın ortalık karıştırmak amacı gütmediğimi görebilirdin :)

okudum kardeş her konuda zaten görüyorum hemen hemen.

akp ile ilgili bir konu olunca bir şekilde "kim olsa yapar", "inandırıcı gelmedi", ya da "doğruluk payı var" gibi yorumlar yapıyorsun.

burada kılıçdaroğlu başlığında küfür kıyamet giriyorsun.

bırak kardeşim yemezler. bir de özenle not düşersiniz hep yok şimdi böyle dicekler şöyle dicekler akp'li değilim bilmem ne diye.

ulan yazdıklarınla iddaa ettiklerin birbirini tutsun be.

He is finding himself.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

Adama sorarlar sen neyin sapını oldun hayatında diye? Adam 10 küsur milyar maaş alıyor git kendine acı sen

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı

iyi de yapmıştır. ne olacaktı yani kendi adamlarıyla çalışmayıp bilmediği adamları mı işe alsaydı.

dememizi beklemeyin biz sizin gibi kanı bozuk değiliz sevgili akboy kardeşler.. hepsi hesap versin. ahmedin mehmedin hakkını kanıbozuk siyasetçiler yemesin.

Bunu da izleyin de 2. kez göt olun.

soruyu cevaplayamayınca hemen atağa geçiyor. hep aynı taktik yav bu kemalde.

sıkışınca saldır..

kim gibi acaba ? (armut kafalı tayyebe anımsattı bana sanki?)

Toplam Hit: 8426 Toplam Mesaj: 75